Бутербродница• 11 июня 2025
Ну чим наші діти такі втомлені, що їх ні чіпати, ні спитати не можна?
Не знаю як це сталося, але в моєму домі підлітка страшно вже щось запитати … страшко в кімнату зайти … страшно глянути в її сторону?
Як хочеться переїб… ть
Господи прости, я адекватна як я думала мама …
Але все, я здаюсь
Що посіяла, те пожинаю мабуть
Як хочеться переїб… ть
Але все, я здаюсь
Що посіяла, те пожинаю мабуть
Котогосподиня• 11 июня 2025
Аналогічно. Не те спитала. Не те сказала. Не так подивилася.
І увага! Говорила не з тою швидкістю, якою треба! Занадто повільно!
Котогосподиня• 11 июня 2025
Ответ дляМира всем
Та хз чем вы их упахали
Він вродився - вже втомився
Тишком нишком• 11 июня 2025
Вони,напевно стомлені часом, батьками і ср@ними самозваними психологами, які з усіх стопрін кричать про права підлітків, про абʼюз з боку батьків, про дитячі травми та іншу херню. Всі такі рани і, всі такі чутливі. Дриглі, а не підлітки
Тишком нишком• 11 июня 2025
Ответ дляSo_so
Вам бы эту энергию, да в хорошее русло.
О, ось і ідеальна мати підтягнулась
Сметчица• 11 июня 2025
Ответ дляSo_so
Вам бы эту энергию, да в хорошее русло.
Яке хороше русло?
Тишком нишком• 11 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
Я б після цього як мінімум тиждень як лінивець в присутності дитини себе поводила
Сметчица• 11 июня 2025
Ответ дляSo_so
Смотря что автору интересно или нужно, потратить на себя.
Автору цікаво розвивати дитину, мати контакт з дитиною і оч якось підготовити дитину до дорослого життя
Печенюшка• 11 июня 2025
разочек наехать на дочку и сказать есть кто есть к то в доме, я так сделала со своей, теперь вопросов больше нет. Даете волю- готовьтесь прыгать вокруг ребенка
Герцогиня• 11 июня 2025
А мені чомусь хочеться, те що ви написали, зробити з вами.
Я звісно не в курсі, що там у вас за підліток, і що судить, але окрім гормонального переналаштування вони переживають весь жах сьогодення.
Іноді все ж варто прислухатись і зрозуміти - варто пере..ти чи може з дитиною я щось не так і він може поповнити ряди тих хто зараз масово виходять з вікон.
Идууу--уууу блин• 11 июня 2025
Скорей всего переходной возраст, мне уже за 40, но у меня было похожее поведение. Дайте ей немного свободы, не врывайтесь в личные границы, не дергайте зазря и не подходите с ненужными вопросами, хоть на время отстаньте от ребенка
Котогосподиня• 11 июня 2025
Ответ дляТишком нишком
:)
Я запропонувала включати диктофон, потім програвати на ×2.
Тишком нишком• 11 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
:)
Шикарна пропозиція
Тишком_нишком• 11 июня 2025
В подростковый возраст сына он тоже вел себя как ёжик и нервы трепал - это нормальный этап взросления, старалась особо его не дергать. Да, по учебе спустился, но в результате период этот прошел - нормальный человек, отношения хорошие, родители уже не враги, а родители. Просто нужно время и терпение.
Сметчица• 11 июня 2025
Ответ дляГерцогиня
По-перше, автор нічого такого з дитиною не робить. Вона пише, що вже нерви її не витримують поведінку дитини. Це означає, що дитині багато що позволено і прощається. І ніхто їй слова поганого не каже
А, по-друге, ну батькам теж не все так легко. І немає права і можливості впадати в депресію і забивати на все
А туи ще й ви зі своїми негативами і критикою
Детские_Будут?• 11 июня 2025
Да нормально все, общаемся, ругаемся, миримся.
Спрашиваю, трогаю, они помогают.
Вообще никогда проблем не было, детей 3, младшей 17, сыновья постарше, с ними вообще лафа.
Спрашиваю, трогаю, они помогают.
Ответ дляСметчица
Это так не работает. Нельзя заставить ребенка, чтобы он искренне хотел от родителя то, что Вы перечислили. Можно до какого-то возраста просто заставить, можно построить теплые отношения, но просто от нашего ’я хочу’ и мне всё равно, что ты думаешь не заработает.
Н@Диете• 11 июня 2025
Что значит ´страшно´? Он дерется? Или просто вас раздражает хмурое дите, а вы ждете милого веселого вечно довольного карапуза?
Сметчица• 11 июня 2025
Ответ дляSo_so
Ви якось трохи не по темі відповіли
Питання, куди направити енергію і що цікаве. В яке таке мирне русло направити енергію при таких інтересах
Аноним с кешбеком• 11 июня 2025
Так, діти зараз перенавантажені навчанням. Мій син, 13 років, підйом о 7 ранку, школа за 10 км, навчання до 15.10, потім дістатися додому, вдома близько 17.00. Поїсти, трохи відпочити. І д/з до 23-24.00, бо купа завдань по кожному предмету, ще й школа з нахилом, багато предметів поза програмою НУШ. Вільного часу зовсім немає, субота-неділя теж за уроками. Це просто знущання. В нього завантаженість як 2 рази по 8 годин, більша, ніж у дорослого. То який буде настрій?
Плюс періодично ночі без нормального сну, Київ.
Літо- порятунок для всієї сім’ї, всі можуть трохи видихнути.
Ответ дляСметчица
Ви якось трохи не по темі відповіли
Я уверена (надеюсь), что жизнь автора не сводится к ребенку и есть и другие интересы.
Возможно после того как она переключится и отношения с ребенком станут лучше.
Пишу, не читаю• 11 июня 2025
Що робиться в кімнаті мені байдуже, як виглядає я мовчу, не лізу. Очі закочують, ой все, вдихають, розмовляють типу що та. Мама розуміє
Поки справляюсь. Підлітків двоє. 15 і 13 років. Норм.
Вмію заміряти найкраще• 11 июня 2025
Ответ дляSo_so
Типа, забить на ребенка?
Оригинально
Бутербродница
• 11 июня 2025
Ответ дляТишком нишком
От і я так думаю!!!
Якого хріна бл…ть 😤😤😤😤