Мудрецыха мира• 10 июня в 14:35

Двійня моно ди, срзп першого плоду

Привіт.
У мене двійня моно ди, 32 тижні. На 30 тижні була в стаціонарі через поганий Доплер ( потім був хороший як і ктг ) . Сьогодні УЗД і поставили срзп першого плоду , по всім параметрам плід менший аніж другий . По вазі до прикладу перший плід 1463 грами ( приріст за два тижні + 159 ) другій плід 1803( приріст +350 гр) до цієї ситуації було планове кс в 35 тижнів . Доплер тиждень тому був хороший і ктг теж , самопочуття теж . Направили знову в стаціонар. В кого була подібна ситуація були найближчим часом пологи чи все таки вдавалось протриматися без шкоди для плоду ?
So_so• 10 июня в 14:38
Вам нужен специалист по медицине плода. В Киеве могу дать контакт, она раньше заведовала таким отделением, сейчас нет, но, думаю, что что-то подсказать может.
Они даже операции делали внутриутробно, чтобы один плод не обкрадывал другой.
So_so• 10 июня в 14:38
Странно, что они Вас выписали((, настораживает.
автор Мудрецыха мира • 10 июня в 14:43
Ответ дляSo_so
На момент виписки по попередньому УЗД не стояв такій діагноз
А Доплер і ктг в мене хороший
So_so• 10 июня в 14:49
Ответ дляМудрецыха мира
А Доплер і ктг в мене хороший
Вот это и странно. Я сталкивалась, так заведующая у барышни, которая домой засобиралась (а врачи настраивали, что даже при подозрении на сзрп при двойне лежать до родов), спрятала верхнюю одежду и обувь (зима была).
Наталя-e9ac• 10 июня в 14:59
в мене малі з різницею у вазі родилися
весь час ставили під питання причину недоваги
по факту погано поділили плаценту
сама народжувала
дотягнула 37 тижнів
дітям 21 рік вже
Слава Українi• 10 июня в 15:02
Ответ дляНаталя-e9ac
в мене малі з різницею у вазі родилися
по факту погано поділили плаценту
сама народжувала
дотягнула 37 тижнів
дітям 21 рік вже
А різниця велика була?
Наталя-e9ac• 10 июня в 15:08
Ответ дляСлава Українi
А різниця велика була?
2360 і 2500 на виході
з пологового виписувались 2100 і 2300
Злюка-закусюка• 10 июня в 15:28
2600 та 2700
39,5 тижнів
сама народжувала
вже 18 рочків