НашлаПерепискуМужа• 11 июня в 21:01

Ситуація сьогодні на дитячому майданчику, Німеччина

Поділюся і я ситуацією, була трохи в шоці. Пішли з малим на майданчик, нічого особливого, звичайний день. Там уже гралися кілька діток, як я зрозуміла — з сирійських сімей (часто їх бачу, живуть поруч).
Мій синочок підійшов до хлопчика погратися з машинкою, все як завжди — діти ж не ділять, хто звідки. Але мама того хлопчика підійшла, щось йому сказала, і вони просто пішли в інший куток. Потім ще одна — та ж історія. Наші дітки ніби заразні. Я не зрозуміла: ми що, тепер не такі біженці, як вони? Чи наші діти якісь "не ті"? Чи це в них такий новий стиль інтеграції — не контактувати ні з ким?
І головне — чому це має виглядати так, ніби наші діти небажані? Я чесно намагаюсь не робити з цього трагедії, але осад залишився. Це ок? У когось було щось подібне?
Зубная фея• 11 июня в 21:03
О як давно не було срачу в пісочниці!
Цікавий закид на вентилятор про біженців ага
Безлім на все• 11 июня в 21:03
Накуй вам ті сирійці. Хай грається з німцями!
Байрактарна• 11 июня в 21:03
Можливо ваша дитина вже якось проявила себе? Раніше
автор НашлаПерепискуМужа • 11 июня в 21:03
Ответ дляБезлім на все
Інших діток не було
Безлім на все• 11 июня в 21:03
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Інших діток не було
Не звертайте уваги.
Сусідка знизу• 11 июня в 21:04
Автор, вы, наверное, безоблачно счастливый человек, если вас беспокоит такое)
автор НашлаПерепискуМужа • 11 июня в 21:05
Ответ дляБайрактарна
Тобто, вже і дитина винна?
Малявка ще та• 11 июня в 21:05
Я думала наоборот надо держаться от них подальше. Мамы замотыши? Какая интеграция...
автор НашлаПерепискуМужа • 11 июня в 21:06
Ответ дляСусідка знизу
А вас ваша дитина не турбує?
Зубачистка• 11 июня в 21:06
Удалено администрацией...
Значит надо• 11 июня в 21:06
Значит возвращайтесь к нам в Украину.
А что остается? Если уже и сирийцы с вами не водятся в Германии.
Ответ дляМалявка ще та
Майданчик в центрі міста, там постійно тільки вони.
Холодная каша• 11 июня в 21:06
Я была б рада, если бы дети, не понимающие немецкий, отходили бы как в вашем случае подальше
Байрактарна• 11 июня в 21:06
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тобто, вже і дитина винна?
Ну а хто? Дитина могла постійно щось відбирати наприклад....інші мами це не хочуть терпіти того йдуть...
Секретница• 11 июня в 21:06
В 22 году в школах было что арабы обижали наших детей и то единичные случаи. Но со временем все утряслось. Теперь все дружат, независимо от национальности. На ДР друг к другу ходят. Дети есть дети, сегодня дружат, завтра не дружат. Так что не стоит слишком обращать на это внимание.
Свисток ля-минор• 11 июня в 21:06
Думаю, ви брешете
Малая Налегке• 11 июня в 21:08
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А вас ваша дитина не турбує?
нас не турбують надумані проблеми тих, хто виїхав
Пасхальний тролік• 11 июня в 21:08
Бо сирійці за росію.
Зубачистка• 11 июня в 21:08
Ответ дляПасхальний тролік
Бо сирійці за росію.
До речі, да! Вони можуть бути за рашку
Малявка ще та• 11 июня в 21:09
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну если ребенок не расстроился то забейте. Если расстроился поидумайте сказочку что мальчик был с соплями и не хотел его заразить. Я их боюсь, искала бы другую площадку.
автор НашлаПерепискуМужа • 11 июня в 21:09
Ответ дляМалая Налегке
Зрозуміла, дякую за чесність. Тобто, коли в мене болить — це надумана проблема, а коли ви це читаєте й спеціально приходите написати, що вас це не турбує — це, звісно, дуже важливий і конструктивний внесок у дискусію.
НаливайКа• 11 июня в 21:09
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А мамы закутанные ?
Бавовна• 11 июня в 21:09
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тобто, вже і дитина винна?
Авторе,всі відносяться до чужинців із острахом, і ви також.
Ответ дляМалявка ще та
Да, він мене запитував, чому дітки не хочуть зі мною гратися
Малая Налегке• 11 июня в 21:10
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
звісно , надумана, в мене он блискавки весь вечер, це- проблема, а ви просто зажралися
Solar Cloud• 11 июня в 21:11
Та забейте
Бавовна• 11 июня в 21:11
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Бо кожен обирає своє коло спілкування. І так,кожен має право обирати
Galina_vinsport• 11 июня в 21:12
Да не волнуйтесь Вы по этой причине. У нас на детской площадке тоже сирийцы и турки, собираемся - созваниваемся и тоже приходим со своими детьми. У нас тоже норм детская площадка в центре города, нашим детям с теми детками не интересно.
Крем для арбуза• 11 июня в 21:15
Ответ дляЗубачистка
До речі, да! Вони можуть бути за рашку
Вони всі за рашку!
Один мені в обличчя кричав на інтеграційних курсах, що раша краща за Європу!!!

Я його спитала тоді- то що він тут робить?!
Він образився)))
младокошкина• 11 июня в 21:19
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тобто, вже і дитина винна?
пытаетесь разжечь тему?)) очень тухло!!
не верю, что украинка в Германии будет переживать на тему дружбы сирийцев и своего ребенка