Ліньки гуглить• 12 июня 2025
Вы моете руки после похода в туалет?
наблюдаю картину на работе, выходят себе Ж и М с кабинки и сразу на выход. Вот знайте, вы такие чушки, фуууу. У меня сразу картинка в голове, что творится дома у этого человека, он мне кажется грязным сам и свинарник его (жилье) сараем.
Молчунья• 12 июня 2025
Ответ дляСірничок
А наявність мікробів і бактерій на всьому що існує в цьому світі не турбує? Засранці навколо, все перемацали, куди бігти збираєтесь? Гроші це найстрашніший розсадник доречі.
Ні. Турбують гівна з ваших рук в загальному буфеті.
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Реально, у вашому оточенні ви бачите навколо людей з руками в гівні? Ви де харчуєтесь, на помийці? Не треба.
Молчунья• 12 июня 2025
Ответ дляСірничок
Після ваших дописів в гівнах на руках буду підозрювати 50% та буду обережна.
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Марно, все що маєте навколо лише віддзеркалення вашого мислення. Ви те лайно бачите всюди, воно у ваші голові просто. Це лікується доречі. Окр лікується
Молчунья• 12 июня 2025
Ответ дляСірничок
Ні, тільки після вашого щиросердого зізнання.
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляМолчунья
А я в чомусь зізнавалась, де саме?
Молчунья• 12 июня 2025
Ответ дляСірничок
А я в чомусь зізнавалась, де саме?
В гівнах на ваших руках. Ви так відстоюєте право не мити руки після туалету, що інших висновків не залишається.
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляМолчунья
На чиїх ваших? Ви бачите мене у своїй голові, мої руки і лайно на них? І ви вважаєте це нормою?
Молчунья• 12 июня 2025
Ответ дляСірничок
Я сказала все, що хотіла.
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Ви так відстоюєте право все стерилізувати, весь світ, ненавидите людей та їх руки, що я підозрюю відхилення у вашому здоров´ї.
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Я сказала все, що хотіла.
Помийте руки, протріть хлоркою.
Губка Боб• 12 июня 2025
Я не представляю как можно выйти из общественного туалета и не помыть руки. А ведь брызги мочи и микрочастицы фекалий в туалете повсюду, в том числе на ручках и кнопке слива. Потом трогают все вокруг… постоянно таких наблюдаю, бэээ
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляГубка Боб
А ще на крані, він не стерильний і на ручці дверей, коли ви помивши руки, за неї беретесь на виході. Уявляєте ці жахіття? Тільки стерилізувати все. Інакше спасіння від цих чужих фікалій немає. А потім в кабінет заходите, ручка всіма обмацана. І ця міграція бактерій нескінченна, бееее. Коли людині немає чим собі голову забивати, саме так все виглядає.
Губка Боб• 12 июня 2025
Ответ дляСірничок
Давайте тогда вообще не мыть руки и есть с Пола. Если для вас норма поелозить бумагой по попе, а потом бутер этими же руками есть, это ваше право. Но да, ничего кроме чувства брезгливости такие люди не вызывают, уж извините
Марс атакует• 12 июня 2025
Ответ дляУкраиночка
Если бы она написала, что в общепите работает и руки не моет ( а таких немало), ваше мнение бы не изменилось)?
А что бы изменилось в общепите от изменения моего мнения?
Колишня муза• 12 июня 2025
В общественном месте всегда мою, дома чаще не мою, понятно что после после по-большому всегда, а так - нет, учитывая частоту мочеиспускания, то у меня и кожа слезет с рук 😀 перед едой, перед приготовлением пищи само собой мою
Разгуляшка• 12 июня 2025
Мию завжди, тут навіть без питань, а після років ковіду так звикла носити якийсь дезинфікуючий засіб з собою і дуже часто, впродовж дня користуюсь їм. У громадських місцях, коли відкриваю, закриваю двері, кудись заходжу і.т.д, якось мені так спокійніше і приємніше
ВсеЧетко• 12 июня 2025
В общественных местах мою, дома нет. Только если по большому дома сходить, то подмываюсь в целом, руки соответственно тоже.
Но я и фрукты могу не быть после магазина, те же руки после улицы, если ничего не трогала. Знаю, что это неправильно, но за 31 год ни разу не было проблем (у мужа с которым 15 лет и у дочери 4летней тоже), поэтому не парюсь
Сірничок• 12 июня 2025
Ответ дляГубка Боб
А можна собі мити але не звертати уваги, на всіх інших людей, не фантазувати з приводу того що вони роблять тими руками? Я ніколи не уявляю таких картин як автор,або ви, мені є про що думати. Окрім бажання відправити вас до психіатра, ви в мене нічого не викликаєте. Бажання впадати в крайнощі фонтаном б´є.
Губка Боб• 12 июня 2025
Ответ дляСірничок
Ну если бы эти немоющие руки ничего вокруг не лапали, было бы плевать … оказывается, соблюдение гигиены - это повод отправить к психиатру, о как 😂
Ответ дляПерловая Кашка
Именно свекруха не приучила? Ну я вот своего сына приучила, и сама всегда мою. А стал он жить отдельно и не моет теперь. Вот, наверно, будущая невестка и про меня так скажет..
Я думаю що так, у неї 2 сина і чоловік і ні один не миє. Вона як жінка мабуть миє, не памʼятаю, давно уже разом жили. Це як правило як заведено в сімї. Ну для мене це був принцип навчити сина: бриджусь таких нечистоплотних. І мені це давалось непросто, протягом 3-4 років кожен його похід в туалет я нагадувала і перепитувала чи помив. Якщо не помив - я не позволяла торкатись їжі , ручок дверей ітд , речей в квартирі. Тобто я не давала йому вибору чи варіантів цього не зробити. І коли його зараз в 10 запитати чи має він бажання не помити - він пояснює про мікроби і взагалі а що тими руками потім можна зробити? Це майже цитата. А у чоловіка якщо його запитати - він розказує лекцію , що він ні до чого не торкається і тому мити йому не треба . Другому 38.
Ответ дляМарфа Українівна
Як ви сексом з ним займаєтесь? Там же страшні бактерії
Де там? Перед сексом треба митись і після туалету, як руки , так і всі органи які в цьому приймають участь. Заднім проходом ми не користуємось, всі бактерії в основному тільки там. Для всього іншого є антибактеріальне мило. Якесь дивне питання. Вам скільки років 15, якісь дуже дивні питання, які свідчать про малий досвід підготовки до сексу...
Перловая Кашка• 13 июня 2025
Ответ дляLacrimo
Вот вам и ответ. Их отец не моет. У меня именно такая ситуация. Мой сын начал жить со своим отцом в 15 лет, отец не моет, и он перестал мыть. До этого сам всегда мыл после туалета. Я приучила. Сама всегда мою. После туалета, после улицы, перед любым прикосновением к еде и т.д.
Теперь сколько его ни прошу, заново все объясняю как маленькому. Но нет. Папа не моет, и я не буду. Папа ему так и сказал, что не надо мыть.
А живут они с моей мамой, сына бабушкой, она всегда моет руки и по сто раз на дню после всего.
Так что ’свекруха не приучила’ в большинстве случаев не соответствует действительности. Вечно все на свекрух валят.
Моя свекруха приучала своего сына тоже. Она ему и в его 40+ лет звонила спрашивала или помылся. Они сами по себе такие, и мальчики от отцов перенимают многое.
Еще когда бывший муж был со мной, он лучше за собой следил, так как я бы не позволила, а теперь вообще не следит.