Летала_НаМетле• 12 июня 2025

Торт Наполеон вартість продуктів

Купила продукти на Наполеон. Викладаю фото і прорахунок спеціально для тих, хто постійно пише, що Наполеон за 150 грн то нереально.
КокошинЭль• 12 июня 2025
Ответ дляlenchik_panterka
Не знаю, я в 150 не вкладаюся, особливо враховуючи, що в нес велика сім´я. І на поганому маслі в мене не виходять хрусткі коржі. І крем роблю заварний з домашньою карамеллю.
У Вас божествений розріз
lenchik_panterka• 12 июня 2025
Ответ дляКокошинЭль
У Вас божествений розріз
Дякую! Я не дуже дружу з гарними фото. Але періодично роблю торти на замовлення, тому фото для прикладу треба викладати.
автор Летала_НаМетле • 12 июня 2025
Ответ дляlenchik_panterka
Гарний? А чому такий жирний крем на вигляд?
Ирина_Б_• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Масло по акції в Атб 66 грн
Молоко півтора пакета 45 грн
Яйця 16 грн
Борошно 3 склянки орієнтовно 10 грн
Цукор склянка 5 грн

Цукор ванільний 2 грн
Всього: 144 грн
вы без крема, так коржи грызете?
lenchik_panterka• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Цікаво, як по фото визначається жирність. Я роблю по улюбленому, вивіреному рецепту. Виключно схвальні відгуки. 🙂 Чоловікові взагалі подобається масляний крем зі згущеним молоком, ото реально жирно.
Найщасливіша• 12 июня 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Торт печеться такими ж тоненькими коржами, як наполеон, але тісто рідше, потрібно намалювати на пергаменті коло 18-20 см і тоненько намазувати тістом. Випікати кожен корж хвилин 5-8.
Тісто робити в міксері
Варене згущене молоко - 370 г
Мука просіяна - 180 г
Яйця - 2 шт
Розпушувач - 10 г
Сіль
Ванілін
Вершкове масло розтоплене - 80 г

Крем:
Вершки 33-35% - 750 мл збити, додати карамельний соус.

Карамельний соус:
Цукор - 100 г
Вода 40 мл
Довести до кипіння, варити поки не стане карамельного кольору. Не переваріть, бо буде гірке.
Додати теплі вершки 33-35% - 100 мл
Вимкнути плиту
Вершкове масло - 30 г
Я варю одразу подвійну порцію, однієї мені не вистачає на торт.

Сформувати торт, зверху прикрасити полуницею, лохиною та карамеллю. З карамелі гарно виходять струмені, що стікають з торту вниз.
Дуже дякую!!
автор Летала_НаМетле • 12 июня 2025
Ответ дляlenchik_panterka
Тому що на фото крем наче з масла і дійсно виглядає жирним. Чи з чого він?
ReintTycha• 12 июня 2025
Дівчата, от чого ви налетіли на Автора.?
За добру пораду?
Я он взагалі купую тісто готове, сметану згущенку.
І супер господиня з супер наполеоном
Прилипало• 13 июня 2025
Ответ дляlenchik_panterka
Красивый торт и фото. А крем и правда выглядит жирным и плотным. Просто в Наполеоне крем как бы полностью пропитывает корж и растворяется в нем, а у вас его четко видно. Подскажите рецепт. Очень интересно стало.
Лена Кор• 13 июня 2025
Ответ дляКастрюлька
Не переводьте продукти. Це несмачний Наполеон. Ні коржі, ні крем. Фото готового збоку має вам підказати, що не потрібно готувати.
Якщо хочете дійсно смачний Наполеон, приготуйте коржі за рецептом:
Стакан сметани (200г), 200 г масла або 250г маргарину, борошно скільки візьме.
Сметана і масло мають бути з холодильника. Холодне масло натерти на терку і змішати руками зі сметаною (це самий неприємний етап), потім додати борошно і замісити тісто. НЕ вимішувати довго! І в холодильник. Тісто весь час тримати в холодильнику, відрізати лише невеликий шматок, який зараз будете розкачувати. Розкатаний корж обов´язково проколювати виделкою, щоб не здувався. І не перепікати, як у автора. Коржі мають бути злегка золотавими, а не коричневими. Авто просто бахнула туди води замість масла і потім тримала коржі довго, бо тісто гливке.
Заварний крем робіть за класичним рецептом, з нормальною кількістю цукру і з маслом. Масло додають у ВИСТИГЛИЙ крем, не гарячий! Бо буде як у автора - жир плаває зверху. І гарно збити.
Рецепт коржів із радянської кулінарії, не інтернету. Так дійсно готували у часи СРСР (на маргарині, правда), і саме за таким рецептом продавали Наполеон в кулінарії.
Я так само готую!!!
Завжди брала маргарин, тоді коржи будуть більш хрусткими.
мадам Везувий• 13 июня 2025
Ответ дляМоре Щастя
Не читала всю тему, але мені, щоб нормальний торт спекти з нормальних інгредієнтів для своєї сім’ї, то потрібно на даний час не менше 800 грн. за вагу торта десь до 2 кг. І це не враховуючи мій безцінний час) Мої люблять «Червоний оксамит» та «Хатинку монаха», печу пару разів на рік, там всі інгредієнти дорогі. Дешевше купити, але не так смачно(
Наполеон за 150 грн це дійсно нереально, як не крути.
Що там в оксамиті на 800 грн, якщо вже робили його і маєте навіть якісний фарбник? Тісто на кефірі і крем-чиз?
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Масло по акції в Атб 66 грн
Молоко півтора пакета 45 грн
Яйця 16 грн
Борошно 3 склянки орієнтовно 10 грн
Цукор склянка 5 грн

Цукор ванільний 2 грн
Всього: 144 грн
Якийсь дивный у вас рецепт)
4 яйця і на тісто і на заварний крем?
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляУжгород
Наполеон коржи надо на сметане делать, еврейский рецепт,а не на воде.
100%
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ось мій. Тільки борошна менше
А як ви 250 г маргарину замінили 180 г масла? Де ще 70 г на ту ж кількість продуктів?
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЩебетушка
Торты разные. Я пеку как автор. ’Мокрый’ Наполеон, много крема. Еще старый советский рецепт. Не понимаю почему к ней пристали. Молодец!
Оригінальний рецепт заварного крему 3 яйця на 0,5 л молока.
Все інше буде клейстером
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Дiвчата,ось рецепт 2004 року.Дуже цiкавий.
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
В мене такий рецепт. Колись робила чоловікові еклери на роботу, то колеги сказали, що ніколи смачнішого крему не їли. Для мене звичайний класичний рецепт заварного крему. Не люблю ускладнювати
Ну ок. А де ще одне яйце ділось? 4 в крем, 1 в тісто? А у вас всього 4 шт
Вобщем все ясно. Не порахували ще півпачки масла і яйце.
Хоча рецепт доволі дивний як крем а так і тіста
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ось сфоткала крем, тут 20-30 гр масла. Мені жирніше не треба. На домашніх яйцях звісно крем гарніше і смачіше. Але цього разу так
Ви не вмієте робити заварний крем? Масло взбивають, а потім потроху крем вводять і не гарячий.
Тоді крем повітряний виходить, а не гливкий як клейстер
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Він має право на існування, бо це класичний рецепт заварного крему, а не тому, що мені так захотілося. А те, що хочеться жирнішоі своєї версії, то вже інше питання
Класичний рецепт заварного тіста робиться на крохмалі а не на борошні.
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Подивилася на це неапетитне хрючево і подумала, а може й правда мій торт ху..ня. Я вже щось засумнівалася. Може його й бомжам не варто пропонувать, а я друзів пригощаю🤪
Він у вас сухий. Крему не вистачило. На 15 коржів, які ви ще й з порушенням рецептури зробили, має бути вдвічі більше крему. Ну хочаб на 50% більше , якщо економите
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляlenchik_panterka
Автор, порівняйте кількість крему тут і в вашому
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляlenchik_panterka
У вас супер тортик в розрізі
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Покажите свой рецепт и свой торт Наполеон, критикантка.Вы этот рецепт не готовили,а только обсыраете.Да!300 гр масла,250 мл сливок и 500 мл молока.Человек за 1 раз съест кусочек торта,а не весь торт и печенка выдержит.Но может вы за один присест съедаете весь торт,то рецепт не виноват.Держите себя в руках.
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Готовте свой рецепт ,я показала рецепт 2004 года,похожий на еврейский Наполеон.В еврейском Наполеоне было столько же масла и еще коржи на сметане.Никто не умер.
И да,300 гр масла на 750 мл жидкости ,это не 1 к 1.Учите математику.
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Я готую коржі на сметані. Но 300 г масла на півлітра молока? Ви пробували те месиво? Його ж до рота неможливо узяти, масний. Ще і вершки на додачу.🤦🏻‍♀️
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ау 300 гр масла на 750 мл молока.
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Ау 300 гр масла на 750 мл молока.
Пофіг. Можете покласти і кіло того масла.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Навіщо мені класти 1 кг масла?Я поділилась рецептом ,я його не готувала ще.