Володарка мрій• 09 июня 2025

Чи виїхали б Ви зараз в Англію?

Крию матом страшно• 09 июня 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Такую вот духовку, как сегодня, любите? Я пока ужин сварила, 3 инфаркта получила
У меня сауна, не духовка )
Крихітка на всі• 09 июня 2025
Я тут три роки. Якби зараз обирала б країну для виїзду, то однозначно ні. Але таких як я тут майже нема, більшість дуже задоволена
Дама_с_коготками• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
житло буде безкоштовно
А з англійською у вас як? Ким плануєте працювати?
Домашня Зюзя• 09 июня 2025
Квартирант ушел лесами. Сейчас в Лондоне. Программист. Здесь был в шоколаде. Снимал у меня очень дорогую квартиру с видом на Крещатик. Домработница, спорт, любые путешествия. Сейчас работает по своей специальности, с языком проблем нет. Снимает комнату. Уровень ниже плинтуса. Ненавидит Лондон, но возвращаться и быть бусифицированным еще хуже.
автор Володарка мрій • 09 июня 2025
Ответ дляАноним_
Це реальний спонсор? Людина яку хтось особисто знає? Дуже багато шахраїв зараз на цьому заробляє
так реальний
автор Володарка мрій • 09 июня 2025
Ответ дляКрихітка на всі
А що Вам не подобається
lilul990• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
А що Вам не подобається
Англія дуже ужесточила правила для отримання пмж.
Весела моль• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
нормально жити без тривог, спокійно спати вночі, працювати
я загнулась там за 8 месяцев , серая. жить есть возможность там
курасаны• 09 июня 2025
Все зависит от ваших ожиданий. В какой части страны спонсор, это город или село? Что вы будете делать, работать удаленно или искать работу здесь? Если просто пересидеть войну, то почему бы и нет. Если с планом зацепиться, то это будет мега-сложно.
автор Володарка мрій • 09 июня 2025
Ответ дляДама_с_коготками
англійська на середньому рівні, та в принципі розглядатиму всі можливі варіанти
Крихітка на всі• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
А що Вам не подобається
Жахливе житло: примітивні ремонти, не продумане, холодне, всюди пліснява. При цьому ціна на нього захмарна, і ще спробуй зняти, місяцями можна шукати. Не смачна їжа. Але найгірше це медицина. Про неї можна писати довго, але якщо коротко, то це просто нище дна
Аноним_• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
так реальний
Де той спонсор? Місто чи маленьке поселення? Що у Вас ? Чоловік, діти, домашні тварини. Ким працюєте? Якісь збереження на перші місяці
Дама_с_коготками• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Їдьте. З такими умовами як у вас гріх не спробувати
Дама_с_коготками• 09 июня 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Таких як ви це яких?
Крихітка на всі• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
так реальний
Спонсори теж бувають різні. Мої чудові, три роки майже прожили в них (в нас був окремий будинок), але знаю купу історій, коли людей виставляли на вулицю дуже швидко і зі скандалами
Крихітка на всі• 09 июня 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Таких як ви це яких?
Тих, кому не подобається
Оновлена версія• 09 июня 2025
Виза всего на 18 месяцев сейчас
Ленивица-красавица• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
житло буде безкоштовно
Хто ви по професії? Роботу не просто знайти,. Якщо є знайомі, то легше
автор Володарка мрій • 09 июня 2025
Ответ длякурасаны
це велике місто, буду шукати роботу на місці. Так мета - пересидіти війну і щоб діти спокійно ходили до школи. Цей рік був дуже важкий, в селі де проживаємо було вже декілька влучань дронів . В школі якщо тривога - діти йдуть в підвал сирий та холодний, просто сидять в телефоні, і я на роботі, не можу їх забирати додому як інші батьки. Я незнаю як люди після безсонної ночі мають сили вранці йти на роботу і цілий день працювати.... мені це дуже важко дається, почалися проблеми з серцем
9556633• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Выехала бы, но спонсора найти сложно
автор Володарка мрій • 09 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
я офісний працівник, там на роботу в офісі не розраховую
Крихітка на всі• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Тоді їдьте, повернутись завжди зможете
автор Володарка мрій • 09 июня 2025
Ответ дляАноним_
місто велике, чоловік в зсу, так 2 дітей, дом тварин немає, є невеличкі збереження на перший час
автор Володарка мрій • 09 июня 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Тоді їдьте, повернутись завжди зможете
Дякую за підтримку))
Ленивица-красавица• 09 июня 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Згодна з вами. Нестача житла,воно дороге і ще пліснява. Медицина - якщо не помираєш, то все лікують ібупрофеном якщо. В принципі як і всюди у Європі
Ленивица-красавица• 09 июня 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Моя спонсор мене попросила через 6 місяців. Але є й такі що досить довго з ними жили
Крихітка на всі• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Робота для українців це переважно прибирання, кухня, магазини. Є звісно ті, хто влаштувався більш-менш, але їх не багато. Але платять нормально, ніхто до втрати пульсу не працює. Якщо у вас дві дитини, то спочатку (поки не буде працювати) будете отримувати десь біля тисячі фунтів універсал кредіту + 200 фунтів дитячих. Цього достатньо на нормальне харчування, одяг, і ще можна буде трохи відкласти на відпочинок
Ленивица-красавица• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Якщо з´явилися проблеми із здоров´ям, то спробуйте. Може знайомі вам зможуть допомогти з роботою. Але будьте готові, що медицина тут не дуже
Ленивица-красавица• 09 июня 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Тоді пробуйте
Крихітка на всі• 09 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
І якщо помираєш - теж. Начальник помер за тиждень, вірус якийсь, мав телефонний апоймент з доктором, більше пити + ібупрофен. Через тиждень не стало. Я потім хворіла з дитиною, у обох запалення легень, ледве викарабкались.
Щодо житла, то ми вже два місяці активно шукаємо, пропонуємо оплату зразу за рік, і все одно відмови. Купа англійців знімають, їм пріоритет