Ms. Скромность• Изменено 12 июня 2025
Ось дуже цікаво щодо зовнішності
Я дівчина з великого міста. Моя мама, бабуся теж з міста. Одягаюсь я
просто. Звичайні речі. Часто оверсайз. Ніколи каблуки. Іноді фірмовий одяг. Можу навіть секонд. Волосся мию з шампунем+ бальзам чи маска. Не фарбую. Розчісую і на цьому усе. Укладку не роблю. І мене постійно питають чому не роблю гель лак, я пробувала пару разів, не зайшло( нігті іноді покриваю розумною ємаллю, а загалом хожу без лаку) пиляю їх, форма як коли вийде. Честно іноді нігті не дуже охайні...може це мій недолік. Педикюр, просто підрізаю нігті. Брови сама щипаю, часто вони відростають і не дуже охайні. Макіяжу в мене взагалі немає ніколи.
Телефон середнього сегменту. Одяг теж
Дивлюсь на дівчат інших. Чи то мені здається, чи всі такі прям доглянуті. Нігті гель лак, вії, одяг. Я відчуваю себе в місті наче я не місцева)
Доречі мені колись казали, що я як з села. Схожа на селючку. Що не так ? Я просто не люблю витрачати багато часу на процедури догляду. Підбирання одягу. Відчуваю себе тоді менш комфортно. Мені доречі 25 років, але питають паспорт. І хто знайомиться зі мною думають що мені 18)
Чи треба щось міняти у житті ?
Телефон середнього сегменту. Одяг теж
Чи треба щось міняти у житті ?
Бутерброд и я• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Ні, я не жартую. Ходила на навчання з таким рюкзаком..
Ну вы вроде как бы понимали там выше свою проблему. Вкуса у вас нет, к сожалению(( это факт
Без QR коду• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Ну может вы это перерастете🤷♀️ на ваших фото вообще неактуальные, некачественные рюкзаки. Вам либо любить себя какая вы есть и уважать свой выбор (те расставьте границы, почему люди вообще позволяют себе называть вам селюком? Это надо исправлять в первую очередь). Либо походить по магазинам, внимательнее присмотреться к тем девушкам, которых вы считаете ухоженными и понемногу учится и вырабатывать свой стиль
А я с Рио-де-Житомира!• 12 июня 2025
я так само виглядаю, не користуюся косметикою, сама роблю гігієнічний манікюр і педикюр, вдягаюся просто - джинси, футболка, кеди або босоніжки. Не знаю що про мене думають інші, та якщо чесно мене це взагалі не колише)))) але по моїм спостереженням пристрасть до гель лаків, брів в палець, вій-щіток, яскравого макіяжу, певного типу одягу (короткі спідниці, декольте, яскраві кольори, принти, стрази, рюші) більш розповсюджена в жителів маленьких містечок і сіл.
Най хоч раз• 12 июня 2025
Ну вот на этих фото у всех женщин, девушек куча тюнинга, и побольше даже, чем вы описали
Ресницы, брови, окраска, ламинирование, маникюр гель лак, нарощенные волосы, уколы
Это делает их красивыми, делает их лучше, моложе, привлекательнее?
Однозначно нет 🤷🏻♀️
Выглядят дёшево, смешно, видно что хотели как лучше, а получается как всегда
Всё налепленное всегда работает наоборот, это аксиома, и это сейчас начинает доходить и до постсовковых жителей осознание
Жаль, что процесс не быстрый
Однозначно нет 🤷🏻♀️
Жаль, что процесс не быстрый
Най хоч раз• 12 июня 2025
Красота или есть от природы, или её нет
Всё очень просто
И когда красоты нет, а её хотят сделать из ничего, пытаясь навешать тюнинга - получается ужасно
Леся яркий пример
Всё очень просто
Леся яркий пример
Мэри Попкинс• 12 июня 2025
Ответ дляНай хоч раз
Однозначно нет 🤷🏻♀️
Жаль, что процесс не быстрый
Однозначно нет 🤷🏻♀️
Жаль, что процесс не быстрый
Полностью с вами согласна, всегда считала, что действительно красивой, к сожалению, можно только родиться, а в остальных случаях тюнинг только усугубляет, а не помогает
Пліснявілий сир• 12 июня 2025
Ответ дляНай хоч раз
Однозначно нет 🤷🏻♀️
Жаль, что процесс не быстрый
Однозначно нет 🤷🏻♀️
Жаль, что процесс не быстрый
Девочки со второго фото сами уже хорошо зарабатывают и из очень богатой семьи,в прошлом теннисистки.Автору с ее украинскими брендами мягко говоря далеко
Ms. Скромность
• 12 июня 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Навіщо ви мене принижуєте і порівнюєте? Вони мені особисто фу і не подобаються. Я навіть за гроші великі не хотіла б бути ні на одну з них схожою.
Пліснявілий сир• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
А кто вас унизил?Вы сами выставили себя на обсуждение,засматриваетесь на тюнингованых и ухоженных,но их критикуете
Ms. Скромность
• 12 июня 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Я не дивлюсь на губи із гіалуронкою.. і інше обколоте обличчя. Я писала тільки про стиль, і можливо гель лак, нарощенні вії. Такий жах як у ціх дівчат мені особисто не подобається
Знаю такі сторі коли в дитинстві не мали що їсти, але потім батьки піднялись, залишили бізнес ітд, і дівчата почали себе обколювати, усюди силікон, дорогі машини. Я дивлюсь на це і для мене фу, хоча це добрі знайомі давні. Згадую як разом в дитинстві спілкувались, були нормальні дівчата а потім ось це..
Пліснявілий сир• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Нет,эти девочки рождены в богатстве)
Ms. Скромность
• 12 июня 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Нет,эти девочки рождены в богатстве)
Взагалі байдуже де вони народжені і в чому. Вони не гарні. І Це факт. На мій звичайно смак...
І ми знаємо прекрасно як у нас і країнах снг стають багатими. Найчастіше це не найшляхетніші справи. І там до аристократії дуже І дуже далеко.
Пліснявілий сир• 12 июня 2025
Ответ дляMs. Скромность
Какая аристократия в стране,где ее исторически не было?)