НашлаПерепискуМужа• 11 июня в 21:01
Ситуація сьогодні на дитячому майданчику, Німеччина
Поділюся і я ситуацією, була трохи в шоці. Пішли з малим на майданчик, нічого особливого, звичайний день. Там уже гралися кілька діток, як я зрозуміла — з сирійських сімей (часто їх бачу, живуть поруч).
Мій синочок підійшов до хлопчика погратися з машинкою, все як завжди — діти ж не ділять, хто звідки. Але мама того хлопчика підійшла, щось йому сказала, і вони просто пішли в інший куток. Потім ще одна — та ж історія. Наші дітки ніби заразні. Я не зрозуміла: ми що, тепер не такі біженці, як вони? Чи наші діти якісь "не ті"? Чи це в них такий новий стиль інтеграції — не контактувати ні з ким?
І головне — чому це має виглядати так, ніби наші діти небажані? Я чесно намагаюсь не робити з цього трагедії, але осад залишився. Це ок? У когось було щось подібне?
Пасхальний тролік• 11 июня в 21:19
Ответ дляКрем для арбуза
Вони всі за рашку!
Один мені в обличчя кричав на інтеграційних курсах, що раша краща за Європу!!!
Я його спитала тоді- то що він тут робить?!
Він образився)))
Ну як вони мені пояснили,то Захід з Америкою зруйнували їхнє життя і країну.Тому вони приїхали сюди,щоб отримувати компенсацію за це все.
НашлаПерепискуМужа
• 11 июня в 21:23
Ответ длямладокошкина
пытаетесь разжечь тему?)) очень тухло!!
не верю, что украинка в Германии будет переживать на тему дружбы сирийцев и своего ребенка
Я переживаю, що в моєї дитини стрес через цю ситуацію і вона нещаслива (
Смурфетта• 11 июня в 21:24
Ответ дляМалявка ще та
Я думала наоборот надо держаться от них подальше. Мамы замотыши? Какая интеграция...
Ахаха замотиши... Який же класний сленг, як не крути)
Крем для арбуза• 11 июня в 21:26
Автор, зрозуміло, що у вас немає так багато знайомих і було б і вам, і вашій дитині легше якби ті люди були привітні.
Але якщо відійшли то реально Бог відвів. Намагайтеся не зациклюватися. Є дружелюбні , ви їх побачите. Справа не у вас, а в них !!
Для них по релігії ми «інші» Поцікавтесь якось хоча б на просторах інтернету
Менее Более• 11 июня в 21:30
Ответ дляЗубная фея
О як давно не було срачу в пісочниці!
Цікавий закид на вентилятор про біженців ага
Як це не було давно? В топі тема, гойдалку не поділили мами.
Я Головна• 11 июня в 21:40
Это начало, теперь люди будут делиться и каждый будет поддерживать ту сторону конфликта, которая ему ближе.
Леди Г• 11 июня в 21:41
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Може їм релігія не дозволяє спілкуватися з кимось, крім своїх. От дитина ваша прям нещасна. Дивиться, бо свої так лопаткою можуть піддати, то що ви тоді будете пояснювати дитині? Ви не можете ситуацію у пісочниці розрулити?
SometimesDiena• 11 июня в 21:50
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
Справедливости ради сирийцы белые в основном, как и палестинцы.
ПрипоРошенная• 11 июня в 21:51
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Майданчик в центрі міста, там постійно тільки вони.
А где играются немецкие дети??
Хитрушка-чекушка• 11 июня в 21:55
Ответ дляСусідка знизу
Автор, вы, наверное, безоблачно счастливый человек, если вас беспокоит такое)
А вы не знали что в декрете у женщины круг интересов резко сужается?) это не обязательно от счастья
Тихомандражная• 11 июня в 22:00
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
То сказали б дитині, що в них воші і їм не можна спілкуватись з тим в кого немає вошей.
Куда ж без меня• 11 июня в 22:01
У нас во дворе(в Украине) ещё до войны примерно месяц жила сирийская семья. Своими игрушками их детки(4-7 лет) играли сами. Зато чужие игрушки сначала брали без спроса и даже выхватывали из рук.
Когда им начали намекать, что у игрушек есть хозяева(на английском), то они постепенно полностью дистанцировались и перестали общаться.
Может такой менталитет, а может обиделись.
Моторошні троянди• 11 июня в 22:02
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Привозите дитину домой. С ней тут будут гулять
Балаболка• 11 июня в 22:03
Ответ дляSometimesDiena
Они не белые. У них черты лица , как у европейцев, но они не белые.
Видящие_помогите• 11 июня в 22:10
То підіть і запитайте! Оце я б ще переймалась думкою сирійців. Що тільки не напишуть, щоб в топ потрапити
Белоснежко• 11 июня в 22:50
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ходіть на інший
Пік Антна• 11 июня в 23:51
Ответ дляЗубачистка
До речі, да! Вони можуть бути за рашку
Так, діти в пісочниці з рашкіним флагом були, чи як смарагдові чєловєчкі без пізнавальних знаків?
ЖаннаНеАгузарова• 12 июня в 02:00
Ответ дляБалаболка
Не совсем, как у европейцев.
Специфические.
SometimesDiena• 12 июня в 08:00
Ответ дляБалаболка
Вы мне будете это рассказывать, живущей в Германии? Они самые настоящие европеоиды по цвету кожи и чертам лица. Палестинцы больше к евреям тяготеют внешне
Балаболка• 12 июня в 08:32
Ответ дляSometimesDiena
Только Вам повезло жить в Германии и лично их лицезреть.
Ваше першочергове завдання заспокоїти власну дитину і не дати їй відчути себе якоюсь не такою після цієї ситуації. А наступного разу ви відходьте від сирійців, якщо вони не здатні до рівної взаємодії і ставлення з повагою. Ви ж не заручник обставин. Ідіть на іншу площадку, приходьте в інший час (коли є діти з адекватними батьками). Ми самі формуємо коло спілкування і важливо це робити на принципах взаємоповаги і рівного ставлення. Якщо сирійці демонстративно відвертаються від вашої дитини, то не потрібно з ними контактувати, нехай ідуть собі лісом. Налагоджуйте контакти з іншими дітками)