Гуру троллинга• 13 июня в 08:44
Якщо вже є паспорт, чи потрібно брати з собою свідоцтво
Скажіть, будь ласка, якщо дитина 15 років їде з батьками, то достатньо її паспорту, чи потрібно брати і свідоцтво про народження.
ВільнаНазавжди• 13 июня в 08:51
Возьмите на всякий случай,он же не чемодан занимает.
Все таки нужен ,потому что в свидетельстве указаны родители,в паспорте этих данных нет
А самостоятельно ребенку можно выезжать с 16 лет,вашему 15
Примарочка• 13 июня в 09:08
Ответ дляГуру троллинга
Дякую всім за відповідь
Якщо через кордон, то свідоцтво потрібне до 16 років. По Україні свідоцтво вже вашій дитині не потрібне
Галя із Дарниці• 13 июня в 09:13
Свідоцтво про народження не вказано в переліку документів, по яких здійснюється перетин кордону, але у разі сумнівів прикордонної служби, чи дійсно ви є батьками цієї дитини, можуть попросити підтвердження. То ж свідоцтво про народження треба мати хоча б Дії
Наверняка• 13 июня в 09:55
Ответ дляГуру троллинга
Дякую всім за відповідь
треба обовязково, в свідоцтві вказано хто батьки, а в паспорті немає такого.
Акукарача• 13 июня в 10:15
В Молдові свідоцтво дітям до 18 років обов´язково, в минулому році автобус цілу годину стояв, бо одна мадам була без свідоцтва, потім якось вони домовились)