Добра всем!• 12 июня 2025

Куда поехать с дочкой на море чтоб не было русских

Глас_Народа• 12 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
’Наши на русском’, це не наші.. Ще й, за кордоном ,але повагу до України не мають.
Не треба так суворо. Мій батько патріот, дивиться всі фільми виключно з українською озвучкою, щиро вважає її дотепнішою та з кращими жартами, все прекрасно розуміє але вимовляти для нього виявилось неможливим. Він як азіров. Він в школі був звільнення від вивчення української, інститут на кацапській і в 65 років виявилось надто складно переходити на мову. Хоча моя мама філологиня і набагато раніше перейшла на українську, тому що вже років 15 викладають виключно українською.
Іноді ті, хто говорить кацапською більші патріоти ніж ті хто у вишиванці та українською розмовляють
wind-d470• 12 июня 2025
Ответ дляГореотума
Это не дешевые отели😂
И реально вокруг лишь немцы, австрийцы, швейцарцы. И персонал на немецком говорит.
А, ещё испанцы были рядом у бассейна как-то.
За все 10 дней я не слышала чтобы кто-то говорил на русском
а немцы, по вашему, все могут позволить себе недешевые отели? полно четверок для них, где персонал говорит на немецком и вокруг немцы , итальянцы и немного наших с русней и казахстаном, процентов 10
Туфли в чешуе• 12 июня 2025
Ответ дляwind-d470
в Одессу
И то сомнительно 😂
Гореотума• 12 июня 2025
Ответ дляwind-d470
Понятия не имею, не отдыхаю в плохих отелях
wind-d470• 12 июня 2025
Ответ дляГореотума
Спасибо, что приосанились, приходите еще)))
Удальонка• 12 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
’Качать права, приставвть’, то про кацпню.Так, в нас теж, бувають екземпляри. Але, ото стадо і є порушникам всіх міжнародних норм і правил.
Я не много про другое
Наблюдала картину в Турции. Два номера рядом. В одном раша, в другом наши. Мужик раша в своем номере на балконе слушал музыку , не громко. Но на соседнем балконе ее было слышно. Так тетка наша устроила гвалт с криками и матами на того мужика что б он выключил свою рашискую музыку.
Он естественно отказался и в принципе был прав
Вот спрашивается какого черта эта тетка наехала на них. Ты точно так же как и они приехала в чужую страну на отдых, зачем устраивать скандалы
Chaterbox• 12 июня 2025
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
Нет уже
Туфли в чешуе• 12 июня 2025
Ответ дляДобра всем!
Я могу не сдержаться и тронуть. Брат пошел служить. Позавчера похоронили одноклассницу от удара кабом по ха
А люди при чем? Они живут свободно, у них нет войны. А думать за войны, за тех, кто страдает от войны не обязаны. Или кто-то из украинцев отвечает за поступки Зеленского? Хочу увидеть таких
Гореотума• 12 июня 2025
Ответ дляwind-d470
Пожалуйста
Лагшмивара• 12 июня 2025
Ответ дляГлас_Народа
Удалено администрацией...
Глас_Народа• 12 июня 2025
Ответ дляДобра всем!
Дякую! Теж подивлюсь. Не порадите готель?
Ой, там не готелі у розумінні як в Турції. Скоріше віли з номерами, тобто переважно маленькі готелі навіть без сніданків. Заходьте на сайтJoinUp і вводьте потрібні дати, дивіться пропозиції, читайте відгуки. Я саме так минулого літа робила. Обирала між Петровац та Святий Стефан, їздили у Стефан. Їздили погуляти в Будву
автор Добра всем! • 12 июня 2025
Ответ дляГлас_Народа
Дякую
wind-d470• 12 июня 2025
Ответ дляУдальонка
Я не много про другое
Да крыша едет, я из за етого и стараюсь держаться от них подальше, боюсь не сдержаться вот так, как ета тетка(
Глас_Народа• 12 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
’Чьота, тонка калбаску режут , вот ми били в Турции...’ 2010 рік Крим, санаторій І гори їжи на тарілках і жруть скрізь, бо шара була для них в Криму.Їх діти, невиховані, відрізнялись від українських. Вже, тоді, було некомфортно з ними попяд.
Але кримчани на них молилися, вважали їх основним джерелом свого літнього заробітку
Как нефиг делать• 12 июня 2025
Север Тенерифе, есть шансы встретить украинцев, русню - нет
Працівниця року• 12 июня 2025
Подивіться Хорватію та Словенію
Лагшмивара• 12 июня 2025
Ответ дляУдальонка
Я не много про другое
Знаєте, якби це було до їх вбивств українців, погодилась з вами. Не знаємо, що стало в житті у нашої жінки, тому реакція така. Чесно, сама не можу слухати рашпісняки. Але, нікуди і не їду, бо, не витримаю. Я їх ненавиджу з малого до останнього. І горя нашого не пробачу, де б не була. І той кацапоборов, спецом ввімкнув свій рашовой, скріз лізуть зі своїм ’уродливим патриотизмом’. На відпочинку, хай, свою кіркоровщину слухає в навушниках , а не ’арать’
Лагшмивара• 12 июня 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
’Отвечайте’ за свої ’поступки’. Таке,не може писати українка про горе, яке заподіяли нам кацапи.
Туфли в чешуе• 12 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
Так мне горя сделали и майданутые, что теперь делать? Меня не спрашивали когда меняли конституцию с внеблоковой страны, на блоковую. Меня устраивало как раньше. Вы хотели изменений? Идите воюйте. Это не моя война!!!
Лагшмивара• 12 июня 2025
Ответ дляГлас_Народа
Так, згодна, чекали з ’мацкви’ ,нас вважали бідними. Але, то такі ж, ’какаяразница’, яких і на матеріковій Україні повно. Крим, давно ,вже заселяла московія кацапами, військовими. Тому, так і сталось, зрада помножена на зраду вдади.
Лагшмивара• 12 июня 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Удалено администрацией...
АБВГДэшница• 12 июня 2025
Ответ дляДобра всем!
Боюсь, опасно. Мы в Киеве живем. Думаю в Одессе также
Єгипет, марса алам. Саме там найменше русні, бо їм нема прямого рейса до марса
Ми вже 2 роки їздимо, це кайф - поляки, німці, чехи, але не русня
Chaterbox• 12 июня 2025
Ответ дляwind-d470
Не тронет, но слушать постоянно про ’как мы хохлов’ и смотреть на кепки ’расея’ не очень приятно.
С чего вы взяли что русские такое говорить будут ?
Глас_Народа• 12 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
Удалено администрацией...
Це не виправдання, це щоб дехто розумів, що мова та язык це інструменти внесення недовіри, зневаги один до одного серед українців. Я лікар і чесно вам кажу - 2/3 поранених, що потрапляють на лікування до стаціонару розмовляють російською мовою і співають на російській. То вони нас захищають чи вони нас зневажають? Так, української стало більше, багато суржику, але навіть не 50%.
Стервочка• 12 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
Удалено администрацией...
Не осторонь - то на фронті, хоч когось у окопі підмінить підіть, замість на форумі лаятися.
Ви вже так домахалися тими чемоданами, що майже пів країни людей нема. Ви якого дідька людей з їх домівок гоните? Треба вам було НАТО і химерні європейські цінності? То треба було свій чемодан туди пакувати.
12 галюцинаций• 12 июня 2025
В Хорватії їх майже немає
Глас_Народа• 12 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
Їх дійсно готували заздалегідь, їм прищеплювали розуміння що расія це прогрес, це розвиток та високі зарплати, а Україна це малоосвічені селюки без грошей.
Я в Крим їздила заради природи, тому що умови, сервіс та відношення там завжди були поганими.
VIP Mama• 12 июня 2025
Минулого літа відпочивали у Хорватії. Поводилися росіяне тихо і не відсвічували. Впізнавала їх по очах, що бігали, і мовчазному погляду. Склалося враження, що вони навіть боялися говорити російською. На пляжі було багато наших матусь із дітками, говорили між собою українською. Якось пролітали літаки, так діти стали вітати, кричати, а мами заспокоювати говорити, що це не наші літаки. Відпочинку росіянам не було. Та й правильно, хай земля горить у них під ногами.
Мию вікна у мороз• 12 июня 2025
Два роки підряд були в Хорватії ( Макарська)- ні одного не бачили, ні однієї машини на ру номерах.
Рожки-да-ножки• 12 июня 2025
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
Отвалите уже от Одессы.
Ваты полно во всех русскоязычных городах.
Зато, истинные патриоты сидят на пособиях и орут про ’мову’