Принцепесочка• 13 июня в 22:56
Вінниця. 18 ліцей-відгуки
Дівчата, в кого діти відвідують 18 ліцей, дайте відгук.
Скільки змін? Форма одягу? Вимоги до канцелярії. Наявність сховища. Чи часто міняються вчителі? Чи вчать другу іноземну і яку? Булінг? Відношення вчителя до дитини. Все, що є розказати, будь ласка. Цікавить середня школа 5-9 класи. Дякую 🙏
Принцепесочка
• 13 июня в 23:40
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так мы же в Украине, не в Крыму. Адресом ошиблись немного.
Пояснювальну бригаду, будь ласка
НеГолосую• 13 июня в 23:52
Якщо б знала де краще - НІЗАЩО не віддала б туди дитину!!! Від школи найнеприємніші враження, розчарування. Але, можливо, зараз всюди так
НеГолосую• 13 июня в 23:54
Змін було 2, але зараз не знаю для яких класів так. Наш ходив у другу зміну в 4 класі. Це краще читати на сайті ліцею, або цікаитись в адміні
НеГолосую• 13 июня в 23:57
Форму не вимагали жорстко. По правилах - світлий верх, темний низ і щоб не було наляпистих кофт(худі...).
НеГолосую• 14 июня в 00:00
Наші не вчили другої мови. З вчителями - печалька... Деяким давно вже пора ....скажімо так - на відпочинок. Бо в такому віці там вже повний маразм!!!
Принцепесочка
• 14 июня в 00:04
Ответ дляНеГолосую
А які основні претензії? Просто я бачу проблеми в кожній школі, але десь більше десь менше
Принцепесочка
• 14 июня в 00:09
Я вам вдячна за те, що ділитись досвідом. З вчителями проблеми в кожній школі. Особливо з мовниками іноземної. Є випадки коли математику викладають історики і навпаки.
Принцепесочка
• 14 июня в 00:10
Ответ дляНеГолосую
Сховище є, там ДУЖЕ спекотно, душно.
Зі сховища відпускають під батьківську відповідальність? Чи сидять до останнього? В якому ви класі? Ми в 6 збираємось.
НеГолосую• 14 июня в 00:11
Ответ дляПринцепесочка
Так і є напевно. Просто в порівнянні, як вчилась я і старша донька - для мене це повний жах! Багато залежить від класного керівника і тут повезе - не повезе...Багатьом нічого не потрібно вже. Особливо це стосується старших вчителів. Є такі, що дозволяють собі матюкнутись, обізвати, принизити. Скарги не дуже діють - бо вчити немає кому. Вважу педколектив круговою порукою. Чули таке колись? Пункт 1 - начальник завжди правий; пункт 2 - дивись пункт 1....
НеГолосую• 14 июня в 00:11
Ответ дляПринцепесочка
З математики помінялось в нас 3 вчителі
Принцепесочка
• 14 июня в 00:14
Ответ дляНеГолосую
Так, стикалася, нажаль. Там як і в медицині, не докажеш помилки. Де дітям дати освіту сьогодні? Питання без відповіді ((
НеГолосую• 14 июня в 00:17
Ответ дляПринцепесочка
Зі сховища випускають тільки з кимось з батьків, або маєте писати заяву, що якась конкретна людина буде забирати Вашу дитину. Самих можуть відпускати старших діток і то, щоб не було поряд зауча (я Вам цього не казала
). Якщо зорі не зійшлись - сидять... Буває, що відпускають з чиїмись батьками однокласників. Закінчили 9. А раніше де вчились?
НеГолосую• 14 июня в 00:25
Ответ дляПринцепесочка
Так, сперечатись і щось доводити, на жаль, собі дорожче...Хтось іде на зустріч учню, але більшість - ні: не дозволять нічого перездати, можуть не перевіряти зошити чи роботи, але оцінки ´намалюють´ за своїм бажанням. 1 - ставимо відразу, а хорошу - не обов´язково, можна і забути. Більшість оцінок ми бачили вже в кінці семестру....І МАРНО щось вимагати, вони не встигають..
Принцепесочка
• 14 июня в 00:33
Ответ дляНеГолосую
Зрозуміла, як карта ляже. В приватній. Там також не без проблем.