Майданщица• 13 июня в 23:03

Порадьте що робити в цій ситуації

Вже питала тут один раз. Це все коронки цирконій. Мені взагалі не подобається посмішка, зуби короткі. Пропонують підпиляти той що довший спереду. Мені навпаки хочеться щоб вони були довші тоді посмішка буде розкритою. Що робити?
Результат:
вже голосів: 49
27 (55.1%) залишати, підпиляти передній
12 (24.49%) переробляти всі на довші
10 (20.41%) результат
Блондинка в Шоколаде• 13 июня в 23:21
Ответ дляМайданщица
Вам подобається?
Если у Вас есть час и натхнення, идите к тому стоматологу, который Вам сделает то, что хотите. Посторонним людям, по большему счету, глубоко пофиг, что у Вас во рту.
Блондинка в Шоколаде• 13 июня в 23:22
Ответ дляМайданщица
Передні і різної довжини це гарно по Вашому ?
У Вас рекламный контракт с Шанель, где Вы во все 32 будете улыбаться?
неДоПриличий• 13 июня в 23:28
Ответ дляМайданщица
То може освітлення так
а нащо всі переробляти на довші? У вас всі зуби загалом пропорційно виглядають, лише один передній закороткий. Хочете більше симетрії - його і робіть довшим, а решту не чіпайте
Перемелица• 13 июня в 23:35
Подпилить тот что длинен будет красивее чем до нарастить короткий
автор Майданщица • 13 июня в 23:39
Ответ дляПеремелица
Почему?
Ума Палата• 13 июня в 23:42
таке враження, що довший зуб робив інший технік, цей зуб віглядає більше і ширше. якщо його переробити і зменшити, буде ідеально.
Ума Палата• 13 июня в 23:46
Ответ дляМайданщица
Почему?
якщо збільшити сусідній, будете кроликом з двома великими передніми зубами. Якщо збільшувати всі, то ви впевнені , що прикус дозволяє? Але точно треба переробити, якщо вас досі це тригерить і вам не подобається і ви не звикли, то краще змінити
ПоЗиТиВнАя• 14 июня в 00:21
Я б підпилила той що довший і це максимум.
Виглядає абсолютно природньо.
Я шалунья• 14 июня в 00:43
Донаростити той що меньший , бо виглядає наче він стертий
Сіґеле-міґеле• 14 июня в 06:43
Ответ дляМайданщица
Вам подобається?
Да!
Мама Чели• 14 июня в 14:24
А гроші є для того, щоб переробляти коронки?