Любви вам!• 14 июня в 09:01

Ви їдите відпочивати цього літа?

Результат:
вже голосів: 413
210 (50.85%) Ні
203 (49.15%) Так
ФруктЕщеТот• 14 июня в 15:13
Я літом працюю . Осінню відпочиваю і так останні 5 років .
Мені так вигідніше , ціни на відпочинок нижчі і по роботі я багато не втрачу .
Диверсификация• 14 июня в 15:17
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
Мудрецыха мира• 14 июня в 15:33
13 років не була на морі і вже ніколи не буду((( А була лише на Азовському.
Меряю линейкой• 14 июня в 15:45
Ответ дляЧемна панночка
Який отримав поранення і списаний за станом здоров´я.
Было ранение, подлатали и назад. Не несите бред. А к безногим вопросов быть не может
Мама Никитки-2• 14 июня в 16:38
ЇдИте це шось середнє між їсти і їхати? Ніяк обрати не можете що потрібніше?
Тро Нью-Йорку• 14 июня в 17:01
Вже відпочила)
Мені куди?
В цьому році зробила ранне бронювання, за 35 тис тиждень відпочивали, включно з дорогою, харчуванням і алкоголем, морозивом)
Ms. Анонимная• 14 июня в 17:05
Нікуди не їду, максимум по Україні на день-два можу наважитись на те, що не потребує відпустки. І то скоріш за восени. Хоча якщо літо буде з такою погодою, як сьогодні, то можна і влітку посидіти в цих потягах без кондиціонера.
Я з дитинства проводила канікули ’на асфальті’в 99% випадків, дачі-села не було, тому для мене це звичне життя. Я компенсую його багатьма іншими речами, і об´єктивно мені не потрібен закордон або якийсь особливий привід, щоб розвіятися. У мене свято і відпочинок практично щотижнево, ледь не щодня. Життя ’на асфальті’ навчило мене цьому
60 метрів сметани• 14 июня в 17:13
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
Слушай,если муж муж с 21 года живет не в Украине,ему что нельзя отжыхать,или может ему мясом в Украину уехать,хоть и ребенок у нас инвалид,грамотейка
Море_море_я_скучаю• 14 июня в 18:19
Ответ дляКинДза
В августе летим на Мадейру
Если не секрет, сколько обошлись билеты и откуда вылет?
мегамоСГ• 14 июня в 18:37
Ответ дляНебоброїдка
Я вас умоляю...я в счастливом браке 30 лет.муж любит полежать на диване в отпуск и рыбалку. Я за активный отдых и моря. Мы отдыхаем отдельно и мир не рухнул)))

Нас объединяет ребенок,дача,машина,общие интересы в бытовой жизни,любимые места и прогул как и с экскурсиями в городе нашем. Наши друзья
Ну всегда компромисс один раз куда мужу нравится, другой жене.
Все знакомые кто отдыхает постоянно отдельно с громадными рогами))
мегамоСГ• 14 июня в 18:42
Ответ дляЛаскове телятко
Да! В Будапеште одна высказалась уже моему родственнику и его побратимам за мову. А они на реабилитацию ехали с 2014 воюют и море наград. Решила языком попрекнуть, предложили забрать с собой в помощь 😂 рот закрыла быстро
Все именно военные выездные, ездят к женам спокойно за нграницу.
Не выпускают простых мужчин.
Ласкове телятко• 14 июня в 18:48
Ответ длямегамоСГ
Не выпускают простых мужчин.
Я не знаю, честно много ребят кто уехал уже и после, особый наплыв был с сентября 2022 , когда поняли люди что это надолго…. Их дело. Никто не вправе ограничивать свободу перемещения ни мужчинам , ни женщинам
2410diana2410• 14 июня в 19:07
Уже возвращаемся) вот прям в этот момент второй день в автобусе, едем уже домой
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 июня в 20:50
Ответ дляБорода
Поспівчуваю вам, як людина, яка вже 4 роки не була на морі
І я, людина що 20 років як не бувала на морі. Вже і не побувати ніколи .
Борода• 14 июня в 20:55
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Чому Ви так думаєте? Все ще може бути в вашому житті🫶
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 июня в 20:57
Ответ дляБорода
Вже ні, щороку все гірше і гірше лише.
Тепер вже ні моря не побачити, нічого. Клята війна
Анонім Перший• 14 июня в 21:02
За тиждень Ворохта 365, в липні місцеві бази відпочинку, в серпні море і можливо трохи Європи, але не сильно хочу витрачати зароблене вдома поза
Потішаюся• 14 июня в 22:00
Конечно. Через Херсон на Запорожье, от туда сразу на Сумы и в Краматорск к родственникам. Ну а на загладочку в Харьков. С папой, мужем, братом и 4 сыновьями, все призывного возраста
-Ань-• 14 июня в 23:17
Ответ дляwhenallissaidanddone
Ми якось зазвичай разом їздимо, сім´я зазвичай разом подорожує, у вас не так? Кожен окремо? Та й не хочу я одна з дитиною малою їхати.
На фронт теж всією сім´єю подорожуватимете?
Капитанша• 15 июня в 00:10
Ответ дляЯ Головна
Вчителька багато років возить дітей в табір в Косові
Ціна 10 тис
Дякую
Не обижаюсь• 15 июня в 06:21
Ответ дляПотішаюся
И сыновья 25+ плюс все ещё с вами отдыхают ??
Ms. Iphone• 15 июня в 20:40
Ответ дляНе стесняюсь
Не здасьте на декілька днів кімнатку?
Здавати не плануємо, вибачте)
Слобожаночка• 15 июня в 22:46
Ответ для2410diana2410
Де відпочивали?Як автобусом переїзд перенесли два дні?