Мудрецыха мира• 10 июня в 14:35
Двійня моно ди, срзп першого плоду
Привіт.
У мене двійня моно ди, 32 тижні. На 30 тижні була в стаціонарі через поганий Доплер ( потім був хороший як і ктг ) . Сьогодні УЗД і поставили срзп першого плоду , по всім параметрам плід менший аніж другий . По вазі до прикладу перший плід 1463 грами ( приріст за два тижні + 159 ) другій плід 1803( приріст +350 гр) до цієї ситуації було планове кс в 35 тижнів . Доплер тиждень тому був хороший і ктг теж , самопочуття теж . Направили знову в стаціонар. В кого була подібна ситуація були найближчим часом пологи чи все таки вдавалось протриматися без шкоди для плоду ?
Мудрецыха мира
• 10 июня в 14:43
Ответ дляSo_so
Странно, что они Вас выписали((, настораживает.
На момент виписки по попередньому УЗД не стояв такій діагноз
А Доплер і ктг в мене хороший
Ответ дляМудрецыха мира
А Доплер і ктг в мене хороший
Вот это и странно. Я сталкивалась, так заведующая у барышни, которая домой засобиралась (а врачи настраивали, что даже при подозрении на сзрп при двойне лежать до родов), спрятала верхнюю одежду и обувь (зима была).
Наталя-e9ac• 10 июня в 14:59
в мене малі з різницею у вазі родилися
весь час ставили під питання причину недоваги
по факту погано поділили плаценту
сама народжувала
дотягнула 37 тижнів
дітям 21 рік вже
по факту погано поділили плаценту
сама народжувала
дотягнула 37 тижнів
дітям 21 рік вже
Слава Українi• 10 июня в 15:02
Ответ дляНаталя-e9ac
в мене малі з різницею у вазі родилися
по факту погано поділили плаценту
сама народжувала
дотягнула 37 тижнів
дітям 21 рік вже
по факту погано поділили плаценту
сама народжувала
дотягнула 37 тижнів
дітям 21 рік вже
А різниця велика була?
Наталя-e9ac• 10 июня в 15:08
Ответ дляСлава Українi
А різниця велика була?
2360 і 2500 на виході
з пологового виписувались 2100 і 2300