Я не Тролль• 08 июня в 07:52

Пенсія військового з інвалідністю

У мене сусід військовий, отримав поранення , і зараз лікується, треба оформити інвалідність, а потім пенсію, підкажіть хто оформлював, який процес і чи багато це займає часу? І чи є сенс взагалі оформлювати пенсію?
Якось так і живу• 08 июня в 07:54
Навіть, якщо кошти невеликі, треба оформлювати. Має право на такий статус, чого відмовлятись?
Бадабум• 08 июня в 07:56
Мій чоловік оформлював. Двічі інвалід. Пенсія УВАГА без хайпу- платна.
Рік вибивав її, потім все-таки довелося заплатити.
У грудні отримав першу пенсію інвалідну. Потам два місяці платили 30%, довіз документи - у квітні отримав всю. У травні знову частину
Я так розумію ми її вигризати маємо , ту пенсію.
Бадабум• 08 июня в 07:59
Автор, нехай пробує.
Її ще «вибити» треба
Бадабум• 08 июня в 07:59
Моя порада. Лікується, всі документи нехай фотографує. Всі! Кожну сторіночку. Потам знадобиться - повірте.
Карамбулкул• 08 июня в 08:03
Розмір пенсії по інвалідності залежить від стажу та за, тому у всіх вона різна. Але оформлювати треба, яка б вона не була - не зайва.
Экспертиза• 08 июня в 08:03
Ответ дляБадабум
саме так. Знайомий через рік судів отримав.
Мизимец• 08 июня в 08:04
Ответ дляБадабум
Мені дуже дивно те що ви пишете, як це платили 30% від призначеної пенсії? Такого не може бути, ви невірно подаєте інфу. Я пенсіонер УБД, без інвалідності, всі документи подала через особовий кабінет, нікуди не ходила, перший раз була мені відмова, тому що довідка була не тієї форми, переробила довідку , знов подала документи через сайт і за 10 днів призначили пенсію. В особовому кабінеті написана яка сама пенсія і платити довічно, я не розумію хто може заплатити тільки 30%
Воздух в банке• 08 июня в 08:04
Ответ дляБадабум
Пзц.
Хоча чому дивуватись
Мій колишній на війні майже два роки, досі не отримав убд
Бадабум• 08 июня в 08:06
Ответ дляМизимец
Тому що не хватало документа.
Він довозив його. Тому отримав частину звичайної пенсії, а інвалідну ні.
Я не хочу нічого доказувати і сперечатися.
Але підкажіть будь ласка особистий кабінет це де? Бо ми наприклад про таке не знаємо. Дякую
Бадабум• 08 июня в 08:07
Ответ дляМизимец
У мого чоловіка не довічна пенсія. На три роки
Плакулька• 08 июня в 08:07
Ответ дляВоздух в банке
Пзц.
Хоча чому дивуватись
Може не таку фотку подав. Ракус погляду, не матову. Документи могли піти у стіл
Я тут Живу• 08 июня в 08:08
Що значить вибивати?
Мій чоловік військовий інвалід, ВЛК на інвалідність пройшов у лютому, отримав статус, в кінці квітня оформив посвідчення в пенсійному фонді і перші пенсійні виплати за 3 місяці (з моменту оформлення). Нічого ніде не платив, все у стандартному режимі. Так, він добре походив по всіх обстеженнях і інстанціях поки оформляв все, мабуть десь до року по часу. Все в Київській обласній, тут прописка, тут служить.
Я теж 2 роки тому оформляла інвалідність, все стандартно, доволі багато обстежень і по часу 8 місяців, але ніяких хабарів не платила, реально.
Мизимец• 08 июня в 08:08
Ответ дляБадабум
Тому що не хватало документа.
Ось скрин сайту, але ще є і додаток , можно скачати.
Я тут Живу• 08 июня в 08:09
Ответ дляКарамбулкул
Так, там стаж увесь рахується, страхові виплати, тому розмір пенсій індивідуальний.
Бадабум• 08 июня в 08:09
Ответ дляМизимец
Дякую вам велике
Карамбулкул• 08 июня в 08:10
Ответ дляБадабум
Бо інвалідність не пожиттєво установлена
Бадабум• 08 июня в 08:11
Ответ дляЯ тут Живу
Що значить вибивати?
Ви знаєте, я чоловіку казала, включай диктофон. Включай блт камеру! Я піду на телебачення з тим всім.
Він побоявся.
Я наприклад не вірю що без хабаря можна отримати.
Не те що я вам не вірю, а через те що нам не вдалося
Бадабум• 08 июня в 08:11
Ответ дляКарамбулкул
Я знаю
Карамбулкул• 08 июня в 08:12
Ответ дляБадабум
Він побоявся.
Ну, може, таки справа в тому, що ви не розібралися і не всі документи зібрали. У мене родич без хабарів отримав.
Я тут Живу• 08 июня в 08:14
Ответ дляБадабум
Він побоявся.
Вірю вам, бо знаю ці приколи всередині армії і медицини, вони на кожному кроці. Повірте, стикалися і стикаємося. Тут тільки зубами і кігтями, ми живемо у дикому середовищі. Інколи буває позитивно. Ви в якій області з цим стикнулися?
Бадабум• 08 июня в 08:15
Ответ дляКарамбулкул
Знаєте що чому перший раз нас відкинули? Бо у документах було написано не вірне по-батькові чоловіка. Не у наших документах , у їх. Сказали чекайте.
Потім ще чекайте, потім ще.
Ми ходили, возили.
Бадабум• 08 июня в 08:15
Ответ дляЯ тут Живу
Житомирська
Мизимец• 08 июня в 08:20
Ответ дляБадабум
Потім ще чекайте, потім ще.
Ми ходили, возили.
Ніхто від руки зараз не пише документи в пенсійному. Роблять скріни вашого паспорту , довідки коду і автоматично заповнюється заява. Я оформлювала в 2023, так і тоді біло і зараз так. Ніхто нічого не пише від руки, все компʼютеризовано. Думаю у вас були довідки не всі або не тієї форми , тому вам і не призначали пенсію. Якщо всі документи на руках, то оформити все можно і пенсію призначають.
Бадабум• 08 июня в 08:20
Ответ дляМизимец
Добре
Я написала наш досвід.
Безлім на все• 08 июня в 08:21
Ответ дляБадабум
Чоловік платив тільки юристам, які за нього всю роботу і зробили. Наразі пенсія 16 тисяч. Ну, як на мене, то краще ніж у звичайних пенсіонерів. Платять повністю, без затримок.
Морская свинка• 08 июня в 08:23
Ответ дляЯкось так і живу
Та які невеликі 14 тис в середньому. З такою кількістю інвалідів... бюджет лопне по швам
Ух яка ж Я• 08 июня в 08:25
Ответ дляМизимец
Пенсійний фонд моєму другу пів року платив пенсію в розмірі 6000 грн. Після перерахування, оббивання порогів нарахували 10. Ніхто повертати ті що несплачені не збирається. Тільки через суди і адвокатів. Цивільний, не військовий. Пізд...ц в усіх інстанціях, закони не працюють.
Плакулька• 08 июня в 08:26
Ответ дляУх яка ж Я
Не повернуть, навіть якщо виграєте суд. То ви праві
автор Я не Тролль • 08 июня в 08:27
Ответ дляБезлім на все
А як визначається розмір пенсіі, я так розумію з останньої зп, бойові враховуються чи лише ставка? У сусіда останні місяці зп була десь 60-80 тис
автор Я не Тролль • 08 июня в 08:29
Ответ дляУх яка ж Я
А як визначається розмір пенсіі, я так розумію з останньої зп, бойові враховуються чи лише ставка?