У кого був випуск? 11 клас
Шо давали? Додатки чи атестати
Цікавлять саме з відзнакою
Шо давали? Додатки чи атестати
Цікавлять саме з відзнакою
Екатерина27• 11 июня в 17:15
Выпуска еще ни у кого не было.
Аттестаты с отличием в школу еще даже не поступили. Говорят, что их еще не напечатали даже
Ответ дляSvitlo_
Що саме вас цікавить? Якраз друкуємо.
Цікавлять терміни. Ви Там працюєте? Коли їх доставлять на відділи освіт? Чи є якісь варіанти забрати раніше? Дитина вступила в чехію, крайній срок подачі оригіналу документів 30.06. А ше зробити переклад, завірити і завезти... термін продовжувати категорично відмовились...
Екатерина27• 11 июня в 17:37
Ответ дляSvitlo_
В нас всі атестати і бланки додатків до атестатів вже у школі.
Какой город?
Екатерина27• 11 июня в 17:38
Ответ дляSvitlo_
Рівненська обл.
Киев решил, нужно обрезать возможность поступления заграницу детям. Не так, так эдак.
Ответ дляmy_tess
Івано-Франківськ , свідоцтва з відзнакою вже є. Звичайне, забрала тиждень тому.
Ответ дляNatka A.
Дівчата, а відзнака дає якісь преференції?
Варто за неї «душу рвати» ?- чи просто відзнака та і все?
Та просто і все . Давно ні на шо не впливає. Золоті медалі відмінила стали атестати просто з відзнакою. Моя дочка вже і сама не рала, бо заичайні є, а нам треба подавати вже
Екатерина27• 12 июня в 14:00
Ответ дляMillie
Вже друкуть. Ситуація по регіонам різна. На тому тижні фінансування пройшло.
По Киеву финансирования нет. В прошлую пятницу на заседании МОН так и не приняли решении по этому вопросу. Очень странная ситуация
Екатерина27• 12 июня в 18:07
Ответ дляMillie
Вчора видали 9 і 11 класам. Не столиця. Сьогодні бачила як несли порожні бланки додатків ще в одну школу.
В Киеве иная ситуация. Финансирования )по состоянию на сегодня) аттестатов с отличием нет. Завтра вроде как должно быть заседание МОН, на котором будет решаться этот вопрос. То есть, даже при благоприятном исходе этого заседания, на 20.06 очень подвопросно будут ли готовы аттестаты.
Ответ дляЕкатерина27
МОН спеціально по столиці? Вау. Бо прифакту було дешевше дати медалі по 89 грн/шт (оптова ціна)
Екатерина27• 12 июня в 18:15
Ответ дляMillie
Не только по столице. По всем тем городам и областям, которые на сейчас не взяли на себя финансирование печати.