Мульйонерша• 10 июня 2025
Обязательно ли у нас делать все вакцины?
Сразу скажу, что я не антивакс. Просто удивлена. Разве у нас заставляют делать все вакцины, чтобы работать на определённых работах, типа общепит, медицина и тд? Всем ответившим, спасибо
Мульйонерша
• 11 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Санкнижку купуєте і все
Вопрос же не об этом
Не служанка• 11 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я б ніколи в житті у дорослому віці не робила б ніякі вакцини
Чому? Мені просто цікаво, у мене тільки 1 бцж за все життя, мені 40. Планую подорожі у Туніс і Марокко , там точно є список вакцин, які треба зробити
Мульйонерша
• 11 июня 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
В медицині заставляють. Хірурги не пропускають точно
Даже адс?
Госпожа_тамагочи• 11 июня 2025
Ответ дляНе служанка
Тому що немає довіри до нашої влади. Невідомо що закуповують на тендерах, невідомо як транспортують і зберігають
Сарафанное радио• 11 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я робила від правця. Була необхідність. А так також не робила в дорослому віці.
Kapitoshka7• 11 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А як же коклюш, дифтерія, правець. Це досить поширені захворювання, і можливо краще превентивно, ніж потім сімома потами обливатись в агонії???
Kapitoshka7• 11 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну так, наші ще ті перці... Бадягу наколотять або просрочку.. вони взагалі стрьомний народ...
Нашли в капусте• 11 июня 2025
Ответ дляНе служанка
А что,для путешествий нужно делать вакцины?
Директриссимо• 11 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Санкнижку купуєте і все
Бидло так і робить, а потім проблеми
Директриссимо• 11 июня 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
В харчовій промисловості також є обовʼязковим
Директриссимо• 11 июня 2025
Ответ дляSolnceya
Нет, у нас нельзя заставить делать все вакцины, тем более взрослого человека. Путешествую по всему миру, никогда никакие вакцины не делала и не планирую
Заставити ні, а не допустити до роботи цілком можливо
Директриссимо• 11 июня 2025
Ответ дляSolnceya
Нажаль, можливо. Але треба добре знати свої права, це допомагає. Хоча деякі упороті начальники тільки за допомогою решення суду зрозуміли, що права людини важливіші за вказівки
Є вимоги до певного переліку професій, тому недопуск цілком законний, і деякі упороті співробітники навіть з рішенням суду йдуть лісом аж бігом і доводять свої права своєму дивану в майбутньому