Khovanskaya• 12 июня в 11:17

На канікули в Харківську область

Привіт, Порадниці) Дуже треба ваша думка зі сторони. Хочу відправити 16 річну дитину з Києва в Харківську область , в село до бабусі й дідуся. Три роки ВПО, живемо в Києві. Син хоче їхати, йому тут важко , квартира маленька, спека, поперед вікон дорога, шум, гам, тарарам. Сидіти все літо на асфальті. В селі -тиша, фрукути, овочі. Але .... не так далеко Ізюм, Куп´янськ и т.п...
автор Khovanskaya • 12 июня в 12:25
Ответ дляЛо Шарик
за 20 км от Васильвского аеродрома в сторону Киева уже черта города Киева. Там тоже живут люди.
В Василькові живе моя мама і купа моїх родичів і друзів. Я в курсі що там і як.
Кидстаффовна• 12 июня в 12:26
Ответ дляKhovanskaya
не, этому лишь бы комп и еда были в квартире, а вот в селе -все деревья облазить, речка, -его фишка
Це коли йому було 10? Війна четвертий рік. Хлопчик виріс, які дерева 🤦‍♀️
Кидстаффовна• 12 июня в 12:27
Ответ дляKhovanskaya
Якщо ви не в курсі, то Балаклея для мене- і є велике село.
п.с. Я народилася і виросла в Києві. То звідти батьки чоловіка
Тож ви писали, що ви ВПО
Тепер в Києві…
rybka21• 12 июня в 12:27
Ответ дляKhovanskaya
Ні, я не в курсі, що ’для вас’.
Навіть не уявляю, як можливо бути в курсі думок незнайомої людини.
автор Khovanskaya • 12 июня в 12:27
Ответ дляКидстаффовна
люди не міняються . як на дереві будуть черешні, вишні, сливи , абрикоси-то не злазитиме.
rybka21• 12 июня в 12:28
Ответ дляКидстаффовна
Тож ви писали, що ви ВПО
Тепер в Києві…
І хлопцю менше місяця тому було 15 років.
До речі, як там справи, авторко, в 10 клас взяли? 16-річного
Кидстаффовна• 12 июня в 12:28
Ответ дляKhovanskaya
Годину? І будуть ? Черешня вже відходить, якщо що
В мене два підлітка, мамо, схаменіться
автор Khovanskaya • 12 июня в 12:29
Ответ дляКидстаффовна
Тож ви писали, що ви ВПО
Тепер в Києві…
ну жили перед війною там останні 5 років. ну впо бо поїхали як були в окупаціїї.
Кидстаффовна• 12 июня в 12:30
Ответ дляKhovanskaya
Ну то ви просто повернулися додому, в рідне місто
автор Khovanskaya • 12 июня в 12:32
Ответ дляrybka21
щось у вас з логікою не зовсім. між 15 річним і 16-річним може бути одна доба. і взагалі у мене їх троє. 15, 16, 17 років.
автор Khovanskaya • 12 июня в 12:33
Ответ дляКидстаффовна
я -да, повернулася в рідне місто, а чоловік -ні.
rybka21• 12 июня в 12:33
Ответ дляKhovanskaya
Ой, ну отут ви шось зовсім забрехались
rybka21• 12 июня в 12:34
Ответ дляКидстаффовна
В мене два підлітка, мамо, схаменіться
Нема цьогоріч черешні на Харківщині. І абрикос не буде. Неврожай.
автор Khovanskaya • 12 июня в 12:34
Ответ дляrybka21
Ой, ну отут ви шось зовсім забрехались
ви прокурор, чи інспектор з детектору брехні? питання в іншому питання, а не в віку моїх дітей чи ще я маю виправдовуватися?
rybka21• 12 июня в 12:36
Ответ дляKhovanskaya
То у вас тільки один хоче на дерева в село? А інші ж шо
автор Khovanskaya • 12 июня в 12:37
Ответ дляrybka21
Інші- в дитбудинок здала
rybka21• 12 июня в 12:38
Ответ дляKhovanskaya
Інші- в дитбудинок здала
Давно здали?
А донька як себе почуває
Злива інформації• 12 июня в 12:38
Поїдьте самі туди у відпустку і подивитеся, можна там дитину лишати чи ні.
rybka21• 12 июня в 12:38
Ответ дляЗлива інформації
Автор троляка
Кидстаффовна• 12 июня в 12:43
Ответ дляrybka21
Ясно, в нас є, але вже відходять
Але автор хоче висадити на дерево підлітка, щось збирати цілий день
Жесть
Кидстаффовна• 12 июня в 12:44
Ответ дляrybka21
Автор троляка
Зрозуміло
rybka21• 12 июня в 12:48
Ответ дляКидстаффовна
Ясно, в нас є, але вже відходять
Жесть
Ви її дописи читаєте? Про дитбудинок і трьох синів
Леди Репях• 12 июня в 14:03
Ответ дляЛялька в колисці
Обычный воздух, как и везде, напридумывали себе
Заблуждаетесь. Я когда с дачи приезжаю в Киев, то сразу чувствую, какой там вонючий воздух. И как шумно и людно. Пить кофе или сидр в своём зелёном дворе - это совсем не то, что в квартире)
автор Khovanskaya • 12 июня в 14:05
Ответ дляrybka21
Автор троляка
Удалено администрацией...
автор Khovanskaya • 12 июня в 14:06
Ответ дляЗлива інформації
в мене нема відпустки
автор Khovanskaya • 12 июня в 14:06
Ответ дляrybka21
Давно здали?
А донька як себе почуває
чудово. в США живе