Простоваля• 11 июня в 17:13

Такие дорогие фрукты овощи ягоды. Вы вытягиваете прокормить семью в этом году

Ужас какой то с ценами.
Гореотума• 11 июня в 17:27
Ответ дляСкумбріяП8
У нас огурцы 65, Днепр
В Киеве тоже так.
Это в тролляндии по 35
Вишиванка• 11 июня в 17:27
Київ огірки на Куренівці на ярмарку 55 грн.як золото. 45 -50 грн шикардосна редиска.коктейльний помідор 75грн.за кг. солодкий.беру 1.5 кг і їм тиждень. В супермаркеті все дорого і несмачне
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 июня в 17:27
чувствую, пойду я по дворам и повисну на шелковице, вкушая эти ягоды
СкумбріяП8• 11 июня в 17:27
Ответ дляГарнюнька
В магазині? У нас в магазині теж така ціна.
Местный рынок тоже(не центральный) клубника по 180 в пяти точках
Я такая наивная• 11 июня в 17:28
Ответ дляБабо-лебідка
капец какой....
Вони завжди в таку ціну. Цього тижня вже по 300
Гарантую неперелевки• 11 июня в 17:28
Ответ дляГарнюнька
В АТБ капуста 19.90. За огірками треба напрягтися і сходити на базар.
Добре, як ви маєте час бігати в пошуках по базарах і АТБ. Я на роботі.
СкумбріяП8• 11 июня в 17:28
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Как раз поспели )
Бабо-лебідка• 11 июня в 17:28
Ответ дляЯ такая наивная
в тому році були по 200 літр
Гарнюнька• 11 июня в 17:28
Ответ дляГарантую неперелевки
У мене базар проруч. Я ж не пишу що добре Вам, бо Ви може в своєму домі живете і не валите шалені гроші на оренду. У кожного своє добре.
Вишиванка• 11 июня в 17:29
Ответ дляЗадираю носа
Пойдем в лес землянику собирать. И весело и вкусно.
І кліщів повно. Весело на всіх почіпляються а потім весело всі лікуватися будуть від 10 тис грн за курс від лайму
Я такая наивная• 11 июня в 17:29
Ответ дляКарамелька
ну якби у вас був бюджет на харчування 15-20 тис і 3-4 чоловік, то й не купували б.
Ніколи не економлю на харчуванні дітей
Вишиванка• 11 июня в 17:30
Ответ дляЯ такая наивная
Ні, тому що корисно.
Якби у вас була зп 15 тис не дуже б ви накуплялись. Ну і це неадекватга ціна.
Бабо-лебідка• 11 июня в 17:30
Ответ дляЯ такая наивная
Ніколи не економлю на харчуванні дітей
ну, тому що можете не економити...
Гарантую неперелевки• 11 июня в 17:31
Ответ дляГарнюнька
До чого це? Ви пишете про ціни, але не пишете, що за товаром з такими цінами треба побігати. От кабачки зараз по 35, так вони скрізь по 35.
СкумбріяП8• 11 июня в 17:31
Потолок ещё не пробили

‼️Ціни на хліб в Україні зростуть на 20% вже до кінця року, — голова Всеукраїнської асоціації пекарів Тараненко
Гарнюнька• 11 июня в 17:31
Ответ дляГарантую неперелевки
До того що не треба писати кому добре кому ні, бо я з радістю поміняюся.
Я такая наивная• 11 июня в 17:31
Ответ дляВишиванка
Ті, в кого 15 тисяч збирають і продають, непоганий варіант заробітку
Вишиванка• 11 июня в 17:32
Ответ дляБабо-лебідка
капец какой....
На лохах треба заробляти. В мене сестра отаким дурням продає в Києві. За літр 450 грн. А взагалі її ціна 100 -150 грн. Для своїх.на своєму місуевому ринку. На товстосумвхтреба наживатися. Ось їде в Грецію з малим на 2тижні. Молодець!
Каркуша Клара• 11 июня в 17:32
Ответ дляЗдохниПуйло
Добре, що дача є,але у нас зливи і холод, то якась зелень,сливи, полуниця,малина,вишні ростуть, у нас полуниці по 250, черешні 650, та ну на фіг, груші купую, банани, були у Херсонській обл на тому тижні, то шовковицю, жовті черешні безкоштовно їли, у нас ціни не складуть
ого цены,даже дороже, чем в Николаеве.если не секрет, это где такие цены?
Бабо-лебідка• 11 июня в 17:32
Ответ дляВишиванка
молодець , так...
Я такая наивная• 11 июня в 17:33
Ответ дляВишиванка
Лісова 10 років назад коштувала 100 - 150 грн за літр
СкумбріяП8• 11 июня в 17:34
Обратила внимание на свой ник ..в тему
Карамелька• 11 июня в 17:34
Ответ дляЯ такая наивная
Ніколи не економлю на харчуванні дітей
та ж тема не про це))
Я такая наивная• 11 июня в 17:34
Ответ дляКарамелька
та ж тема не про це))
Мій коментар про це)))
Карамелька• 11 июня в 17:35
Ответ дляЯ такая наивная
Мій коментар про це)))
а чим саме він допоможе автору, який шукає способів зекономити??
Я такая наивная• 11 июня в 17:35
Ответ дляКарамелька
А ви чим допоможите автору?
Карамелька• 11 июня в 17:36
Ответ дляЯ такая наивная
А ви чим допоможите автору?
нема відповіді??))
Я такая наивная• 11 июня в 17:37
Ответ дляКарамелька
нема відповіді??))
’Такие дорогие фрукты овощи ягоды. Вы вытягиваете прокормить семью в этом году
Ужас какой то с ценами.’
Де тут прохання автора зекономити?
Карамелька• 11 июня в 17:38
Ответ дляЯ такая наивная
Ужас какой то с ценами.’
Де тут прохання автора зекономити?
слухайте, йдіть собі по ягоди, і не грайте дурочку. Щасливо!
Я такая наивная• 11 июня в 17:40
Ответ дляКарамелька
Слухайте, я не до вас прийшла
Вам видно вітамінів бракує, не в змозі зрозуміти прочитане