my_tess• 11 июня в 17:14

Кому уже вручали атестати з відзнакою?

У кого був випуск? 11 клас
Шо давали? Додатки чи атестати
Цікавлять саме з відзнакою
АляМ• 11 июня в 17:14
Нікому, їх ще не друкували, дуже зарано
Екатерина27• 11 июня в 17:15
Выпуска еще ни у кого не было.
Аттестаты с отличием в школу еще даже не поступили. Говорят, что их еще не напечатали даже
Скай ОМалли• 11 июня в 17:17
Після 20 почнуть видавати.
Svitlo_• 11 июня в 17:25
Що саме вас цікавить? Якраз друкуємо.
liuba• 11 июня в 17:26
У нас в школі зібрали з батьків по 50 грн на друк додатків атестатів з відзнакою
автор my_tess • 11 июня в 17:34
Ответ дляSvitlo_
Що саме вас цікавить? Якраз друкуємо.
Цікавлять терміни. Ви Там працюєте? Коли їх доставлять на відділи освіт? Чи є якісь варіанти забрати раніше? Дитина вступила в чехію, крайній срок подачі оригіналу документів 30.06. А ше зробити переклад, завірити і завезти... термін продовжувати категорично відмовились...
автор my_tess • 11 июня в 17:36
Ответ дляSvitlo_
Що саме вас цікавить? Якраз друкуємо.
Відпишіть в собисиі дуже прошу
Svitlo_• 11 июня в 17:36
В нас всі атестати і бланки додатків до атестатів вже у школі.
Екатерина27• 11 июня в 17:37
Ответ дляSvitlo_
Какой город?
Svitlo_• 11 июня в 17:37
Ответ дляЕкатерина27
Какой город?
Рівненська обл.
Millie• 11 июня в 17:38
Вже друкуть. Ситуація по регіонам різна. На тому тижні фінансування пройшло.
Екатерина27• 11 июня в 17:38
Ответ дляSvitlo_
Рівненська обл.
Киев решил, нужно обрезать возможность поступления заграницу детям. Не так, так эдак.
Brita• 11 июня в 17:51
Какие оценки должны быть для получения аттестата с отличием? 12 и 11? Или 10 тоже допускаются?
hrystia• 11 июня в 18:01
Ответ дляmy_tess
Івано-Франківськ , свідоцтва з відзнакою вже є. Звичайне, забрала тиждень тому.
Natka A.• 11 июня в 18:09
Дівчата, а відзнака дає якісь преференції?
Варто за неї «душу рвати» ?- чи просто відзнака та і все?
автор my_tess • 11 июня в 18:17
Ответ дляBrita
10 11 тоже
автор my_tess • 11 июня в 18:26
Ответ дляNatka A.
Та просто і все . Давно ні на шо не впливає. Золоті медалі відмінила стали атестати просто з відзнакою. Моя дочка вже і сама не рала, бо заичайні є, а нам треба подавати вже
Екатерина27• 12 июня в 14:00
Ответ дляMillie
По Киеву финансирования нет. В прошлую пятницу на заседании МОН так и не приняли решении по этому вопросу. Очень странная ситуация
Millie• 12 июня в 14:49
Ответ дляЕкатерина27
Вчора видали 9 і 11 класам. Не столиця. Сьогодні бачила як несли порожні бланки додатків ще в одну школу.
Екатерина27• 12 июня в 18:07
Ответ дляMillie
В Киеве иная ситуация. Финансирования )по состоянию на сегодня) аттестатов с отличием нет. Завтра вроде как должно быть заседание МОН, на котором будет решаться этот вопрос. То есть, даже при благоприятном исходе этого заседания, на 20.06 очень подвопросно будут ли готовы аттестаты.
Millie• 12 июня в 18:08
Ответ дляЕкатерина27
МОН спеціально по столиці? Вау. Бо прифакту було дешевше дати медалі по 89 грн/шт (оптова ціна)
Екатерина27• 12 июня в 18:15
Ответ дляMillie
Не только по столице. По всем тем городам и областям, которые на сейчас не взяли на себя финансирование печати.