НашлаПерепискуМужа• 11 июня 2025
Ситуація сьогодні на дитячому майданчику, Німеччина
Поділюся і я ситуацією, була трохи в шоці. Пішли з малим на майданчик, нічого особливого, звичайний день. Там уже гралися кілька діток, як я зрозуміла — з сирійських сімей (часто їх бачу, живуть поруч).
Мій синочок підійшов до хлопчика погратися з машинкою, все як завжди — діти ж не ділять, хто звідки. Але мама того хлопчика підійшла, щось йому сказала, і вони просто пішли в інший куток. Потім ще одна — та ж історія. Наші дітки ніби заразні. Я не зрозуміла: ми що, тепер не такі біженці, як вони? Чи наші діти якісь "не ті"? Чи це в них такий новий стиль інтеграції — не контактувати ні з ким?
І головне — чому це має виглядати так, ніби наші діти небажані? Я чесно намагаюсь не робити з цього трагедії, але осад залишився. Це ок? У когось було щось подібне?
Зубная фея• 11 июня 2025
О як давно не було срачу в пісочниці!
Цікавий закид на вентилятор про біженців ага
НашлаПерепискуМужа
• 11 июня 2025
Ответ дляБезлім на все
Накуй вам ті сирійці. Хай грається з німцями!
Інших діток не було
Сусідка знизу• 11 июня 2025
Автор, вы, наверное, безоблачно счастливый человек, если вас беспокоит такое)
НашлаПерепискуМужа
• 11 июня 2025
Ответ дляБайрактарна
Можливо ваша дитина вже якось проявила себе? Раніше
Тобто, вже і дитина винна?
Малявка ще та• 11 июня 2025
Я думала наоборот надо держаться от них подальше. Мамы замотыши? Какая интеграция...
НашлаПерепискуМужа
• 11 июня 2025
Ответ дляСусідка знизу
А вас ваша дитина не турбує?
Значит надо• 11 июня 2025
Значит возвращайтесь к нам в Украину.
А что остается? Если уже и сирийцы с вами не водятся в Германии.
НашлаПерепискуМужа
• 11 июня 2025
Ответ дляМалявка ще та
Майданчик в центрі міста, там постійно тільки вони.
Холодная каша• 11 июня 2025
Я была б рада, если бы дети, не понимающие немецкий, отходили бы как в вашем случае подальше
Байрактарна• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тобто, вже і дитина винна?
Ну а хто? Дитина могла постійно щось відбирати наприклад....інші мами це не хочуть терпіти того йдуть...
Секретница• 11 июня 2025
В 22 году в школах было что арабы обижали наших детей и то единичные случаи. Но со временем все утряслось. Теперь все дружат, независимо от национальности. На ДР друг к другу ходят. Дети есть дети, сегодня дружат, завтра не дружат. Так что не стоит слишком обращать на это внимание.
Малая Налегке• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А вас ваша дитина не турбує?
нас не турбують надумані проблеми тих, хто виїхав
Зубачистка• 11 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Бо сирійці за росію.
До речі, да! Вони можуть бути за рашку
Малявка ще та• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну если ребенок не расстроился то забейте. Если расстроился поидумайте сказочку что мальчик был с соплями и не хотел его заразить. Я их боюсь, искала бы другую площадку.
НашлаПерепискуМужа
• 11 июня 2025
Ответ дляМалая Налегке
Зрозуміла, дякую за чесність. Тобто, коли в мене болить — це надумана проблема, а коли ви це читаєте й спеціально приходите написати, що вас це не турбує — це, звісно, дуже важливий і конструктивний внесок у дискусію.
НаливайКа• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А мамы закутанные ?
Бавовна• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тобто, вже і дитина винна?
Авторе,всі відносяться до чужинців із острахом, і ви також.
НашлаПерепискуМужа
• 11 июня 2025
Ответ дляМалявка ще та
Да, він мене запитував, чому дітки не хочуть зі мною гратися
Малая Налегке• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
звісно , надумана, в мене он блискавки весь вечер, це- проблема, а ви просто зажралися
Бавовна• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Бо кожен обирає своє коло спілкування. І так,кожен має право обирати
Galina_vinsport• 11 июня 2025
Да не волнуйтесь Вы по этой причине. У нас на детской площадке тоже сирийцы и турки, собираемся - созваниваемся и тоже приходим со своими детьми. У нас тоже норм детская площадка в центре города, нашим детям с теми детками не интересно.
Крем для арбуза• 11 июня 2025
Ответ дляЗубачистка
До речі, да! Вони можуть бути за рашку
Вони всі за рашку!
Один мені в обличчя кричав на інтеграційних курсах, що раша краща за Європу!!!
Я його спитала тоді- то що він тут робить?!
Він образився)))
младокошкина• 11 июня 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тобто, вже і дитина винна?
пытаетесь разжечь тему?)) очень тухло!!
не верю, что украинка в Германии будет переживать на тему дружбы сирийцев и своего ребенка