Майданщица• 13 июня в 23:03
Порадьте що робити в цій ситуації
Вже питала тут один раз. Це все коронки цирконій. Мені взагалі не подобається посмішка, зуби короткі. Пропонують підпиляти той що довший спереду. Мені навпаки хочеться щоб вони були довші тоді посмішка буде розкритою. Що робити?
Результат:
вже голосів:
27 (55.1%)
залишати, підпиляти передній
12 (24.49%)
переробляти всі на довші
10 (20.41%)
результат
Патріотка з дивану• 13 июня в 23:05
Не знаю, що там не так і що скажуть, але якщо залишати, то я б передній не пиляла, якщо він не заважає. Так виглядає натуральніше, ніж коли всі під лінієчку. Ідеальна симетрія - це туди ж, куди й вініри кольору унітазу
ТочноБудет• 13 июня в 23:06
Вам що зайнятися нема чим чи скільки років вам,щоб страждати такою фігнею
Майданщица
• 13 июня в 23:06
Ответ дляПатріотка з дивану
Передні і різної довжини це гарно по Вашому ?
Майданщица
• 13 июня в 23:07
Ответ дляТочноБудет
Бо віддала за це багато грошей
Патріотка з дивану• 13 июня в 23:09
Ответ дляМайданщица
Так. Ніхто так не придивляється, як ви. І бачать лише в категоріях ’гарно-негарно’, ’свої-вставні’, ’здорові-проблемні’. От по другому пункту неоднакові якраз виграють, а на інші пункти це не впливає, тому й голосую за залишити
Майданщица
• 13 июня в 23:10
Ответ дляПатріотка з дивану
І колір зробили жовтий а не білий
празники не помню• 13 июня в 23:11
Ответ дляМайданщица
І колір зробили жовтий а не білий
Ну вот по цвету да, вопрос
Очень белые мне не нравятся, а Вам сделали желтоватые зеленцой какие-то. Но более натурально смотрится, может от освещения зависит
Патріотка з дивану• 13 июня в 23:12
Ответ дляМайданщица
І колір зробили жовтий а не білий
А довжина всього ряду - це більше про правильний прикус, ніж про вигляд посмішки. Якщо прикус вийшов хороший, то не чіпати. А вам пропонують все переробити безкоштовно чи просто мрієте?
сказочное_Бали• 13 июня в 23:13
Ответ дляМайданщица
І колір зробили жовтий а не білий
Колір більше сірий я б сказала...як у курців(((
Тракторні війська• 13 июня в 23:13
Ответ дляМайданщица
Вам подобається?
мне да, но цвет не очень, зачем вы такой серый выбрали?
Майданщица
• 13 июня в 23:15
Ответ дляТракторні війська
Під інші свої і то на віддітінок світліше
Дело было давно• 13 июня в 23:16
Ответ дляМайданщица
Норм колир, не морочте голову. Це А2?
Чому різна довжина? Що ви хотіли. Великі зуби це теж мінус...
Майданщица
• 13 июня в 23:16
КоролеВешна• 13 июня в 23:17
Очевидно що зубний технік десь налажав, зробив передні два зуби різними за довжиною як мінімум. Я б наполягала на нових коронках за рахунок стоматології.
Тракторні війська• 13 июня в 23:18
Ответ дляМайданщица
То може освітлення так
пиляйте правый и будет супер, не надо делать из себя кролика