Летала_НаМетле• 12 июня 2025
Торт Наполеон вартість продуктів
Купила продукти на Наполеон. Викладаю фото і прорахунок спеціально для тих, хто постійно пише, що Наполеон за 150 грн то нереально.
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Навіщо мені класти 1 кг масла?Я поділилась рецептом ,я його не готувала ще.
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Давайте ваш рецепт проаналізуємо,чи у вас його нема.
Кастрюлька• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Подивилася на це неапетитне хрючево і подумала, а може й правда мій торт ху..ня. Я вже щось засумнівалася. Може його й бомжам не варто пропонувать, а я друзів пригощаю🤪
Вибачте, але у вас крем виглядає як промислово виготовлений Бешамель , це не заварний крем. Він у вас сірий і гливкий. І тісто гливке, а не хрустке. У кожного свій смак, звичайно. Але на фоні вашого Наполеона випічка з Сільпо то просто шедевр кулінарії.
Кастрюлька• 13 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я готую коржі на сметані. Но 300 г масла на півлітра молока? Ви пробували те месиво? Його ж до рота неможливо узяти, масний. Ще і вершки на додачу.🤦🏻♀️
У класичному масляному кремі масла береться більше, ніж рідини )
Омлетик• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Майже так😃 Діаметр коржів 25 см
Тут немає 25см))
Тарілка ніяк не 30см.
В дрібницях обманюєте
Тарілка ніяк не 30см.
В дрібницях обманюєте
Blackwater• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ну таке. Сенс?
Ну не знаю,какой смысл. Тут такое пишут просто так,что на голову не натянуть))
По фото кажется что диаметр тарелки у вас меньше чем вы говорите.
Но коржи красивые безусловно получились!
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляОмлетик
Тут немає 25см))
Тарілка ніяк не 30см.
В дрібницях обманюєте
Тарілка ніяк не 30см.
В дрібницях обманюєте
У мене є тарілка і 25 см і 30 см.Якраз туда поміщаються коржі для торта.
А по фото ви не поймете,скільки см тарілка.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляКастрюлька
От тісто по цьому рецепту якраз хрустке.
Летала_НаМетле
• 13 июня 2025
Ответ дляКастрюлька
От нахера вже таке видумувать? Де ви побачили гливке тісто на фото? Ще що крему малувато можливо. Але гливке тісто, то вже ваші хворі фантазії. вчора спеціально передивилася фулблогерів в інсті й багато дають саме такий рецепт тіста як в мене
Омлетик• 13 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Це глибока тарілка, схожа на радянську стандартну
Летала_НаМетле
• 13 июня 2025
Ответ дляОмлетик
Це радянське блюдо, діаметр 30 см
Летала_НаМетле
• 13 июня 2025
Ответ дляBlackwater
Діаметр 30 см.
Дякую!
ШобВам_КакНам• 13 июня 2025
Ответ дляОмлетик
Тут немає 25см))
Тарілка ніяк не 30см.
В дрібницях обманюєте
Тарілка ніяк не 30см.
В дрібницях обманюєте
Ось така тарiлка 30 см
Blackwater• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Діаметр 30 см.
Дякую!
Подскажите пожалуйста как по рецепту тесто делаете? Сам рецепт я уже увидела а процесс не вижу)
И ещё уточню, масло в крем вы кладёте и оно просто тает там, правильно?
Летала_НаМетле
• 13 июня 2025
Ответ дляBlackwater
Масло перетирається з борошном
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляКастрюлька
А, он воно як. І в класичний масляний крем додають молоко з мукою?
А головне 120 мл оцту?
Ви в який крем ллєте стікі оцту?
А головне 120 мл оцту?
Ви в який крем ллєте стікі оцту?
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
І шо, всі блогери не докладають в тісто половину норми жирів?
У вас в рецепті 250 г а ви поклали 160 і 20 г в крем.
Мама Никитки-2• 13 июня 2025
Ответ дляКастрюлька
Шось я трохи не проснулась. В яке тісто ллєте 120 г оцту, як у виставленому рецепті.
Дівчина Бобула• 14 июня 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
немає таких цін
есть, я тоже такое беру и по 30.
Дівчина Бобула• 14 июня 2025
Ответ дляReintTycha
Дівчата, от чого ви налетіли на Автора.?
За добру пораду?
Я он взагалі купую тісто готове, сметану згущенку.
І супер господиня з супер наполеоном
За добру пораду?
І супер господиня з супер наполеоном
Автор молодец. отбилась от всех наездов. по ходу, не первый год на форуме).
Так легко и непринужденно, ну дак сама сказала- я знаю, на что иду)
ШобВам_КакНам• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А, да, ваш рецепт
Это равно 35 мл уксуса 9%,а не 120 .Этот рецепт вам второй день не дает жизни.
Летала_НаМетле
• 14 июня 2025
А тут до сих пір тривають пляцкові баталії найкращих кулінарів світу😂😂😂 комусь важко втихомирити своє суперего, і не вважати себе найрозумнішим в усьому світі
ШобВам_КакНам• 14 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Летала_НаМетле
• 14 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...