Ms. Скромность• Изменено 12 июня 2025

Ось дуже цікаво щодо зовнішності

Я дівчина з великого міста. Моя мама, бабуся теж з міста. Одягаюсь я
просто. Звичайні речі. Часто оверсайз. Ніколи каблуки. Іноді фірмовий одяг. Можу навіть секонд. Волосся мию з шампунем+ бальзам чи маска. Не фарбую. Розчісую і на цьому усе. Укладку не роблю. І мене постійно питають чому не роблю гель лак, я пробувала пару разів, не зайшло( нігті іноді покриваю розумною ємаллю, а загалом хожу без лаку) пиляю їх, форма як коли вийде. Честно іноді нігті не дуже охайні...може це мій недолік. Педикюр, просто підрізаю нігті. Брови сама щипаю, часто вони відростають і не дуже охайні. Макіяжу в мене взагалі немає ніколи.
Телефон середнього сегменту. Одяг теж
Дивлюсь на дівчат інших. Чи то мені здається, чи всі такі прям доглянуті. Нігті гель лак, вії, одяг. Я відчуваю себе в місті наче я не місцева)
Доречі мені колись казали, що я як з села. Схожа на селючку. Що не так ? Я просто не люблю витрачати багато часу на процедури догляду. Підбирання одягу. Відчуваю себе тоді менш комфортно. Мені доречі 25 років, але питають паспорт. І хто знайомиться зі мною думають що мені 18)
Чи треба щось міняти у житті ?
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Я просто намагаюсь зрозуміти, що зі мною не так. Може просто немає смаку...чи то все лінь за собою.даглядати
Это просто лень. И вкуса нет. Два в одном.
Вы ищите сейчас оправдание своей лени. Потому что, вам и хочется выглядеть так, как эти девушки, иначе вы бы на них внимания не обращали. И лень, лень. Лучше поискать оправдание.
Я-ваш шанс• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Та я взагалі про це село почала думати, коли мені почали так казати... до цього я ніколи нікого не ображала. І навіть і не думала про це..
от села у вас зависимость от чужого мнения
Ненька наша• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
А наприклад ламінування ваолосся+ гель лак+ брови у Бровіста, це вже якось виглядає що жінка в себе вкладає. Може це і є сучасно ?
Навіщо ламінування, якщо волосся навіть нефарбоване? Щоб висіло, як прилизані соплі?
Навіщо гель-лак, особливо відросший?
Набиті сині брови - туди ж.
Сучасно виглядати - треба мати смак, а не оце все.
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
Ви підтвердили мої слова гель лак точно неихочу, і губи надувні теж. А ось якийсь смак у одязі і робити зачіски може і варто було б
Миловидна леді• 12 июня 2025
У меня на работе ,еще в далекие 80-е спросили,почему я не крашу ресницы.
А потому,что у меня был коньюктивит от тех совецких тушей ,поэтому и не красилась.
Автор,не обращайте внимание на недалеких девиц.
Весела бджілка• 12 июня 2025
Езжайте во Францию. Французы за натюрель. На юге, во всяком случае. Там выглядят ну чуточку лучше, чем бомжи. Там сольётесь с массой, и всем пофиг будет)
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Дякую за пораду
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляМиловидна леді
Удалено администрацией...
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Удалено администрацией...
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
Удалено администрацией...
В мене немає дітей. Ну в єконом класі у відділі люкс іноді бувають гарні речі, з бірками...
Бентливуман• 12 июня 2025
Велике місто теж неоднорідне - в центрі і модних закладах бачу багато стильних людей, а в спальних масивах в основному всі просто вдягнуті. Сиділа на манікюрі в Комфорт-тауні - 90% жінок що проходили повз - джинси, кеди, футболка/сорочка.
Жена_КотораяСтена• 12 июня 2025
Та в 25 років вже час менше прислуховуватися до думок оточуючих. Чи змінювати оточення.
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Эти речи давно потеряли актуальность. Хоть и с бирками, это все прошлый век. Поэтому они и оказались в секонде. Где то 10 лет провесели, не продались, и их списали
Если бы они были актуальные, вам бы не говорили, что вы плохо выглядите.
Понятие *с села* иногда означает, что там люди ходят а старых вещах, то огород, то скотина, одевают старенькое, не то, что в тренде.
Что вас не пускает зайти в шикарное ТЦ, масмаркет типа Вайкики, там футболки сейчас по 200-300 грн, платья по 700-1000, а еще пару недель и распродажи за пол цены. Так там красиво, приятно пахнет, уютно
Хвець-тець• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
А що?
Чисте розчісане волосся, нігті без грязюки і чистий одяг. Навіть без косметики можна виглядати гарно. А не оте все, нав´язане жінкам б´юті індустрією
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляБентливуман
Так а что еще надо, футболка белая и летние брюки широкие. И уже красотка. Только чтобы эти брюки были не 19...года выпуска
Хвець-тець• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Мені так казав навіть мій брат, але у більш м´якій формі . І інші люди також
..
А в селах не люди живуть?
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
А мені тіпа вайкікі здаються якимось хламом. У секонді я іноді щось прикольне знайду. Ще подабаються українські виробники. Наприклад був крутий бренд Annasun виробляли рюкзаки, сумки, і через війну закрились. А такі прикольні були
Хвець-тець• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Омович себе теж гарною вважає
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляХвець-тець
А в селах не люди живуть?
Люди. Но сравните тех, кто сидит администратором в салоне или стоит за витриной с золотом, и тех, кто работает в теплице или на поле. Одинаково выглядят?
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Таке прикольне, что кроме вас никому не нравится
Витворунка• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Воспитание и пример в жизни были такими. Ваше право быть кем хотите.
Просто у вас крайности во всем. Ухоженность это ж не про нарощеное, но и не обгрызть тупыми ножницами. Волосы тоже требуют подстригания кончиков хотя бы.
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляВитворунка
Я хожу на стрижку хожні 4-5 місяців. Кінчики волосся нормальні...немає майже посічених. Довжина волосся нижче лопаток. Правда вони трохи пушаться
Миловидна леді• 12 июня 2025
Ответ дляPrervana
Киев выглядит вот так. Не парьтесь😆
Если что, это вип-отделение одного из наших банков
А что вы хотели после ночей без сна?И Киев эталон красоты и стиля?
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Поискала этот бренд украинских сумок.
Да уж, потеря потерь. По их инсте даже сложно понять, что это сумки. Ели нашла, чем торгуют. И даже не удивительно, что закрылись.
Первое фото. Тут можно понять направление торговли? А второе пришлось сильно поискать
Витворунка• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Молодец. Тепер сходите на брови, пусть вам выщипают форму, если нужно покрасят. Затем на гигиенический маникюр и педикюр. Необязательно гель лак делать.
Зайдите хоть в тот же сенсей или зару, не знаю ваших доходов, купите новые современые вещи.
Вы сами увидите разницу
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
Поискала этот бренд украинских сумок.
Гарні ж.речі..
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Гарні ж.речі..
Нет. Абсолютно. У них вид самоделки из клеёнки. Если вы это покупали, то понятно, почему вам даже близкие делают замечания.
Без QR коду• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Гарні ж.речі..
Вы шутите? Автор, может вам просто успокоится тогда и ходить так, как вам красиво. Тут ничего такого нет, кому не нравится, пусть не смотрят.🤷‍♀️ но эти рюкзаки - это разве что для мамочек на площадку ходить
автор Ms. Скромность • 12 июня 2025
Ответ дляБез QR коду
Ні, я не жартую. Ходила на навчання з таким рюкзаком..