Мафиозная• 10 июня в 13:28
Про що мрієте матеріально, що плануєте?
От що хочете прямо дуже дуже.
Я ще одну квартиру.
План є, слідую йому. Звісно не так все просто, але я залежна від таких планів.
Це моя мотивація жити.
Які у вас мрії і плани? Дякую
Я ще одну квартиру.
Це моя мотивація жити.
Які у вас мрії і плани? Дякую
Чумачечая_• 10 июня в 14:29
Ответ дляМафиозная
Бажаю вам обїстися так суші, щоб потам довго не хотілося 😃😘
Дякую😅 приймаю ваше побажання і хай воно якнайшвидше здійсниться))
Мафиозная
• 10 июня в 14:29
Ответ дляДеловитая
Материальные хотелки исполняю сразу, а вот нематериальное это сложнее, например, каждый день ходить в зал - нет времени
Мої матеріальні хотілки- дорогі
Деловитая• 10 июня в 14:30
Ответ дляМафиозная
Мої матеріальні хотілки- дорогі
Я дорогие сразу покупаю, у меня муж без проблем все это финансирует
Завжди мала 3 фінансові вимоги - бази для нормального життя для мене особисто: житло своє і комфортне, засіб пересування на великі відстані - машину, і відпочинок мінімум 1 раз в рік на 2 тижні. Без свого житла - життя неповноцінне. Це фінансові, бо ще є духовні, ментальні... скитаюсь без свого житла більше 15 років - вічне очікування покращення матеріального положення і шансу ( від долі, випадку) реалізувати це бажання. А не намагатись вижити при кожній наступній жопі яка відбувається в фінансовій сфері . У мене так, вічна боротьба. У декого були шанси, допомога більша чим у мене в цьому плані. Я за них дуже рада.
Мафиозная
• 10 июня в 14:37
Ответ дляДеловитая
Оооо. Це прекрасно❤️
Мафиозная
• 10 июня в 14:37
Ответ дляLacrimo
Дякую
Витворунка• 10 июня в 14:43
План - зібрати гроші на операцію.
Оплатити дітям табір, щоб вони подовше сиділи поза Києвом.
Інших планів немає, все залежить від результатів операції
Мафиозная
• 10 июня в 14:51
Ответ дляВитворунка
План - зібрати гроші на операцію.
💔
Одужання 🙏❤️