Королева ганделику• 11 июня в 20:28
Які найнедооціненіші пляжі в Україні ви знаєте?
Поділитесь?
Оновлена версія• 11 июня в 20:32
Катранка, Рассейка - но сейчас там не настолько безопасно, как хотелось бы.
ПесиКот• 11 июня в 21:27
Ответ дляСон і дрімота
Суми- Голубые озера.
Кінбурн, але там зараз рашисти. Пивиха в Кременчуці. Тилігульський лиман, там кажуть зараз є хороші пляжі.Різні кар´єри типу Мигія, Черепашинці і т.п. але там вже багатолюдно і немає інфраструктури ніякої. Наразі якщо не море, то мабуть Шацькі озера то найкраще в Україні.