Мой завтрак• 11 июня 2025

Чи можна укласти прямий договор з ЖТЕК власнику ділянки СТ

Маємо: ділянка з тимчасовими спорудами в садовому товаристві, світло й лічильник є, гроші за електроенергію сплачуємо на рахунок садового товариства.
Змінився голова товариства, додав до тарифу +1 грн за кожен кіловат - втрати мережі. Помічений в інших зловживаннях - безкінечні ремонты трансформатора, на які збирає немалі гроші і тому подібні побори.
Дівчатка, хто має досвід або відповідні знання - чи можна укласти прямий договір з ДТЕК (Фастівський район, якщо важливо), чи це дохлий номер?
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
ДТЕК, звісно, не можу виправити помилку в заголовку
Стигла полуниця• 11 июня 2025
если есть доки на участок - то да, но это дорого
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Приблизну вартість не підкажете, якщо знаєте? Доки є, я власник.
Стигла полуниця• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
это вы у соседей спросите. вам же нужен не просто договор, а отдельный кабель так сказать. а под него - проект.

у нас на Осокорках в прошлом году это 40+ тыс стоило. у вас могут быть совсем другие расценки
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця

Сусіди всі пенсіонери, покірно платять те, що скаже голова - тобто вони уявлення не мають. Багато ділянок закинутих.
Стигла полуниця• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
я имею в виду у соседей, у которых есть отдельный договор, если такие есть.
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Ні((
Дякую за Ваші відповіді
Аннуитет• 11 июня 2025
Може вам простіше буде кілька сонячних панелей та інвертор з батареями поставити? Мінімальної ємності та потужності.
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляАннуитет
Я не уявляю яка вартість такого обладнання і монтажу. Хоча ідея хороша, дякую. Помоніторю.
В нас там все на електриці, нажаль - чайник, плита настільна, електрокоса, електропилка, електроконвектори для обігріву.
+ холодильник, тв, зарядки, лампочки....
Аннуитет• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
Ви там і взимку живете? Тоді не підійде варіант з мінімальними характеристиками.
Стигла полуниця• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
Ні((
Дякую за Ваші відповіді
ну кстати вы зря бочку катите на своего председателя, скорее всего он просто хочет компенсировать неплательщиков.

а трансформатор не может быть у СТ насколько я вкурсе
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляАннуитет
Ні, ми в основному на вихідні приїжджаємо в теплий період року, - дачники.
Взимку зрідка навідуємось, тоді треба потопити обігрівачем, але це можна й виключити - просто навідувалися без ночівлі взимку.
Аннуитет• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
Тоді знайдіть спеціалістів в вашому місті і поясніть, що ви хочете, вам порахують.
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця

Це не одна я, всі члени СТ обурені, до цього був голова (він помер), то він вів геть іншу політику, вмів працювати з людьми, втрати електрики були близько 80-100 грн на рік. А не +1 грн до кожного кіловату. Там ще купа нюансів по роботі нового голови - не дає звітів, не налає документы для ревізійної комісії та багато іншого
Стигла полуниця• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
ну выберите другого.... или ой, нема желающих?)
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
В тому то й справа, що нема. Цей там живе на постійній основі. Не розумію вашого сарказму - мені здається, що нікому не подобається, коли його тримають за дурника й запускають лапу в чужу кишеню.
Стигла полуниця• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
вам это может не нравится, но когда никто другой ’хороший’ не хочет заниматься, то тот результат, который у вас, является типичным. может конечно повезти с председателем (как раньше) но это реже
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Тому шукаю альтернативу. Все, що пов´язує з ст - лише електроенергія.
Стигла полуниця• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
ну любая альтернатива (хоть панели хоть прямой кабель, кстати, он же будет подключен к тому же вечно ломающемуся транформатору) будет вам нааамного дороже
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Подивимось, порахуємо, час покаже...
автор Мой завтрак • 11 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Наскільки я розумію, трансформатор є власністю СТ, - бо інакше чому б ми безкінечно скидались на його ремонт. Якщо так і є, то ДТЕК навряд чи підключатиметься до цього трансформатора.
Стигла полуниця• 11 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
ну, теоретически может (тп относиться к СТ). но врядли у вас там еще ТП другие чтобы вас подключать))