Оце фіфа• 12 июня 2025

Подруга говорит у меня висят руки

В верхней части . Это правда ?
Домашня Зюзя• 12 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
на жаль шкіра висить((( я ще сильно худла з осені на 13 кг, бо нажерла за війну, а вік та клімакс ще додають дряблість((( працюю над собою щоб прибрати хоч частково
А сладенькое едите?)

Подтяжка• 12 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
абсолютно ні, можу навіть показати, що у вас буде в 50+, це як бачите, я не товста зовсім
Для 50+ ви-🔥🔥🔥
Подтяжка• 12 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
Ну там вверху руки толстенькие , вот и висят
Скільки вам років?
автор Оце фіфа • 12 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Скільки вам років?
Редисочка• 12 июня 2025
Почему вы вот эти все вопросы «где висят, где именно» не зададите подруге? Она же видит вас лично и знает, о каком ракурсе речь. Нам вас тут крутить виртуально что ли
Рожева юбка• 12 июня 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А сладенькое едите?)
майже ні, іноді можу щось трішки, але тримаю себе в руках, хліб не їм дуже давно, точніше як сказати, в цілому я їм все, але якщо мене спитати, коли я востаннє їла картоплю, то здається, це було в березні коли ми на лижі їздили, там чанахи їли в ресторанчику)
Області пітьми• 12 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
я зі спортом, але все одно висять - вік(
Тут нема віку

Рожева юбка• 12 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Для 50+ ви-🔥🔥🔥
дякую)
автор Оце фіфа • 12 июня 2025
Ответ дляРедисочка
Я дар речи потеряла когда она мне это сказала
Рожева юбка• 12 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Тут нема віку
маєте на увазі автора? так, ще нема, але тенденція якщо нічого не робити, не дуже позитивна
Рожева юбка• 12 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
насправді подруги ті щі змії, але для вас просто дзвіночок на майбутнє
автор Оце фіфа • 12 июня 2025
Ответ дляРожева юбка
Та уже у мужа взяла резинку для качания рук , завтра начну , прошлым летом занималась с ней не в напряг слегка , руки за неделю налились . Так необычно было , я когда в душе мылась аж бицепс чувствовала ))
Пупуговка• 12 июня 2025
Вроде еще не висят, но не хватает тонуса, есть риск получить в будущем фигуру скинни фэт
ЯяяКакаджамбо• 12 июня 2025
Гантельки надо. Мне 33 еще не весят но собираются :(
Швидкоруч• 12 июня 2025
Да как у старухи 60+,а вам сколько лет?
Рожева юбка• 13 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
добре кому резинка допомагає, у мене от плечі травмовані, встигла вже цього року, тепер вправи обмежені на жаль(
автор Оце фіфа • 13 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
Да как у старухи 60+,а вам сколько лет?
Так себе троль. Зевнула
автор Оце фіфа • 13 июня 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А у меня что висят ? )