Замурмишка• Изменено 12 июня 2025
м.Варшава (аеропорт Шопена).
Дівчата, знаю,що такі теми вже були. Але прошу і я допомоги. Вперше їду в цей аеропорт, зорієнтуйте,будь ласка,і підкажіть. Я запанікувала. З України будемо їхати з дитиною автобусом. Перевізники нічого точно не спрогнозують, але радаять закласти час 8-10 годин до польоту. Виліт 5 липня з Варшави о 14,40. Їхати з України 3 липня чи 4 липня. Подорожуючі з досвідом,як би ви зробили?
Незламна• 12 июня 2025
Дівчата, а якщо дуже рано приїжджаєш, є щось біля аеропорту подивитися, погуляти, поїсти десь? Чи тільки чекати в залі?
Забагаловка• 12 июня 2025
Ответ дляНезламна
Так, є де поїсти. Кафе, Мак, кав´ярні
Замурмишка
• 12 июня 2025
Ответ дляНезламна
ви з яким зазором по часу до вильоту плануєте їхати?
Незламна• 12 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
По графіку повинні бути в аеропорту о 5й ранку, літак о 16й. Сподіваюся, цього вистачить, щоб не запізнитися