Володарка мрій• 12 июня в 07:26
Шукаю баєра
Дівчата, в кого є перевірений Баєр, для викупу одягу та взуття європейських брендів, дайте будь ласка контакти
Шкала Радощів• 12 июня в 07:38
У мене для різних країн різні байєри
Ви шо хочете купувати? Багато шо сама купую
Пушап Мі мі• 12 июня в 08:48
откройтесь -рекомендую девочку, у нее есть группа в ТГ,вайбере, с ин сайтов
Не гавкаю- но охраняю• 12 июня в 09:11
А може ще хтось порадить групу з реальними прольотами, не перепродажем
Ms. Похвала• 12 июня в 10:11
Ответ дляnaxodki_youtube
купуйте самостійно
Якщо треба 1 футболка пума на распподажі, а корзина від 75-150 баксів і шип. В чому сенс купляти самому?
ШобВам_КакНам• 12 июня в 11:05
https://www.kidstaff.com.ua/tema-17677762.html
Замовляю тут вже років 3, рекомендую.
Якщо потрібно швидкий викуп пошук відразу на вайбер, працює без вихідних .
Замовляю тут вже років 3, рекомендую.
90x60x90• 12 июня в 21:15
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У мене є група закрита мойого баєра. Там реальні прольоти. Якщо щось цікавить , можу підказати. Там продають тільки члени групи по тій ціні, що купили. Але чужих туди не додають. Тобто я можу подивитись і надати інфо по товару, якщо треба.
90x60x90• 12 июня в 21:17
Місто має значення? Маю у Києві, дуже порядна. Вже років 10 з нею знайома особисто. Нарікань немає. Працює швидко, дає анонси.