Христя в тiстi• 11 июня в 09:47
У кого була гнійна ангіна з виходом за мигдалики?
Христя в тiстi
• 11 июня в 09:49
Ответ дляКоренная киевлянка
Абсцес вскривали хірургічно, лікування в стаціонарі
Після цього у Вас таке не повторювалося? Взагалі зі здоров´ям як?
Христя в тiстi
• 11 июня в 09:55
Ответ дляГугелП@лАмался
У вас гнійна ангіна чи абсцес.
Лікування різне
Гнійна ангіна само собою, яка перекинулася на тканини поряд з мигдаликами.Лікар сказав, що тканина поки що не тверда, немає болю при відкривання роту, то це не абсцесс. Але як прибрати гній, якщо він під слизовою? Він сам не виходить. Полоскання не допомагають.
ГугелП@лАмался• 11 июня в 10:01
Ответ дляХристя в тiстi
Антибіотик не назначили?
Коренная киевлянка• 11 июня в 10:05
Ответ дляХристя в тiстi
Тричі за життя,в шкільному віці вперше, ще при совку, потім студенткою, десь в кінці 90х, і років 7 назад. Здоров´ям я займаюся завжди(харчування, загартовування, фізичне навантаження). На д.момент я років 10 взагалі не хворію простудними чи хворобами пов´язаними з обміном речовин. Мені 48
СкумбріяП8• 11 июня в 10:06
Одного разу була гнійна ангіна: але я всі гнійники бачила на поверхні. Температура шпарила. Крім антибіотика, просто сказали , поки не видавлю гнійники - буде температура. Видавлювала олівцем з ватою і люголем. Після кожного надавлювання - змінювала ватку. На дифтерію брали мазок з поліклініки таке було горло. Ну, і полоскати фурациліном (жовті таблетки чи розчин). Але це дорослому, якщо дитина - то питайте лора і сімейного
Христя в тiстi
• 11 июня в 10:18
Ответ дляГугелП@лАмался
Антибіотик не назначили?
Назначили, 5 день п´ю
Христя в тiстi
• 11 июня в 10:20
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви мені вселили надію. Бо мені лор сказала, що ніколи не бачила таких ангіна не у людей з онко... Я спати не можу
Христя в тiстi
• 11 июня в 10:22
Ответ дляСкумбріяП8
Дякую. А як їх всі видавити? Я не можу дістати з інших боків.
Пес Патрон• 11 июня в 10:45
Ответ дляСкумбріяП8
Перепрошую, але Ваш лікар д..л.
Ви знаєте наслідки того, якщо стрептокок попаде в кров ? Тоді абсцес буде дитячою іграшкою.
Ніколи не можна видавлювати !!!
Пес Патрон• 11 июня в 10:47
Ответ дляХристя в тiстi
Автор, ніякого видавлювання.
Прочитайте про сепсис в викиньте ту дурну ідею з голови.
Який антибіотик?
Чим полокаєте горло?
Люголь є?
Який антибіотик?
Чим полокаєте горло?
Люголь є?
СкумбріяП8• 11 июня в 11:15
можете просто змазувати люголем. Видавлювала я тупим кінцем олівця, багато вати - щоб не ранити слизову, якщо зізрів - то виходив. Вату міняти дуже часто. А менші і не треба, коли подіє антибіотик - вони зійдуть. Фурациліном при гнійних ангінах полощуть. Є ще метод перше полоскання- сода_+сіль+календула - щоб прибрати механічно наліт, а через 15 хв - друге полоскання з ліками (фурациліном чи хлорфіліптом)
ГугелП@лАмался• 11 июня в 11:20
Ответ дляХристя в тiстi
Моя вам щира порада, сходіть до іншого лора.
Христя в тiстi
• 11 июня в 11:30
Ответ дляПес Патрон
Автор, ніякого видавлювання.
Який антибіотик?
Чим полокаєте горло?
Люголь є?
Який антибіотик?
Чим полокаєте горло?
Люголь є?
Люголем мажу мигдалики. Антибіотик Зіннат 500.
Герцогиня• 11 июня в 11:54
Наша лікар при ангіні призначає щось з наступного: Аугментин, Амоксил, Амоксиклав. Дорослому(кг 75) зазвичай по (875+125=)1000г 2 рази на добу. Мінімум 7 днів. Полегшення зазвичай під кінець першої доби прийому. +Декілька днів полоскати чим подобається (я на пів стакана води 3 ст.л перекису водню)
Пес Патрон• 11 июня в 13:11
Ответ дляХристя в тiстi
В мене була ангіна з величезною кількістю нальоту , кололи цефтриаксон, змащували люголем , таблетки трахісан + тонзілотрен в дозах, як в перший день хвороби ( вроді, що години чи через 1, в інструкції все описано).
По трохи нальот зменшувався .
Якщо Ви бачите , що біле на гландах не зменшується , то міняйте антибіотик . І то вже.
( Аугментин, амоксілав для ангіни за слабкі , то на мою думку)
По трохи нальот зменшувався .