Не вмію заміряти• 10 июня в 08:41
У кого є програма накопичувальної пенсії?
Дівчата, поділіться досвідом, у яких компаніях відкривали її? Які умови, строк?
Не вмію заміряти
• 12 июня в 22:39
Ответ длядама_из_декрета
Я для себе обрала варіант інвестування і американські та європейські акції. Ще япоснькі хочу розлянути. Це і буде моя пенсія.
А де вчилися цьому? Самі чи курси? Як брокера обрати для цього?
Дякую 🙌
дама_из_декрета• 12 июня в 22:42
Ответ дляНе вмію заміряти
Дякую 🙌
Купувала курси, благо їх чимало зараз.
Брокер IBKR в мене.
Не вмію заміряти
• 12 июня в 22:44
Ответ длядама_из_декрета
Купувала курси, благо їх чимало зараз.
Брокер IBKR в мене.
Можете порадити надійні курси, які вам дійсно домоглися розібратися?
дама_из_декрета• 12 июня в 22:56
Ответ дляНе вмію заміряти
Не треба чекати що одні курси вас навчать абсолютно всьому. Я брала найдешевші (на той момент), мене там навчили як почати, а далі я вже докуповую те що мені цікаво - як вивчати та обирати акції, фундаментальний аналіз, опціони, тощо.
Просто почніть, а там розберетеся.
Кого можу порадити з тих в кого брала продукти щодо інвестицій: Ксенія Губанова, Дарина Совенко, Уміда Самойленко, Михаіл Мезин. Це все наші.
Просто почніть, а там розберетеся.
Не вмію заміряти
• 12 июня в 23:22
Ответ длядама_из_декрета
Просто почніть, а там розберетеся.
О, за Ксенією стежу в інсті. Дякую
дама_из_декрета• 12 июня в 23:28
Ответ дляНе вмію заміряти
О, за Ксенією стежу в інсті. Дякую
та будь ласка, завжди рада чути що з´являються люди що планують інвестувати.