ДолькиКабана• 12 июня в 13:15

хто їздив паромом Таллінн-Гельсінкі

Привіт! може хтось подорожував паромом з Таллінну у Гельсінкі - чи перевіряють там наявність туристичного страхування і наявність бронювання чи квитка додому?))) чи тільки паспорт дивляться?
і може хто користувався Viking Line, для учасників клубу там класні ціни, але при цьому треба щоб проживання було у Євросоюзі, якщо поставити країну проживання ЄС, а паспорт укр, чи пустять на паром?

вперше їду так самостійно , без турфірми, стільки питань у голові)

всім буду вдячна за відповіді
Solar Cloud• 12 июня в 13:34
Никакого паспорта не просили
Брехушечка• 12 июня в 13:54
Ні. І на паромі Стокгольм-Таллін також.
Телепузик• 12 июня в 14:04
Ми їздили і в Гельсінкі, і в Стокгольм.
Страхування і оте все не перевіряють, а паспорти - вибірково. В нас десь (не пам´ятаю точно де) ввічливо попросили подивитись. Можливо тому, що в нас вони в руках були (віуально відрізнялись від місцевих?). Взагалі, там же як таких тотальних прикордонних перевірок нема, це шенген.
Неллі Артурівна• 12 июня в 14:58
У нас нічого не перевіряли, квиток відсканували самостійно і зайшли, назад так само