Летала_НаМетле• 12 июня 2025
Торт Наполеон вартість продуктів
Купила продукти на Наполеон. Викладаю фото і прорахунок спеціально для тих, хто постійно пише, що Наполеон за 150 грн то нереально.
Усатая полосатая• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ще потім полуничкою прикрашу
Неужели такое хрючево на блюдечке вам нравится?
Торт выглядит ужасно, одно желание -выбросить.
Огрызаться вы научились, а готовить нет.
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Я на хворих не ображаюсь
Море Щастя• 12 июня 2025
Не читала всю тему, але мені, щоб нормальний торт спекти з нормальних інгредієнтів для своєї сім’ї, то потрібно на даний час не менше 800 грн. за вагу торта десь до 2 кг. І це не враховуючи мій безцінний час) Мої люблять «Червоний оксамит» та «Хатинку монаха», печу пару разів на рік, там всі інгредієнти дорогі. Дешевше купити, але не так смачно(
Наполеон за 150 грн це дійсно нереально, як не крути.
Мульйонерша• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Масло по акції в Атб 66 грн
Молоко півтора пакета 45 грн
Яйця 16 грн
Борошно 3 склянки орієнтовно 10 грн
Цукор склянка 5 грн
Цукор ванільний 2 грн
Всього: 144 грн
Молоко півтора пакета 45 грн
Яйця 16 грн
Борошно 3 склянки орієнтовно 10 грн
Цукор склянка 5 грн
Цукор ванільний 2 грн
Всього: 144 грн
200 г масла це тільки на крем. А потрібно ще в тісто немало. 3 скл борошна на крем і коржі теж мало, або маненький тортік.
Кастрюлька• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ось мій. Тільки борошна менше
Я часто пекла Наполеон і знаю його рецепт за Гостом . Можу сказати, що ваш рецепт складала людина, далека від випічки. На 250г маргарину 4 склянки борошна? Це нереально.
12 кордів діаметром 24 см із 250 г маргарину?))) яка вага такого коржа? Абсолютно нереально.
Кастрюлька• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я такий не люблю. Мені ідеальні коржі ті, що в моєму рецепті
Ви просто не їли дійсно смачного Наполеона.
Кастрюлька• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ваше право. Мені краще витратити 2 години й спекти смачний торт за малі гроші, ніж купувати магазинну несмачну, неякісну херню
Вибачте, але Наполеон Тьотя Соня у Сільпо смачніший за ваш торт ... Тут ще з якого боку подивитися, що дійсно х...ня.
Кастрюлька• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ось сфоткала крем, тут 20-30 гр масла. Мені жирніше не треба. На домашніх яйцях звісно крем гарніше і смачіше. Але цього разу так
Вітаю, ви не вмієте готувати заварний крем) в наче молоко масло ніколи не додають, бо вийде як у вас. .
Кастрюлька• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Він має право на існування, бо це класичний рецепт заварного крему, а не тому, що мені так захотілося. А те, що хочеться жирнішоі своєї версії, то вже інше питання
За цим рецептом на 1,5 л молока треба 150 г масла) І це дійсно смачно. А у вас Бегамель з цукром замість заварного крему
Кастрюлька• 12 июня 2025
Ответ дляАлесс
Дайте пожалуйста продолжение рецепта.
Это все смешать? И раскатывать коржи?
Для меня это самый сложный торт,в приготовлении
Это все смешать? И раскатывать коржи?
Не переводьте продукти. Це несмачний Наполеон. Ні коржі, ні крем. Фото готового збоку має вам підказати, що не потрібно готувати.
Якщо хочете дійсно смачний Наполеон, приготуйте коржі за рецептом:
Стакан сметани (200г), 200 г масла або 250г маргарину, борошно скільки візьме.
Сметана і масло мають бути з холодильника. Холодне масло натерти на терку і змішати руками зі сметаною (це самий неприємний етап), потім додати борошно і замісити тісто. НЕ вимішувати довго! І в холодильник. Тісто весь час тримати в холодильнику, відрізати лише невеликий шматок, який зараз будете розкачувати. Розкатаний корж обов´язково проколювати виделкою, щоб не здувався. І не перепікати, як у автора. Коржі мають бути злегка золотавими, а не коричневими. Авто просто бахнула туди води замість масла і потім тримала коржі довго, бо тісто гливке.
Заварний крем робіть за класичним рецептом, з нормальною кількістю цукру і з маслом. Масло додають у ВИСТИГЛИЙ крем, не гарячий! Бо буде як у автора - жир плаває зверху. І гарно збити.
Рецепт коржів із радянської кулінарії, не інтернету. Так дійсно готували у часи СРСР (на маргарині, правда), і саме за таким рецептом продавали Наполеон в кулінарії.
Ответ дляКастрюлька
Дякую🌹🌹🌹
Я варила заварний крем. Знаю,что масло додають в прохолодний крем
Захекалася читать• 12 июня 2025
Ответ дляНайщасливіша
Дпйте рецепт карамельного,так захотелось💐
Торт печеться такими ж тоненькими коржами, як наполеон, але тісто рідше, потрібно намалювати на пергаменті коло 18-20 см і тоненько намазувати тістом. Випікати кожен корж хвилин 5-8.
Тісто робити в міксері
Варене згущене молоко - 370 г
Мука просіяна - 180 г
Яйця - 2 шт
Розпушувач - 10 г
Сіль
Ванілін
Вершкове масло розтоплене - 80 г
Крем:
Вершки 33-35% - 750 мл збити, додати карамельний соус.
Карамельний соус:
Цукор - 100 г
Вода 40 мл
Довести до кипіння, варити поки не стане карамельного кольору. Не переваріть, бо буде гірке.
Додати теплі вершки 33-35% - 100 мл
Вимкнути плиту
Вершкове масло - 30 г
Я варю одразу подвійну порцію, однієї мені не вистачає на торт.
Сформувати торт, зверху прикрасити полуницею, лохиною та карамеллю. З карамелі гарно виходять струмені, що стікають з торту вниз.
Тісто робити в міксері
Варене згущене молоко - 370 г
Мука просіяна - 180 г
Яйця - 2 шт
Розпушувач - 10 г
Сіль
Ванілін
Вершкове масло розтоплене - 80 г
Крем:
Карамельний соус:
Цукор - 100 г
Вода 40 мл
Додати теплі вершки 33-35% - 100 мл
Вимкнути плиту
Вершкове масло - 30 г
Тётя Хрюша• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Те молоко, що я скинула 30 грн пакет
В каком магазине оно по 30? Я нашла только по 35
Тётя Хрюша• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Цукор 30 грн/кг. Думаєте, склянка буде дорожче 5 грн?
Если в стакане 200-250г, то да, будет дороже
Не любовница• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
В мене без масла крем. Я додаю зовсім трохи в кінці. Він і так смачний
Але на крем треба 1 л молока
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
теперь я хочу наполеон с кофе
покажите в разрезе
Мій Госту не відповідає. То не хочу показувать😅
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Подивилася на це неапетитне хрючево і подумала, а може й правда мій торт ху..ня. Я вже щось засумнівалася. Може його й бомжам не варто пропонувать, а я друзів пригощаю🤪
Залетна Я тут• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
У вас шикарний торт )
Я 100 років не пекла Наполеон (зазвичай купую тісто заморожене готове а крем я теж без масла роблю .. не люблю жирне , я більше по фруктам. .
Завтра спеку )
КокошинЭль• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
То він у Вас не пропитався. Їсти можна, може, навіть краще за купований, але можна ліпше, чесно.
Залетна Я тут• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви ж знаєте що на цьому форумі купа ботів рашистів . Вони гадять і гадять , щоб вбити цей сайт і щоб люди зненавиділи один одного і менше спілкувалися. Фільтруйте 👍
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
У вас шикарний торт )
Завтра спеку )
Дякую🫶
КокошинЭль• 12 июня 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Чому рашистів одразу. От наприклад рошен наполеон то підошва, він взагалі неїстівний, у маленьких пекарнях буває купувала смачні наполеони, у автора середнячок.
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляКокошинЭль
Це бюджетний рецепт. І мені він смачний. Я їла різні, і замовляла раніше. Цей мені смачніший в рази
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляКокошинЭль
Він тане в роті. Там коржі пропитуються за пару годин
КокошинЭль• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
То і добре, я б чесно трохи більше крему навалила і за іншим рецептом, але то справа смаку, в принципі нормальний тортик.
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляКокошинЭль
Я не претендувала на самий кращий рецепт. Тема була про бюджет
lenchik_panterka• 12 июня 2025
Не знаю, я в 150 не вкладаюся, особливо враховуючи, що в нес велика сім´я. І на поганому маслі в мене не виходять хрусткі коржі. І крем роблю заварний з домашньою карамеллю.