Бачу_майбутнє• 11 июня 2025

Всі хто виглядає в 40 на 20…

Десь біля 50 діваються. А 55 взагалі припиняється та неймовірна гонка.
А от пік цього дійства припадає на 45-+.
Просто спостереження.
Воленс-неволенс• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Можливо й так. Я дивлюсь навіть по своїм одноліткам, мені 43. Є жінки які просто гарно доглянуто дорослішають. Але є, які просто змінюються до не впізнаності. Сумна картина.
А Вы к каким относитесь?
Сільський ансамбль• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Оце ваше ’сумна картина’ тааак видають вашу радість від того, що якась ваша однолітка виглядає погано. Але знаєте воно як у житті буває? По-різному. Красуня може раптово померти, а страшко прожити довге і щасливе життя.
Муркамурковна• 11 июня 2025
Мені 40+ , я виглядаю на 40+ навіть якщо в мене в голові пісочніца, лопатки і ногті з квіточок , я реально не бачила жінку в 40 яка виглядає на 20) так, вона може бути супер пупер доглянутою, ззаді 15) але очі , міміка і тд це 40,
Пес Патрон• 11 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Ну подслеповатый человек и не присматривался к лицу, так часто бывает
Мы часто бегло оцениваем людей, но да, если присмотреться, возраст виден. у меня лично много подобных историй. Муж не любит ходить со мной нарядной - говорит - люди подумают, что я тебе плачу он выглядит старше своего возраста. Так и живем
Сільський ансамбль• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну єссесна вона до перших😂
Як то кажуть: за шо я себе люблю - за розум, красу і... скромність 😂
автор Бачу_майбутнє • 11 июня 2025
Ответ дляПес Патрон
Можливо Ви для свого чоловіка і в його очах так виглядаєте?
Кusalochka• 11 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Це вас настільки хвилює?
Можу сказати свої спостереження, вони трохи інші. До 30-35 років дійсно є жінки, які виглядають значно молодше свого паспортного віку. І я така була до 40 років. Далі вже не все так гарно, і якщо фейс ще можна підрихтувати, то постать все одно видає вік, навіть якщо в залі пахати як коняка
С чего бы? Я наоборот часто вижу красивое сочное тело в зале у женщин, а вот лицо не молодое
Кusalochka• 11 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
Навіть в 30 неможливо виглядати на 20. Вік бере своє. Це самообман.
Нет, запросто можно, у меня соседке 32 оказалось, а я думала, что 22 типаж такой
Краля-Галя• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Є також знайома, якій 54. Щоденно викладає фото себе в соц мережах. Однотипні фото з кучою фільтрів. В молодості вона була дуже красивою, зараз теж дуже вродлива жінка, яка виглядає на свій вік. Одягнена по сучасному на фоні однолітків, вона мега крута. Видно цим і хизується. Але точно відповідає своїм рокам.
Ну а вы?)
Пупс• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Человек просто живет, а вы напридумывали. Что в 50 лет нельзя любить себя и фоткаться?
Слухи-руки не распускаю• 11 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
Ой, прямо! Мой муж до 35-ти выглядел на 20, потом поседел, слава богу!
Пупс• 11 июня 2025
А зачем вообще выглядеть на 20? Я не хочу выглядеть на 20, я хочу хорошо выглядеть в своем возрасте
Слухи-руки не распускаю• 11 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
Мені 32 і я бачу різницю з молодими 18-20річними дівчатами. Хоча я дуже добре виглядаю, струнка і маю догляд. Я з ними не можу змагатися вже
А зачем вы с ними соревнуетесь?
Ушла и Пришла• 11 июня 2025
а через 20- 30 років вони вмюсі все рдно будуть в одному і тому ж місці
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Можливо, але з доволі великими зусиллями
Сон
Харчування
Косметика та косметологи
Фітнес, причому грамотний, а не просто «не втратити мʼязову масу»
Прийом гормонів

В мене є колега, яка реально в 45 виглядала на 35, зараз їй 53 і вона гарно виглядає, особливо в порівнянні з її однолітками, але вік все одно дає про себе знати
Що таке грамотний фітнес?
Пупуговка• 11 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Що таке грамотний фітнес?
Це той, що зберігає фізичний стан, а не тупо нарощує мʼязи і розказує плечі, тому як доволі високий відсоток жінок у віці +/-40 років схильні до рекомпозиціі тіла з перевагою плечового поясу
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Це одне і те саме. Для пітримання форми програма фулбоді. Ви ще попообуйте розкачайте ті плечі жінці ще і в 40+
TANYA 0 0 0 0• 11 июня 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Ніхто не виглядає в 40 на 20.Навіть з самими крутими косметологами
Цілком з вами згідна, і ще, просто, є такі, що в 20 виглядають на 40
Пупуговка• 11 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Легко! В мене купа таких прикладів - 2 мої подруги, сусідка, моя сестра і двоюрідна сестра чоловіка, ще одна жіночка з якою я один час ходила в зал. Одна з моїх подруг зупинилась лише коли після зими, скинувши зайве в талії та стегнах не змогла вдягнути жодну блузку, сорочку та сукню,вони всі були замалі саме в плечах.
Подтяжка• 11 июня 2025
Одни люди стареют постепенно, другие ступенчато, резко раз в 7-10 лет примерно. Вторые в определенные периоды выглядят моложе. И в 60, и в 80 они есть. Еще физическая активность и аскетизм омолаживают
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Ваші спостереження не є надійною статистичною вибиркою і вже трчно не підтверджені ніякими дослідженнями. Жінкам дуже важко розкачатися без фарми і виснажливих професійних тренувань, тим більше 40+. Це все давно досліджено.
Ви собі уявляєте, які то мають бути тренування і з якою вагою, щоб накачати собі плечі, які не влазать в боузку?))) Ну це смішно
Пес Патрон• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Нет, нас часто путают, что я его дочь
Директриссимо• 11 июня 2025
Ответ дляМинерАлочка
Бути цікавою це не бути молодою
Ой, давайте не будем вот эту всю чушь. Конечно о милости, конечно об ухоженности, конечно о красоте. А вот это: красивая душа, эрудированность - это куда позже познается, тем более, когда тебе 45+. Поэтому красивую лабуду рассказывайте кому-то другому.
Меряю от 0• 11 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
є жінки які молодо виглядають на свої літа....але вік бере своє...
Оце точно про мене. До 40 виглядала молодо. А потім вік бере своє... плюс гормональні проблеми є