Шмоточницаца• 13 июня 2025

Мамографія і опис

Зробила я мамографію в інституті раку вперше, бо гінеколог сказала по віку потрібно. Видали мені знімки, сказали берегти їх для порівняння, якщо треба буде. Відправили в інший кабінет за діагнозом. Там лікар подивився, щось сказав лаборантці. Вона почала вносити мої дані в комп´ютер. Я запитала, що там? На мене почали кричати, що я заважаю працювати. Лаборантка буркнула, що все добре у вас, віддала знімки і все типу до побачення. Крім знімків мені повинні були дати якийсь опис? Заключення? Бо навіть лікар мені нічого не сказав 🤷
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 июня 2025
Звісно, мені давали опис з фото і диск, в описі прописаний бірадс і опис стану кожної МЗ.
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну диск навряд чи в інституті раку дають. Чи ви теж там робили?
Але ж навіть опису ніякого не дали. 😬
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Але ж навіть опису ніякого не дали. 😬
Якщо бірадс 4 або 5, то диск дають обов´язково, бо це підозра на онко, в мене була 4 по одній МЗ. Я роблю мамографію постійно в Полтаві, бо тут проживаю, завжди дають опис.
Чижик Пижик• 13 июня 2025
Все ок же сказали
Приходите на след план маммографию.
Либо покажите снимки любому рентгенологу
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я щось така перелякана була, що навіть не запитала за той опис((( А от зараз за це задумалась.
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Все ок же сказали
Приходите на след план маммографию.
Мені ж це навіть не лікар сказав. А лаборантка коли я до неї причепилася з запитаннями. Просто при будь якому обстеженні дають якесь заключення. А тут взагалі нічого.
Саме рентгенологу? Мамолог не зможе подивитись знімки?
Почекуха• 13 июня 2025
Якщо робили по електронному направленню, зайдіть в Хелсі, в картці має бути опис та заключення
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляПочекуха
Так, по електронному направленню. Ось щойно зайшла подивитися. Немає в картці нічого(( Але там взагалі немає ніяких даних з інституту. Тобто всі обстеження що я проходжу в інституті раку там не відображаються
А я с Рио-де-Житомира!• 13 июня 2025
Почему в Институт рака?
В поликлинике делают. И заключение Рекомендациями дают.
Если сомнения, то могут отправить … на Верховинную ( если вы киевлянка). Но не в Институт рака, т.к туда со всей Украины отправляют.
На первичную маммографию туда не отправляют.
Вся история -чушь особенно после фразы, что на вас начали кричать…
Почекуха• 13 июня 2025
А направлення світиться зеленим (тобто, воно в роботі), чи погашеним (сірим)? Чи взагалі нове (ніхто його в обробку поки не взяв)?
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Почему в Институт рака?
Та ви дивна))) Я ж написала, що направила гінеколог. Онкогінеколог! Бо в інституті раку я стою на обліку по гінекології. І на обстеження мене лікар направляє звісно в Інституті. І не тільки мамографію, а і УЗД і флюорографію і інше! Більше того, хотіла УЗД зробити в іншому місці і прийти вже з результатом на прийом, бо в інституті черга місяцями. Відповіла, що ні, тільки їхнє УЗД!
Ви там хоч раз були??
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляПочекуха
Їх взагалі не має зараз в хелсі. Жодного направлення з інституту не відображається. А раніше були. Ось одне з перших. А зараз немає 🤷
Почекуха• 13 июня 2025
Зроблю припущення, що Інститут раку може працювати з іншою системою, не Хелсі. Вони є різні, Хелс24, Док.юа та інші, Хелсі просто найбільш розповсюджена. Тому й не відображається в вашому додатку та навіть направлення зникають.
Але лікарі в Інституті всі на одній системі, яка б вона не була, тобто онкогінеколог заключення побачить та навіть в реєстратурі його можуть роздрукувати (але не зобов’язані).
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляПочекуха
Мабуть так і є. Я ж тоді з мамографією до неї (онкогінеколога) повернулась, сказала що зробила. Але цитологія знову погана було, то вона мені розповіла що далі, зробила призначення, а про мамографію нічого не сказала.
Через місяць йду знову на прийом і в неї запитаю, що там. Щоб вже хоч про це бути спокійною і не надумувати. Дякую.
Колупалочка• 13 июня 2025
Я не в Києві,диск віддали відразу,заключення на наступний день сказали прийти забрати.
Мэри Попкинс• 13 июня 2025
В інституті раку треба сидіти чекати поки вони опишуть і віддадуть вам картку вашу, де буде опис
автор Шмоточницаца • 13 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Вони в мене мою картку і не забирали. Зараз взагалі в картку нічого не вносять і не записують. Ведуть у електронному вигляді.
Ну, я в кабінеті сиділа чекала, поки лаборантка в комп´ютер щось писала. А потім мені віддали знімки і моє роздруковане направлення і сказали ’все, можете йти’. А ні опису, а ні диску мені не дали.
Мэри Попкинс• 14 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Ясно, я там пару років тому була, значить вже змінився процес з тих пір, тому що мені тоді все в картку записували, або клеїли якщо в електронному вигляді