Len00K• 11 июня в 15:51

Як вам така новина? Бронювання

Затверджено перелік критично важливих релігійних організацій, яке позволяє бронювати військовозобов’язаних священнослужителів.
Хтось розуміє, чим саме вони критично важливі ? Ще й 50% на них не розповсюджується 🙄
олена олена• 11 июня в 18:30
Ответ дляLen00K
В якому сенсі заборонений ? На Буковині більшість церков МП, до прикладу. В мене питання чому священики настільки стратегічно важливі, що їх навіть безкоштовно ’відмазали ’
В самому прямому сенсі, в законодавчому
олена олена• 11 июня в 18:32
Ответ дляLen00K
Можна поїхати в інше село / місто й все це робити. Звідки у вас впевненість , що не для того ? Чого б тоді з´явився цей нормативний акт ? Він точно писався під тих , хто став священнослужителем саме з метою попасти до ’критично важливої інфраструктури’, не будьте така наївна
Не натягуйте сову на глобус, як то кажуть.
автор Len00K • 11 июня в 18:32
Ответ дляолена олена
В самому прямому сенсі, в законодавчому
Й що мало статися з тими церквами ? У нас як працювали , так і працюють..В когось церква МП закрилася через цей закон ?
олена олена• 11 июня в 18:33
Ответ дляLen00K
Священники і громади мали перейти до ПЦУ або закритися. Ви вперше про це чуєте? Якщо працюють, то вони вже не МП.

Вас хвилюють куплені лише священники? Куплені інваліди, доглядальники за інвалідами, аспіранти - ці категорії вас влаштовують? Їх точно значно більше, ніж фіктивних священників
Vikki• 11 июня в 19:04
Ответ дляAnastasiia-9046
Священики зазвичай не можуть взяти в руки зброю через релігійні переконання, але деякі з них є військовими капеланами або медиками
Ложь.
Моего знакомого буддийского монаха недавно мобилизировали. Упыри
автор Len00K • 11 июня в 19:08
Ответ дляVikki
Ложь.
Так недавно , а новость сегодняшняя
автор Len00K • 11 июня в 19:09
Ответ дляолена олена

Мене хвилюють справжні. Не вважаю їх критично важливими
олена олена• 11 июня в 19:14
Ответ дляLen00K
А мого чоловіка на нулі не хвилюють. Тому що священники в достатній кількості бувають у них регулярно і свою функцію виконують добре.
З вашої теми не вийде срач, ви ж бачите.
Vikki• 11 июня в 19:24
Ответ дляLen00K
Так недавно , а новость сегодняшняя
Дней 14 назад. И уже везут на место дислокации((
Учебка,говорите....эх