Кидстаффовка• 11 июня в 20:12
Дівчата де красивіше Чорногорія чи Греція?
Греція о. Закінф
Куколка-мяуколка• 11 июня в 20:13
Мені Чорногорія така брудна + совок подекуди , що я там красот не бачу
Кіна не буде• 11 июня в 20:15
Греція , сам вайб островів і можливості брати екскурсії на інший острів мені більш подобається, але я була на Родосі і криті , але там кругом трохи бідося далі за готелем , ну в плані хатки ніби і гарні але ті ларьки з різним барахлом і сміття багато, але в і Чорногорії то само .
Мульйонерша• 11 июня в 20:15
Грецькі острови топчик - подивіться різні, всюди краса. А є ще Метеора на материковій частині - теж фантастичне місце. В Чорногорії своя атмосфера, там менше сподобалося.
Янгол в камуфляжі• 11 июня в 20:17
Для мене Греція, це як колиска цивілізації, багато цікавих пам´яток, острови.
Чорногорія, як тихе село.
Чемодан-Вокзал-Майами• 11 июня в 20:19
Ответ дляКуколка-мяуколка
Як можна не бачити красот? Прекрасна країна!!!!
Кидстаффовка
• 11 июня в 20:30
Ответ дляВ танке
Вы назвали две очень красивых страны )))
Треба обрати одну))) перший тур в дівчини Афіни плюс Закінф) другий Чорногорія декілька міст, доба на яхті))
В танке• 11 июня в 21:19
Ответ дляКидстаффовка
На закинфе еще не была, погуглила и влюбилась 😍
А как вы планировали туда добираться ?
Кидстаффовка
• 11 июня в 21:39
Ответ дляВ танке
А как вы планировали туда добираться ?
Я знайшла дівчину яка там живе і проводить дівочі тури, сама створює програму