Білий Лосик• 11 июня в 12:37

Хочу звільнитися з роботи

Хочу звільнитися з роботи, немає перспектив, невелика зп, роблю одну і ту саму роботу вже 4 роки. Є заначка десь на 2 роки. Що б ви робили на моєму місці?
Ласковая_львица• 11 июня в 13:39
І я з вами, автор, теж виражу своє бажання звільнитися,але я хочу це зробити вже більше 7-8 років,але так і тягну лямку.Ось знов поставила собі маркер-звільнитися в кінці 2025 року.
Kapitoshka7• 11 июня в 14:00
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Тааак, что то вы далеко забрались)

По вашему все работают руководителем?
Та я про обычного специалиста даже. Ну вот поручили специалисту выполнить несколько задач, он расставляет приоритеты, потом выбирает в порядке сложности что выполнять первым, потом смотрит где есть нюансы и так далее...но конечно это с нормальными руководителями, а не вот это вот что сейчас, курсы кройки и шитья Зели...
Kapitoshka7• 11 июня в 14:02
Ответ дляПовелитель бітка
Вот я бухгалтер, даже, если я постоянно читаю законодательство, которое меняется со скоростью ветра, читаю постоянно бухгалтерские журналы, хожу на курсы, тренинги, работу я, все равно, делаю одну и ту же. Первичка, отчеты, зарплата, банк и т.п. Ничего не меняется
Надо ставить главбухом или руководителем, тогда вы расчете... Но, у нас же кум, сват, брат и курсы в международной организации сроком один месяц
Намазюкана нішою• 11 июня в 14:06
Ответ длягодовасик
Ні, не всі, я за останні три роки 12 проектів запустила, різнопланових.
Ким ви працюєте?
Повелитель бітка• 11 июня в 14:19
Ответ дляKapitoshka7
Я главный бухгалтер, но работа не поменялась. Только добавилось несколько отчетов
Пухнасті штани• 11 июня в 15:08
Ответ дляKapitoshka7
Коли ви свій розум трошки напрягаєте, щось вивчаєте, аналізуєте, співставляєте, плануєте, втілюєте і дивитися на результати. Поки що все, що Зеля з Шабуніним на аналізували, напланували і втілили в життя принесло горе на найближчі 50 років, печаль, руїни, купу інвалідів, вдів, сиріт, і людей, які скитаються по всьому світові. Це називаєте неякісне планування з недотримання факторів ризику. Їх цікавлять тільки крісла керівників, щоб бабло рубати, але короля робить народ, якого вже майже не лишилось. Зараз ми не говоримо про чиновників - трутнів, це функціонери і не більше...
От ви, виходячи з того, що я написала на прикладі держави співставте і вирішіть чи присутній у вас на роботі розвиток, що ви вивчаєте щоденно? Що ви робите з моменту приходу на роботу і виходу з роботи???
А хуйло що напланував і втілив? У вас в голові як у героя савецкого мультика Вінні-Пуха
годовасик• 11 июня в 17:24
Ответ дляНамазюкана нішою
Ким ви працюєте?
Зараз директор з розвитку.
Kapitoshka7• 11 июня в 20:59
Ответ дляПухнасті штани
Да, он полстраны от нас отжал, а остальную пол держит в страхе...
Пухнасті штани• 13 июня в 07:28
Ответ дляKapitoshka7
Які півкраїни? 20% окуповано.