ША! я прийшла!• 11 июня 2025
Ситуація з податками при покупці квартири
Хочу купити квартиру у себе в місці,приглянула гарний варіант,коштує 20 тисяч,продавець скидає до 19700.Подивились,все підходить,взагалі класний варіант.Домовились купувати.Продавець пішов до нотаріуса і так,як у нього право власності менше трьох років,то йому потрібно сплатити податок в розмірі 10 відсотків від ціни договору.Зрозуміло,що це виходить велика сума.Так,як квартира дуже сподобалась,то я запропонувала поділити цей відсоток на двох.Він думає.Чоловік каже,що я не права і він би не хотів,щоб ми сплачували цей відсоток.Хто мав схожу ситуацію при покупці квартири,як ви виходили з цієї ситуації?
Бачу_майбутнє• 11 июня 2025
Я так купувала. Податки поділили навпіл. Теж продавець не хотіла продавати і взагалі хотіла скасувати угоду, але нотаріус на той момент вже все підготувала і сказала оплатити її послуги 1000 $. Продавець запропонувала скинутись по 500 і скасувати угоду. Слава Богу, що нотаріус була нормальна і сказала, що це її витрати - бо я ж не відмовляюсь купувати; і податок за те, що у власності менш 3 років теж її, то вона не схотіла викидати штуку баксів і врешті передумала. Всі податки і нот.послуги ми поділили навпіл
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Він теж мені сказав,що тоді не буде продавати.Але заплатити податки повністю я теж не хочу.Тоді є резон пошукати ще варіанти.У них право власті 1,5 роки
VivaForever• 11 июня 2025
Це податки продавця, але якщо ви згодні,то можна розділити,але офіційно це платіж від нього. Ви продешевили в торгу. 300 Дол це не про що
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляVivaForever
Я знаю,що це податки продавця,але він сказав,що тоді відмовляється продавати.Думаєте,блефує?)))
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Тоді шукайте ще варіанти. Податок повинен платити продавець - саме його сума грошей як прибутку оподатковується. За домовленістю можна ділити податок, але то вже так, як наче ви купляєте в магазині, в якому на ціннику не вказано ПДВ, і тоді на касі ви його сплачуєте.
І взагалі, бувають різні ситуації. Буває прям вигідно і тоді перепоачуєш. Наприклад, саме цей район, саме цей будинок, саме-саме....те, що треба. Ви можете купити гіршу квартиру за вищою ціною
. Хто зна,
А може навпаки бути кращий варіант
Це виходить, людина купила під час війни на дні цін?
. Хто зна,
А може навпаки бути кращий варіант Це виходить, людина купила під час війни на дні цін?
Проходив повз• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
То нехай сидить з своїм об´єктом собі і не викабенюється - або продасть коли сплинуть 3 роки (і не факт що щось на цьому виграє), або знайде лошка що готовий на себе брати чужі витрати на рівному місці.
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
. Хто зна,
А може навпаки бути кращий варіант
. Хто зна,
У них взагалі тупа ситуація.Мати подарувала дочці квартиру,а вона зробила ремонт і вирішила її продати.
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
А ремонт гарний, чи таке собі?
Скажіть, нехай порахують, скільки вони даремно витратять на комуналку непотрібної квартири
Mrs.Sexuality• 11 июня 2025
это ее налог и прежде чем выставлять на продажу она должна была думать об этом. принципиально бы не платила ничего а искала варианты. если конечно квартира не по супер цене. вы к этому налогу не имеете никакого отношения
Коко На Страже• 11 июня 2025
В нас була така ситуація. Оплатили ми податки, бо дуже сподобалася нерухомість і ціна була більш ніж лояльна. Але ріелторам заплатили меньше в 2 раза через їхнє недопрацювання, бо це виявилося сюрпризом вже в нотаріуса на угоді.
Вірніше ріелтори половину свого гонорару віддали в рах цього податку
Коко На Страже• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Подумайте, якщо гарний варіант то може варто заплатити.
А якщо у вас подібних варіантів греблю гати, то звісно, вибрати те що вам підходить
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
До речі, а чого такі дорогі послуги нотаріуса? Аж 1000 Дол?
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
А ремонт гарний, чи таке собі?
Ремонт гарний,це мені і подобається.Це квартира у віддаленому районі з квадратурою 46,але з гарним ремонтом.До прикладу,в центрі міста з квадратурою 36,таким собі ремонтом і повністю убитим балконом за 16700.Там податку не буде
Мания-Величия• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Ви порахуйте і скажіть йому свій варіант,як вигідно вам, а він хай думає. Не варто хапатись як за останній варіант
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Та ні, центр є центр. Даремно ви до ремонту прив´язалися. Може з такою квадратурою є ближче до центру?
Бо почнете жити в ремонті, який зробили не ви - повилазять косяки.....
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ріелтора немає,ні в них,ні в нас.Вони мені говорили,що податку не буде,я сама зробила витяг по квартирі і сказала їм,що буде цей податок.Вони потім сходили до нотаріуса і юриста,і вони підтвердили мої слова
Mrs.Sexuality• 11 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
сколько должны были заплатить риелтору? какие сейчас цены на них
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
З такою квадратурою ближче до центру наразі немає.Я подивилась всі можливі варіанти на продаж.Але і квартири у нас довго висять на продажі
Коко На Страже• 11 июня 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Ой, то вже не актуальна інфо. Справа була років з 10 тому . Купували 10 соток під забудову, 1000 дол ріелторам
Мания-Величия• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Ну буде вона оплачувати комуналку три роки) і невідомо що буде з цінами. Хай думає
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляМания-Величия
Вона їй подарувала цю квартиру 1,5 роки тому
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляМания-Величия
А з приводу цін-точно!Рік тому квартири були по 10-12 тис.Зараз вже 16-20.Можливо це пік.Віддаленість від Києва-180 км
Мания-Величия• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Ясно ,ми свого покупця майже три роки чекали, за три місяця до закінчення терміну він знайшовся і ми домовилися,що всі будуть чекати їх, ми знімемо з продажу, а вони купували без торгу. І все пройшло ок,але комуналку платили, і ремонт не робили,новобудова
Не кую, не мелю• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Ну тут так, не вгадаєш. Може бути що завгодно.
МЕСТО_Встречи• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
В якому місті таке дешеве житло?
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В якому місті таке дешеве житло?
Це ціни на квартири з квадратурою 30-45 квадратів.Київська область,самий кінець
Кондуктор маршрутки• 11 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
А яке це місто з такими цінами?
ША! я прийшла!
• 11 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
А яке це місто з такими цінами?
Не хочу говорити назву,воно дуже маленьке,може хтось читає звідти)Це кінець Київської обл