Булькаю• 12 июня 2025
Як наважитись на переїзд за кордон?
Добрий день!Хочу поради,від людей,які наважились покинути Україну і переїхати...чи важко Вам було або є? Я мама трьох дітей,фінансів вистачає на прогодувати та ін.побутові потреби,вже в горлі сидить це виживання...Зовсім не бачу для дітей перспектив і задумовуюсь над виїздом за кордон,але постає питання чи є шанс вижити там? Страх стримує...з чого почати в чужій країні і чи варто покидати свій будинок...ризикувати?
спальное место• 12 июня 2025
С такими вводными ехать или на социал в Германию, Швецию, Норвегию, Ирландию и т.д. и надеяться на льготные условия перехода на другие титры после окончания войны или сразу на совсем во Францию на Азиль (субсидарная защита)
Булькаю
• 12 июня 2025
Ответ дляспальное место
Добре,маю над чим думати) Дякую
Життє Бентежне• 12 июня 2025
Ответ дляГірчинка
Багагага🤣. Добробут ваш, через детей, если быть точнее.
Поедьте в Харьков с ночевкой, а лучше жить.
спальное место• 12 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Добре,маю над чим думати) Дякую
В любом случае вам будет сложно
Чем западнее страна, тем сложнее подтверждать диплом и работать по специальности (я бы даже сказала нереально, если вы тут не были каким-то узким специалистом с универсальной профессией).
Если вы думаете что наши вам помогут - забудьте; тут такая идёт война за место под солнцем, что почти никто не задумываясь полставит вам подножку.
Плюс обратите внимание на систему образования в той или иной стране. Почти везде до 18-ти лет обязательное обучение, а без знания языка детей, скорее всего, определят в а-ля наши ПТУ на рабочие специальности, а это почти без шансов потом поступить в ВУЗ.
Той лояльности, которая была к нам в 22-ом году уже давно нет, соответственно никаких привилегий и поблажек
Сиренькая• 12 июня 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Автор, розгляньте курортні міста, там з роботою легше.
Старші зможуть теж з 15 років працювати.
Я за Словенію.
Шукайте роботу і тоді їдьте
Я за Словенію.
Шукайте роботу і тоді їдьте
І яку роботу можна знайти у Словенії? Саму просту...
Сиренькая• 12 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Справа ще й в тому,що або виіжджати з ними , або вчитись до 11 класу,а бо коледж,а по закінченні ще й виїхати не дадуть як буде по 17-18 років
В Чехії, Польші після 9-го класу треба в коледж вступати. Тоді Вам заздалегідь треба було старших готувати, мову вчити.
У подруг хлопці вчаться в Чехії, один навіть сам у гуртожитку жив рік.
Я таке знаю• 12 июня 2025
Важко,але все можливо.Для мене виїзд,то крайня міра,сама з дітьми і мамою старенькою.Мені дуже важко буде звикнути,не можливо думаю.Поки є хата,то нікуди.Але в кожного своє.Вчити мову і працювати,помаленьку якось буде.
спальное место• 12 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Ну да, нас же по всему миру ждут в офисах()
У Чехії вам доведеться самотужки покривати свої потреби, з трьома дітьми, думаю, буде важко.
В Німеччині доведеться спершу жити в таборі, як і куди розподілять, як довго чекати - як пощастить. Але я б не їхала в глухе село, де немає роботи, курсів, школи і тд.
Діти спочатку підуть в інтеграційний клас, на рік або два. Потім у звичайний клас. Вчитись у німецький школі не важко.
Яка у вас спеціальність? Якщо ви перукар, кухар, санітар, майстер манікюру тощо, вам буде набагато легше знайти роботу (якщо ви будете жити в місті). На вивчення мови піде не меньше 1.5-2 рокків. Визнання дипломів - дуже довго триває. Проблеми будуть збільшого психологічні, бюрократичні, мовні, проблеми адаптації, інтеграції. Дуже бажано, якби хтось в перші місяці вас підтримав, чи є в вас знайомі, друзі?
Булькаю
• 12 июня 2025
Ответ дляПіна
Диплом фінанси , а працюю 8 р кухарем в ресторані
ЗдесяЯ• 12 июня 2025
Ответ дляПоследний вагон
Нехай вас дивує
Ясно , молода і зелена
Життя навчить
Последний вагон• 12 июня 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Ясно , молода і зелена
Життя навчить
Бабуля, займись своїм життям
неДоПриличий• 12 июня 2025
Собрать минимальный рюкзак и выехать , подготовить документы и купить билеты .
Ваше решение будет правильное .
Но будет тяжело первое время .
Ваше решение будет правильное .
Но будет тяжело первое время .
неДоПриличий• 12 июня 2025
Ответ дляСуцільна зрада
на социале будет хорошо
а дальше спорно
Минимальная зп 12.80 в час в Германии , любая работа ниже минималки быть не может по закону
неДоПриличий• 12 июня 2025
Ответ дляБулькаю
В Германии много вакансий на помощника или поваром даже с минимальным знанием языка