Летала_НаМетле• 12 июня 2025
Торт Наполеон вартість продуктів
Купила продукти на Наполеон. Викладаю фото і прорахунок спеціально для тих, хто постійно пише, що Наполеон за 150 грн то нереально.
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
Так у 700грн би порахували електрику логістику, працю робітників і таке інше. І де ви бачили наполеон по 700грн за кіло?
За 2 кг
мадам Везувий• 12 июня 2025
Ответ дляОмлетик
1 склянка -200г цукру.
Відповідно 6,6грн
Тож так, дорожче)
Відповідно 6,6грн
Тож так, дорожче)
Це якось значно впливає на собівартість?
Усатая полосатая• 12 июня 2025
Ответ дляДодекаэдр
Борошно 60? Це мінімум 3 кг. На ваш торт стільки не треба
Автор купила упаковку 2кг днипромлин, у нас в магазине оно столько стоит.
мадам Везувий• 12 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
А вы разве масло не взбиваете с заварным кремом
Як можна збивати 20 г масла?
мадам Везувий• 12 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
Бо інша структура інший смак. Але якщо вам так принципово. вибачайте
Інша структура від 20 г масла на літр крему?😂😂😂
У вас ті 20 г на вінчиках лишаться та і все
Усатая полосатая• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ось сфоткала крем, тут 20-30 гр масла. Мені жирніше не треба. На домашніх яйцях звісно крем гарніше і смачіше. Але цього разу так
Так на фото крем ужасно выглядит, не аппетитно.
Зато сэкономила.
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ длямадам Везувий
Я теж не зрозуміла, в чому прикол😂 ложкою гарно перемішала та і все чудово, однорідно
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Зато сэкономила.
Бля, ну шо тут скажеш😅 кидайте хоч 5 пачок масла, якщо вам смачно. В мене холодильник забитий, і масла там достатньо смачного, але я люблю такий крем! Не зрозуміло?
мадам Везувий• 12 июня 2025
Ответ дляБорщичок
там 400 гр масла нужно в тесто и хотябы 200 в крем
Не дозволяє ліміт калорій на день такі рецепти, я люблю крем Пломбір- заварний із збитими вершками, але і такий як у автора має право на існування
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ длямадам Везувий
Він має право на існування, бо це класичний рецепт заварного крему, а не тому, що мені так захотілося. А те, що хочеться жирнішоі своєї версії, то вже інше питання
Куколка-мяуколка• 12 июня 2025
Ответ дляБентливуман
По 89 моє. Що яготинське, рошен, фаворит не їдять? Дивно, яке ж таке круте масло за 120?
я за 200 беру ирландское
рошены и яготинские мне не вкусно
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
я за 200 беру ирландское
рошены и яготинские мне не вкусно
Де берете?
Омлетик• 12 июня 2025
Ответ длямадам Везувий
Так все можна перерахувати, що автор написала. У вас є молоко по 30грн/л?
У нас найдешевше 38грн
ТАЗератти• 12 июня 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Так там же пару пачок масла треба. На крем і коржі. А у вас тільки 1
+ тоже не люблю чисто заварной крем. Раньше был самый бюджетный торт
ТАЗератти• 12 июня 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Так и на коржи нужно больше чем одна маленькая пачка
Тем более,там180 грам
ТАЗератти• 12 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Дівчата ,ще масло Фавор в АТБ дуже хороше.Може кому пригодиться .
Не видела такого. А вот Злагоды давно ничего не покупаю,хоть в Днепре живу
ШобВам_КакНам• 12 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Масло Фаворит.Есть в продаже в Киеве.Может в Днепре у вас другие поставщики.
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Думаєте більше треба коржів? Ок, наступного разу може зроблю на 2-3 пачки😂😂😂
from Ukraine• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я нічого не думаю, їсти вам
Смачного
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Я нічого не думаю, їсти вам
Смачного
Ну всі тут знають краще за інших. Тому й цікавлюся. Може дійсно мало коржів. Треба, щоб під стелю мабуть😅
Найщасливіша• 12 июня 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Наполеон - найдешевший торт, який я пекла.
От, наприклад, карамельний виходить близько 600 грн. Він у нашій сімʼї найпопулярніший.
Та навіть чізкейк з пісочним тістом дорожчий за наполеон.
Дпйте рецепт карамельного,так захотелось💐
from Ukraine• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Дивлячись якого діаметру робити коржі)
Можете хоч під стелю, можете 2.
Як вам смакує
Можете хоч під стелю, можете 2.
Як вам смакує
Гравіцапа• 12 июня 2025
Ответ дляKriskaA
По-перше - 72% це вже з рослинними домішками, нормальне масло повинно бути мінімум 82%. По-друге - test.org.ua - вам у помічь. Там було тестування 35 різних брендів українського масла, і я добре запам´ятала, що Зарог - такееее.....Нажаль, ця сторінка вже видалена.
Злагода нормалтне масло і тм.
Мавка• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Покажіть готовий торт, цікаво який вийшов
Цвіпканя• 12 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
А вы их не накалываете перед выпечкой что бы они так не пузырились?
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025
Ответ дляЦвіпканя
Через один проколюю
Летала_НаМетле
• 12 июня 2025