Наверняка• 11 июня в 14:24
Девушки подскажите насчет детского сада
Хочу отдать в 2.2-2.3. Но есть определенные проблемы, сейчас 1.10 и не хочет на горшок ходить, вообще не получается. Не рано ли это и возьмут ли при таком критерии?
Наверняка
• 11 июня в 14:30
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я считаю, что это рано при таких вводных.
Мне нужно учиться, заканчивать учебу
Планшетница• 11 июня в 14:34
Я в такому віці віддала в приватний. Туди пішов в підгузках, пізніше в державний
Наверняка
• 11 июня в 14:34
Ответ дляПланшетница
Быстро ребенок привык?
Жирафовое варьенье• 11 июня в 14:36
Ответ дляНаверняка
Мне нужно учиться, заканчивать учебу
Ну и что?
Мое мнение от этого не меняется.
Не разговаривающего, не ходящего на горшок, не кушающего самостоятельно ребенка рано отдавать в сад
Мое мнение от этого не меняется.
Планшетница• 11 июня в 14:36
Ответ дляНаверняка
Быстро ребенок привык?
Так, достатньо швидко. На наступний день вже залишила на весь день
Как нефиг делать• 11 июня в 14:51
Мій пішов в 1,9 в приватний садок. В садку мили і змінювали підгузок, потім повторював за іншими дітьми і сідав на горщика. Все добре
вАлнуюся сильнА• 11 июня в 16:35
Коли я в квітні відносила документи в садок, першим питанням директора було: чи ходить на горщик, бо підгузки заборонені (дитині було 2,2). Я сказала, що тільки привчаємо, підгузки почали одягати тільки на ніч. У вересні коли дитині було 2,7 пішли в садок, вже нормально просилася на горщик. По факту вихователі самі сказали приносити підгузки деяким не привченим діткам і одягали їх тільки на денний сон. За цей рік всі дітки вже без потреби в підгузках.