Проработник• 10 июня 2025
хочу на оз.Свитязь. там очень много комаров?
кто был, расскажите.
какие там еще есть подводные камни?
Шкварочка• 10 июня 2025
Їздила на Світязь декілька років поспіль на початку липня по роботі, брала спреї від комарів, бо їх там вистачає. Плюс уважно дивіться прогноз погоди, бо на Світязі частенько буває прохолодно і без легкої куртки чи светру не обійтися.
Стрекоза любви• 10 июня 2025
Була років 10 назад. Вода для мене холодна. Кажуть, що зараз мілке стало зовсім озеро. Комарів не памʼятаю.
Мая твая не панимать• 10 июня 2025
Дуже. погода не завжди стабільна, часто затягує на довгі дощі, якщо дощитиме, то робити там майже немає що... пончики супер!
Руда ліса• 10 июня 2025
Світязь не люблю. Із симтеми Шацьких озер подобається Пісочне, в сосновому лісі, невелике і тепле озеро.
До війни 4 роки в липні відпочивали. Комарі були лиш 1 рік останній в 2021 році, і то не скажу що рій. Дивно ліс і вода, а комарів не було (може парочка вкусила за тиждень, в той час як вдома в місті заїдали). Я клянуся.
Не знаюсь як зараз
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 июня 2025
Ми були двічі, останній раз позаминулого літа. Комари є тільки ввечері прямо біля води. А так їх немає. Ну і якщо в ліс підете, то там звісно їх багато
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 июня 2025
Ответ дляРуда ліса
Не знаюсь як зараз
Вони обробляють від комарів, тому нічого дивного. Ми років 15 їздили на одну ту саму базу на Бірючему, я на власні очі бачила як обробляють від комарів. У нас комарів не було, а вийди трохи за територію в бік Лиману і все, зʼїдять до кісток
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 июня 2025
Авторе, ми були в урочищі гряда, озеро там мілке, довго по коліно і ця частина добре прогрівається. А потім метрів через 20 різко обрив і там вода холодна. Тому якщо вам саме купатися та плавати напевно треба подивитись щось інше. Вище пишуть що Пісочне краще, я не була, то нічого про нього сказати не можу
Руда ліса• 10 июня 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та ніхто там не обробляв. Там село і хати люди здають біля озера
Руда ліса• 10 июня 2025
Ответ дляПроработник
дівчатка дякую!
що написали по суті і навіть не обісрали)))
Дякую що не обісрали
Такий форум.
Зважайте що поруч Білорусь і що там за учєнія очікуються літом хто зна
Такий форум.
Проработник
• 10 июня 2025
Ответ дляПирожкиня
Я тут живу, цього року комарів немає, але багато мух та оводів
блін
і шо ви з цим робите?
чи допомагають засоби від комарів від цих мух?
і шо ви з цим робите?
Проработник
• 10 июня 2025
Ответ дляРуда ліса
Дякую що не обісрали
Такий форум.
це не підводний камінь, це я розумію
Пирожкиня• 10 июня 2025
Ответ дляПроработник
блін
і шо ви з цим робите?
Так, допомагають, на сонці їх немає, а от ввечері гірше
фан L.O.S.T.• 10 июня 2025
Були в липні 2020 , комарів було тьма , щоб дійти від стоянки до озера Пісочне замотувалися в покривала, бо вони обліплювали тебе повністю ((