Радостина• 11 июня 2025
Нагадайте рецепт торта
Дуже простий і відомий, але я посіяла рецепт. Там у складі для тіста банка згущеного молока, половина коржів з какао, половина білі. У готовому торті вони чергуються. І рецепт глазурі шоколадної для цього торта нагадайте також, будь ласка. Дякую!
ТАЗератти• 11 июня 2025
І що такий смачний, що варто банку згущенки в тісто перевести? Якщо так, то теж чекаю рецепт))
Радостина
• 11 июня 2025
Ответ дляБойова
Зебра ?
Так, напевно. Його ще День і ніч називають і Чорний принц.
Болтушка Му• 11 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Що значить перевести?((
Болтушка Му• 11 июня 2025
Ответ дляРадостина
Зебра то як пиріг. Коржів не має
Дуняша• 11 июня 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Торт Зебра
Зебра це наливний пиріг, а автор чітко пише про торт з коржами та кремом.
Радостина
• 11 июня 2025
Ответ дляДуняша
Так, я говорю саме про торт, в якому чергуються шоколадні і звичайні білі коржі.