Дай подивлюся• 12 июня в 12:20
взагалі, реально купити квитки на потяг? не популярні рейси, немає квитків
хоча потягів достатньо ходить. що я роблю-шукаю не так? допоможіть!
Дай подивлюся
• 12 июня в 12:23
Ответ дляrjn
Сейчас вроде за 20 дней только можно купить.
що за три дні, що за тиждень-немає прямих рейсів(
Щось не спиться• 12 июня в 12:25
Ответ дляДай подивлюся
Покупайте за 20 дней
НеВРотик• 12 июня в 12:26
Ночной Днепр-Киев нет никогда, хотя каждый день поезд идёт. Только за 20 дней можно купить наверное в 8 утра. Но не всегда знаешь о поездке за 20 дней
Чекаю завтра• 12 июня в 12:26
Все говорят перекупы, перекупы. Где их блин взять тех перекупов? Где они тусуются? Нужны билеты.
НеВРотик• 12 июня в 12:27
Ответ дляЧекаю завтра
У меня есть перекуп, правда я узнавала в сентябре и охренела с цены. Билет стоил 990 грн, у перекупа было +740 грн
Дай подивлюся
• 12 июня в 12:27
Ответ дляЩось не спиться
Покупайте за 20 дней
тим паче немає
Чекаю завтра• 12 июня в 12:28
Ответ дляНеВРотик
Воу, я думала +300 максимум, вот это бизнес
НеВРотик• 12 июня в 12:28
Ответ дляЧекаю завтра
Я охренела и мысленно послала его))
Телячі ніжноСті• 12 июня в 12:28
Ответ дляДай подивлюся
тим паче немає
Не ’тим паче’, а тільки за 20 днів о 8 ранку і можуть бути.
Щось не спиться• 12 июня в 12:30
Ответ дляДай подивлюся
тим паче немає
Значит такого поезда вообще нет, если на него билеты не продаются
мистерЛяпсус• 12 июня в 12:30
Зараз з квитками на потяг отака ж..а і ніхто не хоче зацікавитись цим безладом, бо мабуть потрібні люди заробляють(
Дай подивлюся
• 12 июня в 12:31
Ответ дляЩось не спиться
не поїзд-напрямок. їх валом, інтерсіті тільки, від сьогодні і один-два дні. далі білетів немає, аж колись там, колись
Ангелок з ріжками• 12 июня в 12:34
Раскупают за 20 дней. Ближе к дате поезда иногда снимают бронь, вот и появляются несколько штук. Какое направление у вас?
Зубожиння• 12 июня в 12:44
Ответ дляДай подивлюся
Значить не має рейсів. Дивлюся на літо уз зробила жахливий розклад. У нас поїзд на Львів, Київ ходить раз в 3 дні, на Ужгород, Одесу через день. Все для людей.
БлинчикБезСметанки• 12 июня в 12:45
мені ось купились автовикупом , др цього самі мониторили і не встигали придбати , спочатку нашукали всі можливі варіанти , чудом виловили запасний і були з поганими, але квитками , а потім поставили автовикуп на бажаний потяг і вдалося , квитки добавляють в різний неочікуваний час ..
Комиссия50%• 12 июня в 12:45
Купую через додаток Укрзалізниці. Якщо квитків немає, там є опція - автоматична купівля квитків. Тобто, позначаєте які квитки потрібні, на яку дату, в якій кількості. Оплачуєте їх одразу. Як тільки квитки з´являються, система автоматично купує їх для вас. Постійно так купую, і нема проблем і паніки типу ’гвалт, нема квитків, що робити?!’
Котомафия• 12 июня в 12:50
Ответ дляКомиссия50%
Автовикуп вас жодного разу не подвів? Комісії за цю послугу не має?
Комиссия50%• 12 июня в 14:13
Ответ дляКотомафия
немає комісії. Користувалась вже три рази. Останній раз нещодавно. Купувала білети Київ-Хелм. Навіть повернули різницю в ціні, бо ціна чомусь трохи змінилась в нижчу сторону
Баба на горошині• 12 июня в 21:10
Ответ дляКомиссия50%
А там можна обрати бажані місця? Наприклад, два нижніх поряд, щоб були? Якщо купувати для мама+дитина чи для пенсіонерів? Чи викупає рандомно і можуть бути будь-де і будь-які?
Единорог_помог• 13 июня в 00:09
Ответ дляНеВРотик
А как это работает, если билеты именные?
НеВРотик• 13 июня в 07:37
Ответ дляЕдинорог_помог
Без понятия как, но это успешно работает
НеВРотик• 13 июня в 23:28
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну за 20 днів це точно можливо, навіть не зранку
Ну не все знают за 20 дней что нужно ехать