Білий Лосик• 11 июня в 12:37
Хочу звільнитися з роботи
Хочу звільнитися з роботи, немає перспектив, невелика зп, роблю одну і ту саму роботу вже 4 роки. Є заначка десь на 2 роки. Що б ви робили на моєму місці?
Лівий Локіть• 11 июня в 12:38
Ответ дляKapitoshka7
Звільнтдася. 4 роки деградації.
Роботу шукаєте?
Білий Лосик
• 11 июня в 12:39
Ответ дляКашка-маняшка
Звільнитися то ви можете.
А чи знаєте що робити далі?
Плани є?
А чи знаєте що робити далі?
Плани є?
Відпочити і шукати іншу роботу
Рання пташка• 11 июня в 12:41
Я увольняюсь
Вот догуляю оплачиваемый отпуск 2 месяца и в сентябре уже не выйду
Kapitoshka7• 11 июня в 12:41
Ответ дляЛівий Локіть
Роботу шукаєте?
Та не я, а авторові кажу. 4 роки деградації.
Лівий Локіть• 11 июня в 12:42
Ответ дляKapitoshka7
Що за висновок?
кураГАЛЯ• 11 июня в 12:42
Ответ дляБілий Лосик
Відпочити і шукати іншу роботу
Я звільнилася нещодавно. Літом вирішила відпочити. Тож чудово вас розумію
Kapitoshka7• 11 июня в 12:42
Ответ дляЛівий Локіть
Що за висновок?
Одну і ту саму роботу робити 4 роки - це не про розвиток...
Мая твая не панимать• 11 июня в 12:44
Если отложила заначку на 2 года значит хорошая работа и зп
Білий Лосик
• 11 июня в 12:44
Ответ дляМая твая не панимать
Заначка не з зп
дожену і ощасливлю• 11 июня в 12:46
Автор, як ви з невеликої зарплати змогли відкласти заначку на два роки? Вигайдуте продуманіше!
Лівий Локіть• 11 июня в 12:47
Ответ длядожену і ощасливлю
Може у автора ще додатковий дохід або чоловік працює
Тюрюнь_Тюнь• 11 июня в 12:47
Ответ дляKapitoshka7
А что такое развитие на работе? В чем проявляется?
Латексне альтер ЕГО• 11 июня в 12:48
Ответ дляБілий Лосик
Відпочити і шукати іншу роботу
Без образ, але ’немає перспектив і виконую 4 роки одну і ту ж роботу’ хіба не означає що ви не розвиваєтесь? Що втрачаєте цінність як фахівець? І як результат можете розраховувати лише на таку саму роботу? Тобто черги до вас із роботодавців може не стояти. Може спочатку займіться пошуками, хоча б кілька співбесід?
Ждушечка• 11 июня в 12:48
Тобто ви вигоріли, деградуєте, є додатковий дохід і питаєте чи звільнились би?
Я звільнилась би ще 2 роки тому (навіщо всі 4 деградувати), відпочила б і була б на новій роботі через 2-3 місяці (бо не сильно й розумію навіщо на заначку 2 роки жити, якщо можна мати дохід від роботи)
Повелитель бітка• 11 июня в 12:52
Нашла бы работу, а потом уволилась бы
Заначку не проедаю без острой необходимости
Повелитель бітка• 11 июня в 12:53
Ответ дляKapitoshka7
Практически все на работе делают одну и ту же работу
Kapitoshka7• 11 июня в 12:54
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Коли ви свій розум трошки напрягаєте, щось вивчаєте, аналізуєте, співставляєте, плануєте, втілюєте і дивитися на результати. Поки що все, що Зеля з Шабуніним на аналізували, напланували і втілили в життя принесло горе на найближчі 50 років, печаль, руїни, купу інвалідів, вдів, сиріт, і людей, які скитаються по всьому світові. Це називаєте неякісне планування з недотримання факторів ризику. Їх цікавлять тільки крісла керівників, щоб бабло рубати, але короля робить народ, якого вже майже не лишилось. Зараз ми не говоримо про чиновників - трутнів, це функціонери і не більше...
От ви, виходячи з того, що я написала на прикладі держави співставте і вирішіть чи присутній у вас на роботі розвиток, що ви вивчаєте щоденно? Що ви робите з моменту приходу на роботу і виходу з роботи???
годовасик• 11 июня в 12:55
Я так звільнилась, роботу знайшла за тиждень, треба було відпочити хоч місяць. Але я така, для мене розвиток важливий.
годовасик• 11 июня в 12:56
Ответ дляПовелитель бітка
Ні, не всі, я за останні три роки 12 проектів запустила, різнопланових.
Kapitoshka7• 11 июня в 12:59
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Додам автор, я там зміни не можу вносити. І виправляти помилки набагато важке ніж з першого разу все робити як треба. Запам´ятайте це. Помилки - це душман, який будуть відчувати і бачити завжди усі, вам будуть тикати пальцем от тут ти зробила неправильно і якщо людина адекватна вона тихо виправить свою помилку, якщо неадекват - вона з однієї помилки ще 100 наробить скандалячи і кричачи, тому що помилки прийдеться ділити на всіх, усі мають закусити цей хліб і з´їсти. Тому щоб у вас не звинувачували у підставах або у ваш адрес не летіло багато гнилого і поганого наприклад краще чужі воші, ніж свої гниди, подумайте про те, що ви щоденно робите на роботі і які у вас там перспективи, ким ви можете бути через 5 років чи як були ніким, так і лишились? Тоді для чого вам така робота??? В чому сенс?
Повелитель бітка• 11 июня в 13:01
Ответ длягодовасик
Значит вы одна из немногих
Я главный бухгалтер, 10 лет одно и то же
Одна подруга учитель - одно и то же, вторая архитектор - одно и то же, третья полицейский - одно и то же
Сестра налоговик - одно и то же
Кума в театрах выступает - одно и то же….
Сестра налоговик - одно и то же
Спасу мир• 11 июня в 13:05
Ответ дляБілий Лосик
Відпочити і шукати іншу роботу
От чего вы устали?
Ну можете отправиться в кругосветное путешествие.
Спасу мир• 11 июня в 13:08
Ответ дляПовелитель бітка
Да ну, что вы, сейчас же все гонятся за успешным успехом. Саморазвитие, постоянное обучение, карьерный рост, и так далее до самых вершин. А иначе зачем тогда жить??? Пффф....
О чем вы вообще?
Тюрюнь_Тюнь• 11 июня в 13:12
Ответ дляKapitoshka7
Тааак, что то вы далеко забрались)
По вашему все работают руководителем?
Повелитель бітка• 11 июня в 13:20
Ответ дляСпасу мир
О чем вы вообще?
Вот я бухгалтер, даже, если я постоянно читаю законодательство, которое меняется со скоростью ветра, читаю постоянно бухгалтерские журналы, хожу на курсы, тренинги, работу я, все равно, делаю одну и ту же. Первичка, отчеты, зарплата, банк и т.п. Ничего не меняется