Губка Боб• 11 июня 2025
11 день лета позади
Время несётся
Без комплексів• 11 июня 2025
В когось склянка напівпорожня, а в когось та сама склянка на половину повна. От і у вас так. А в мене літо тільки починається
Губка Боб
• 11 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
В мене літо до кінця жовтня.
Муркамурковна• 11 июня 2025
Ответ дляSo_so
Давайте лучше отмечать хорошее. Розы сейчас везде цветут, такая красота)
Чим підживлюєте?
Губка Боб
• 11 июня 2025
Ответ дляШанельКуКу
Я люблю осень 🍂🍁🌾🍄
Я тоже. Октябрь обожаю просто. Золотая пора и еще не холодно, но уже и не жарко… Такое короткое и прекрасное время.
Кракадэ• 11 июня 2025
Ответ дляSo_so
Класс! Я тоже у нас во дворе фоткала (многоэтажки)
Вредняжка• 11 июня 2025
літо тільки починається, лише 11-ть днів його пройшло, все ще попереду )) а в когось вже і позаду )) особливо у тих батьків, чиї діти здали МНТ ))