ША! я прийшла!• 11 июня 2025
Ситуація з податками при покупці квартири
Хочу купити квартиру у себе в місці,приглянула гарний варіант,коштує 20 тисяч,продавець скидає до 19700.Подивились,все підходить,взагалі класний варіант.Домовились купувати.Продавець пішов до нотаріуса і так,як у нього право власності менше трьох років,то йому потрібно сплатити податок в розмірі 10 відсотків від ціни договору.Зрозуміло,що це виходить велика сума.Так,як квартира дуже сподобалась,то я запропонувала поділити цей відсоток на двох.Він думає.Чоловік каже,що я не права і він би не хотів,щоб ми сплачували цей відсоток.Хто мав схожу ситуацію при покупці квартири,як ви виходили з цієї ситуації?
Бачу_майбутнє• 12 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Вони сьогодні відмовилися сплачувати половину податку.Я в свою чергу також сказала,що не згодна сплачувати його в цілому)На цьому і закінчилося
Шкода, звісно, що так, але Ви не зациклюйтесь і шукайте ще варіанти. Думаю, що якби Ви все заплатили, то гризлись би потім. Бажаю знайти кращу, ніж ця!