Лінива, не каюсь• 11 июня в 09:30

Вам допомогла блокада при болях у попереку

Страждаю третій місяць. Був простріл і після нього як у пеклі живу.
Спочатку були крапельниці Л Лізіну + нестероїдні + віт Б + міорелаксант. Не допомогло. Потім крапельниці з дексаметазоном + нестероїдні + міорелаксант + таблетки. Не допомогло. Лікар додатково прописав Габану по 0,75 на ніч. П"ю тиждень, але не бачу покращення. Сказав якщо не допоможе то робити блокаду. Але лікар поїхав у відпустку на місяць, а я місяць просто не витримаю. Сьогодні випила німесил з ранку, бо треба працювати, а я як тухлий зомбі.
По мрт дві невеликі протрузії (4мм) та невелика грижа Л5С1 4 мм у попереку.
Швендяю містами• 11 июня в 09:33
я пила таблетки,2 тижні крапельниць. нуль. нога віднімалась,мліла,терпла. лікар сказав(і не один)не вийожуватись і йти на операцію. пішла.і забула про спину. але моя протрузія з 4 мм стала грижею 1 см. невропатолог сказала, що все буде тільки погіршуватись.блокади вистачає на 6 міс. пробуйте.
Черный Ловелас• 11 июня в 09:39
Не знаю пил Нимесил для меня он как мелка попить толку ноль.
есть и грыжи и протрузий куча.
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 09:42
Ответ дляШвендяю містами
Дякую. В мене показань до операцій нема, нейрохірург сказав, що взагалі дивно що в мене болі не проходять, бо невеликі протрузії/грижі.
ПешитеБесАшипок• 11 июня в 09:42
У меня протрузия 6 мм в пояснице. Мучалась пару месяцев, тоже назначали разные препараты пить. Потом сделала блокаду, помогло сразу, но через неделю снова вернулась боль. Один врач сказал, что блокада раз делается, второй что надо до 5 уколов с перерывом в 3 дня. Я один сделала только, потом врач заболела и я забила (. Сейчас начала делать упражнения, вроде легче стало. А вот на операции никто не настаивал
andrey_spec• 11 июня в 09:44
Ні. Якщо блокада між позвонками, то просто ненадовго обезболила, нічого в ній не було.
1) Діклофенак в уколах, міорелаксант + вітаміни - це стандартний комплект. Якщо не допомогло, як у вас, то 2) спеціальний пояс і як можна менше рухатися. Ще можуть порекомендувати напівліки для сосудів, типу трентала і актовегіна, масаж при негострому болі, електропроцедури. ІМХО, найбільш ефективними є пункти 1 і 2.
Глаголиця• 11 июня в 09:44
В ютубі багато дуже простих вправ при протрузії, які офігезно допомагагають. Блокували гострий період, але потім ще тривалий час відчувалось поки остеопат-реабілітолог не порадив кілька вправ і всього за 10 хв в день все пройшло. З того часу коли відчуваю надрив, то одразу починаю робити. Вони примітивні, але дуже дієві. Так вже років 6, ще відмітила що при відвідуванні аквааеробіки забуваю про проблеми мінімум на рік.
Тюрюнь_Тюнь• 11 июня в 09:49
В мене років 10 тому знайшли грижі, встати на ноги не могла, був адський біль( але одна блокада і потім спорт мені допомогли. Досі про них не згадую.
Единая страна!• 11 июня в 09:49
Помогли уколы курсом каждые полгода , за три раза прошло . Также убрала нагрузку на спину , и начала ее закачивать в зале , до этого было как у вас , думала что уже все.
ПешитеБесАшипок• 11 июня в 09:50
Ответ дляГлаголиця
Напишіть будь ласка які вправи або ссилку? Це в ютубі ви дивились? я знайшла в ютубі сама, але сумніваюся щось
Черный Ловелас• 11 июня в 09:50
Ответ дляЛінива, не каюсь
Моей бабушке в колени кололи и в позвоночник , она сказала что это все временно как болело так и болит.
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 09:51
Ответ дляГлаголиця
Я роблю вправи, почала через тиждень після полегшення.
Міняйловна• 11 июня в 09:52
Л лизин капельницы не помогли вообще, только вены пожгла. А блокады только с 3го раза помогли. Делала ещё перед войной. Нормально
Света С Приветом• 11 июня в 09:56
Всё хрень.
Мама невролог. Сама страдает. Блокады спасают (на сколько не знаю).
Пластыри помагают, на день.
Таблетки - фигня. Они действуют на рецепторы мозга, не надолго.
Совет: Бальнеология, бассейн, растяжка на турнике.
Кумедний ґудзик• 11 июня в 09:57
Мужу помог остеопат за 1 или 2 сеанса. Но может у него не такая сложная ситуация была.
Завжди мало• 11 июня в 09:59
Другий рік мучаюсь.
Що лишень не колола(
Показань для операції немає
МУСЯкомарова• 11 июня в 10:00
На время помогали, вам кинеза нужна по другому не избавитесь от боли.
Глаголиця• 11 июня в 10:02
Ответ дляПешитеБесАшипок
вони всі однотипні при поперрековому відділу, головне робити все плавно та без надриву. Коли все вірно - відчуєте ефект одразу пілся другого заходу.
Щось по типу цього, а потім зрозумієте які кілька найдієвіші та найулюбленіші:
https://www.youtube.com/shorts/VakgYKvRrTk
Света С Приветом• 11 июня в 10:02
Ответ дляКумедний ґудзик
Если позвоночная грыжа - остеопат ничем не поможет - только навредит.
Это массажист, который может (если умеет в слепую) расслабить ущемляющие мышцы - не более.
Ширли-Мырли• 11 июня в 10:04
Авторе, не наполягаю, але може кому іншому допоможе, напишу свій досвід.
Останнім часом зранку поперек дуже почувається, ніби відлежала.
І згадала я про один масажер, і поклала його собі по 1 хвилині на поперек і копчик.
Я була дуже здивована, але полегшення настало зразу і я з легкістю встала з ліжка.

Ось опис: «Ефективно сприяє циркуляції крові, драгує меридіани, стимулює акупунктурні точки, знімає втому, знімає біль, розсіює холод і осушення, підвищує імунітет і розслаблює м´язи»
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 10:07
Ответ дляГлаголиця
https://www.youtube.com/watch?v=9mo9IWj3IgY
Дякую, я подібні вправи роблю, але не відчуваю полегшення.
Я ще лежу по 1 годині на колючках Кузнєцова
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 10:10
Ответ дляandrey_spec
Дякую, бандаж я ношу вже місяць. Пройшла курс електроміостимуляції. Все до фені. Лікі для сосудів я теж приймаю (ще місяць пити)
Глаголиця• 11 июня в 10:14
Ответ дляЛінива, не каюсь
Якщо є змога та можливість - знайдіть у вашому місці спеціалізований центр по спині, наприклад із шрот терапією (її аби хто не викладає) або вертебрології чи реабілітації. Вони проконтролюють правильність, направлять в потрібному напрямі та потім самостійно можна виконувати.
Глаголиця• 11 июня в 10:16
Ответ дляЛінива, не каюсь
може тригер якийсь є? наприклад нахиляння, незручне піднімання... придивіться
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 10:23
Ответ дляГлаголиця
В мене рухливість не порушена. Я можу нахилятись, ноги підіймати, тощо. ТБС досить мобільнийй і рухливий, жабку на депіляції роблю без проблем -). Корінець затискається справа, то більше справа відчувається, трохи віддає в праву ногу.
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 10:26
Стільки всього перечитала, зрозуміла що блокада теж не панацея. Комусь на роки допомагає, іншим зовсім ні до чого. А в мене відпустка в липні, думала кудись поїхати, а тепер навіть не знаю з цією спиною...
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 10:27
Ответ дляЕдиная страна!
А що вам кололи?
Я раз на рік колю віт Б та препарати для сосудів, бо маю проблеми з головними болями і підтримую себе так.
Глаголиця• 11 июня в 10:28
Ответ дляЛінива, не каюсь
то історія не про рухливість, а про подразнення та перетискування нервових закінчень в місці протрузії
автор Лінива, не каюсь • 11 июня в 10:34
Ответ дляГлаголиця
Дякую, пішла читати що таке ті тригери
Наталя-e9ac• 11 июня в 11:35
зарядка
гострий період знімала просто немісилом і вправами які підбирав реабілітолог
зараз ходжу на кінезіотерапію щоб укріпити спину
єдине мрт дуже допомагає реабілітологам і кінезіотерапевтам у виборі вправ
з гострим періодом справилась за 3 тижні
Кумедний ґудзик• 11 июня в 11:55
Ответ дляСвета С Приветом
Ну мой ’массажист’ врач. Еще никому из знакомых не навредил. А вот улучшения были у всех.
Если автору ничего не помогает, может и стоит обратиться к остеопату.