Аноним_• Изменено 11 июня 2025
Ортопедична подушка для шиї спини підлітку
Привіт.
У сина стала боліти шия, спина частково.
Яку подушку порекомендуєте , дівчата ?
Буду вдячна
Яку подушку порекомендуєте , дівчата ?
Буду вдячна
.Апельсинка.• 11 июня 2025
Я брала в світ матраців. Мені якраз таки допомогла від болі та напруги в шиї. Зараз знайду
ПростоБелка• 11 июня 2025
Така багато років в мене, потім купила і сину, мама собі таку купила
Купляла, коли боліла шия і вже на іншій спати мені важко
.Апельсинка.• 11 июня 2025
Можете піти до них, вони дають полежати на своїх подушках, спробувати. Я як тільки лягла, в мене всі затиски підпустило) але обов´язково нехай затестить. Донька моя і чоловік кажуть, шо не змогли на ній спати
Сіґеле-міґеле• 11 июня 2025
Экспертиза• 11 июня 2025
КаваЗМолоком• 11 июня 2025
В мене сама дешева з Юска - модель Riska. Син теж таку захотів. І батькові теж сподобалась - то і йому подарували.