Замурмишка• Изменено 12 июня 2025

м.Варшава (аеропорт Шопена).

Дівчата, знаю,що такі теми вже були. Але прошу і я допомоги. Вперше їду в цей аеропорт, зорієнтуйте,будь ласка,і підкажіть. Я запанікувала. З України будемо їхати з дитиною автобусом. Перевізники нічого точно не спрогнозують, але радаять закласти час 8-10 годин до польоту. Виліт 5 липня з Варшави о 14,40. Їхати з України 3 липня чи 4 липня. Подорожуючі з досвідом,як би ви зробили?
Ксерокопия ночи• 12 июня 2025
4-го
автор Замурмишка • 12 июня 2025
автобус виїзд о 13:25,прибуває (якщо все добре)о 23:10.Якщо все добре на кордоні і швидко,то часу вистачить... і все ще вагаюся
автор Замурмишка • 12 июня 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
4-го
Дякую. Можливо Ви були там в аеропорту,чайник як я розбереться?
Оскорбляю всячески• 12 июня 2025
Из какого города Украины едете, сколько автобус в пути? Я не люблю, когда всё впритык, обычно бронируем на сутки гостиницу и оттуда потом спокойно вызываем такси в аэропорт.
автор Замурмишка • 12 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Їдемо з Тернополя,автобус виїзд о 13:25,прибуває (якщо все добре)о 23:10.Це рейс на 4 липня.
Оскорбляю всячески• 12 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Тогда у Вас достаточно времени до вылета, даже если немного задержат на границе.
автор Замурмишка • 12 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Дякую.
Играю_на_кларнете• 12 июня 2025
В целом у вас автобус почти за сутки до вылета, должны уложиться. Но рассчитываете что автобусом можно на границе простоять и 9 и 11 часов.
Губной рояль• 12 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Дякую.
Якщо навіть буде черга з автобусів на кордоні, переходьте в перші автобуси.
Багато так роблять.
Медсестричка• 12 июня 2025
Поїздом їдьте, він завжди по графіку приїздить
Играю_на_кларнете• 12 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
На поезд еще попробуй билеты словить
Медсестричка• 12 июня 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
На поезд еще попробуй билеты словить
За 2 тижні до поїздки завжди легко беремо білети через додаток...
Играю_на_кларнете• 12 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Из Тернополя только до Перемышля и потом еще на Варшаву. Так себе перспектива пересадок.
Медсестричка• 12 июня 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
З Тернополя до Львова або Франківська, блаблакар або друг сім´ї довезе за 2год..звідси вже прямо до Варшави на поїзді
Играю_на_кларнете• 12 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
А вот из Киева мне за 2 недели до Варшавы 0 билетов, как и до Хелма. Пару верхних полок. Где вы там свободно берете, не знаю.
Играю_на_кларнете• 12 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Там все с пересадкой
Медсестричка• 12 июня 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Там все с пересадкой
Де? На кордоні пересаджують з одного поїзда на інший, от і вся пересадка... А як по-іншому? У них інша ширина колії тому інший поїзд має бути..зате все по графіку
Играю_на_кларнете• 12 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Ну то автору выходит, доберись на машине, потом сядь на поезд, потом пересядь на другой поезд. Лучше уже автобус.
Медсестричка• 12 июня 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Значить з Києва варто приїхати у Франківськ або Львів, випити кави, погуляти і поїхати звідси
автор Замурмишка • 12 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Я не знаю,як вдається людям купити квитки на поїзд..це щось
Медсестричка• 12 июня 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
А на автобусі думаєте не заставляють з речима вийти і встати біля свого багажу? То вже як повезе, дуже часто буває і таке...і митники хамлять страшно автобусним пасажирам .. я просто ділюсь своїми рецептами щастя і спокою, а автор най сам вирішує
Забагаловка• 12 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
На прямому не виходять і не пересаджують. Міняють колісні блоки.
Забагаловка• 12 июня 2025
Авторе, якщо їдете перший раз - їдьте з ночівлею. Приїдете, помиєтесь, посипте. Оберіть поруч з Шопена готель або житло і не будете нервувати.
Ксерокопия ночи• 12 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ви краще думайте що там вночі робити будете як спати, бо якщо прийде по графіку, то всю ніч там проведете. Зараз на кордоні черги не великі. Плюс лайфхак, якщо черга дуууже велика, і ви бачите що не встигаєте, то йдете у перший автобус на чергу на кордон і домовляєтеся з водієм.

П с я б на вашому місці взяла б автобус, який приходить вранці, але я не дуже нервова))
автор Замурмишка • 12 июня 2025
Ответ дляЗабагаловка
Дякую,хвилювалася,що в аеропорту десь протуплю,а тут ще до нього доїхати треба і встигнути)
автор Замурмишка • 12 июня 2025
Ответ дляКсерокопия ночи

Я сама себе з´їм)))
Ксерокопия ночи• 12 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Я сама себе з´їм)))
Та, я колись за півгодини з двома дітьми туди приїхала)) ото був квест) але я дуже не переживала і тоді реально було багато автобусів на кордоні. Я у перший не пішла) якби пішла, то завчасно б приїхала.
Їхала пару тижнів тому машиною, то на кордоні був лише 1 автобус.
автор Замурмишка • 12 июня 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
а через який пункт пропуску Ви їхали?
Ксерокопия ночи• 12 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
а через який пункт пропуску Ви їхали?
Краковець
Незламна• 12 июня 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ага, теж шукала. Їдемо з пересадками. Не знаю, хто ловить ці квитки