Простоваля• 11 июня в 17:13
Такие дорогие фрукты овощи ягоды. Вы вытягиваете прокормить семью в этом году
Ужас какой то с ценами.
Пописанная парта• 11 июня в 17:41
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Тут люди уже накупили квартир в Канаде, а вы не можете купить какие-то жалкие ягоды. Позор)
Сои друзья таки взяли в кредит дом.
Любви вам!• 11 июня в 17:42
Ответ дляЖиттє Бентежне
не мешайте шоколадно мертветчуковским тролям методичку о голодовке развивать.хоть поугораем
О у вас заела пластинка одно и тоже,а голодовка не ща горами,и угорать не с чего,если обделена умом то можно угорать
Любви вам!• 11 июня в 17:45
Ответ дляВишиванка
На лохах треба заробляти. В мене сестра отаким дурням продає в Києві. За літр 450 грн. А взагалі її ціна 100 -150 грн. Для своїх.на своєму місуевому ринку. На товстосумвхтреба наживатися. Ось їде в Грецію з малим на 2тижні. Молодець!
Не радуйтесь ,деньги те как пришли,так и ушли
месяцкие• 11 июня в 17:46
Ответ дляЛюбви вам!
Ще раз. Купуєте, бо можете, а не тому що корисне і т.д.
месяцкие• 11 июня в 17:47
Ответ дляГарантую неперелевки
У нас таких цін немає. Капуста 38, огірки 65. Київ.
Огірки 50, тільки що з базару.
месяцкие• 11 июня в 17:50
Ответ дляГарантую неперелевки
Добре, як ви маєте час бігати в пошуках по базарах і АТБ. Я на роботі.
Ну на вихідних можна пройтись. В будь якому районі Києва є недорогі базари, крім Печерська.
Плакулька• 11 июня в 17:55
Та ще якось трохи по-божому. Капуста по 19,в атб два дні назад взяла кабачків(33 грн),вчора вже бачила по 29. На готувала цілу каструлю. Редьку домашню вже городню у жінки брала ще тиждень назад по 40. Огірки у нас дорогі-60 найдешевше, але все одно докупитись можна. Полуниця найдешевша у нас-130.брала двічі по 0,5 кг, чисто до сніданку. Якщо не подешевшає, то і без неї переживу.
Буряк от купувала в атб по 40 гривень, варила-солодкий такий. Ще жити можна
Гарантую неперелевки• 11 июня в 18:00
Ответ дляГарнюнька
До того що не треба писати кому добре кому ні, бо я з радістю поміняюся.
Так викладайте коректно інфу і не буде ніяких проблем.
Корсет_на_шурупах• 11 июня в 18:03
Ответ дляГореотума
В Киеве тоже так.
Это в тролляндии по 35
та то вона 0,5 кг взяла і радується,що ’позволила собі’.
Корсет_на_шурупах• 11 июня в 18:06
Ответ дляСкумбріяП8
Потолок ещё не пробили
‼️Ціни на хліб в Україні зростуть на 20% вже до кінця року, — голова Всеукраїнської асоціації пекарів Тараненко
а також все, що виготовляється з муки. І оті готові страви також, і печиво, і вермішель..
Гореотума• 11 июня в 18:07
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Почему?
Радуга-дуга• 11 июня в 18:08
Ответ дляЯ такая наивная
Ні, тому що корисно.
В кредит видать берете? Даже если корисно,а у человека нет денег на такие покупки,то он брать не будет.Не пишите ерунды .
Корсет_на_шурупах• 11 июня в 18:09
Ответ дляГореотума
Почему?
минулого року, якщо не помиляюсь , пшениця була по 6.., зараз 13-14. а зерно- це не тільки мука ,це і корма живності...,так що +++ до ціни яєць та м’яса.
Пишу вірші, дорого• 11 июня в 18:09
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Салат з капусти з огірком і цибулею,морквяні палички,варені бурячки це прокормити,мене на такому мама виростила в 90. Фрукти і ягоди купуйте по пару штук лише дітям,якщо Вам дорого на всю родину. Печіть млинці тонкі,начинки-лівер,варення. На млинці завжди беру молоко/вода 50/50.
Ну таке шось. Це треба на кухні стояти безкінечно
Вот только не всем можно блинчики и т.д., мне сейчас прописали диету, так я опупела накидав корзинку онлайн.
Пишу вірші, дорого• 11 июня в 18:11
Ответ дляГарнюнька
В АТБ капуста 19.90. За огірками треба напрягтися і сходити на базар.
А многим съездить, а это + 30-60 грн и отпроситься с работы.
Гореотума• 11 июня в 18:11
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так скоро новый урожай
Пшеница должна подешеветь
Гарнюнька• 11 июня в 18:13
Ответ дляПишу вірші, дорого
Розумію, але я писала про себе, про багатьох я не в курсі. Мені до базару 10 хвилин пішки.
Пишу вірші, дорого• 11 июня в 18:13
Ответ дляЯ такая наивная
Ті, в кого 15 тисяч збирають і продають, непоганий варіант заробітку
Где собирают и когда?
Пишу вірші, дорого• 11 июня в 18:18
Ответ дляГарнюнька
Ну вам повезло, для многих только маркет доступен.
Ламборджини• 11 июня в 18:19
Огірки 40 грн
Кабачки 29
Капуста 20
Помідори від 50
Полуниця 150
Не вважаю що це дорого
Кабачки 29
Капуста 20
Помідори від 50
Полуниця 150
Не вважаю що це дорого
Я такая наивная• 11 июня в 18:23
Ответ дляПишу вірші, дорого
Где собирают и когда?
На галявинах, в вільний від роботи час
Пишу вірші, дорого• 11 июня в 18:32
Ответ дляЯ такая наивная
На галявинах, в вільний від роботи час
На каких? Где они в Киеве?